Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: JESEN
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Božićni ukrasi za Ladimirevce
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Božićni ukrasi za Ladimirevce

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 10>
Korisnik
Poruka
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 08:18
Fala Bubamaro! Baš su slatki stalci za lučice! 
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 08:55
Originalno poslano od člana bubamara22 bubamara22 napisao:

Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

Zgodna ideja. Ima zgodnih gotovih kućica sa snježnim ugođajem od kojih se može napraviti selo! Imam viziju!!!!
Ove sa slika su vjerojatno keramičke. A kaj misliš na fimo masu?! Neznam da li je ona zapaljiva?! Znam da se peće u pećnici na 130 stupnjeva da bi se osušila, ali da li je poslje zapaljiva?! Mislim da bi mogla biti! Hippy - jel ti znaš!?




šeflera sad sam sjetila da je u offertissimi bilo gotovih kućica za lučice, svakavih, za par kuna....pa da znaš....
 
Cure OPREZ!!!!
 
Ja sam prošle godine tamo kupila ukrase sa lučicama za Božić i skoro sam imala požar na Božić. Sva sreća da smo svi bili za stolom i primjetili!!!!
Naime, kako je lučica gorila tako se ukras zapalio i u trenutku smo imali plamen na stolu!!!
Preporučam, njihove ukrase sa lučicama zaobići u velikom luku!!!
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 10:43
evo ja sam nocnu odradilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:::::
 
 
 
i ostalo kaj sam sve napravila sinoc
 
 
evo moze vas sud!!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 11:00
Moj sud je smile94 fenomenalno!!!
Jako lijepo sve izgleda, a da li je to sve drvo kao podloga ili???
A ovo su ti sve kontur gelovi u raznim tonovima ili ???
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 11:05
drvo je podloga, onda je isla salveta s glanz lak lijepilom, pa akril mat i li  sjajni s kistom, pa kontur metal akril u tubi...izmedju svake faze susenje.....
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 11:51
jassy

predivno.....i bila si stvarno jaaaaaako vrijednasmile57
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
roberta View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje roberta Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 12:02
jassy, ovo je zaista predivno ClapClapClap
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 12:33
potrudih se ja malasmile91
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 16:17
Medvjedići za Ladimirevce su gotovi! Joša samo da ih spakiram i pošljem Šefi. Ima ih negdjeoko 40-tak  komada. Nadam se da će se dječici svidjeti Tongue
 
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 16:20
koji šećer,prekrasni su!!!smile133
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 16:38
savršeni su....kako si ih samo uspjela tako lijepo obojati!!!! ma nemam riječi.........smile55
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 18:04
Prekrasno! Ajd sad meni jedan! Big%20smile
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 18:37
Cure, bravo za vas i kutijice i medvjedići sve je prekrasno.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 19:43
Šefi, no problem! Samo sam već zapakovala, pa će tvoj doći kasnije Smile
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 23:13
šeflera ja sam sad malo zbrajala i shvatila da ja imam puno ukrasa za bor, cca oko 90, a pošto sam planirala da u svakoj kutiji bude 15 ukrasa, onda će to ipak biti malo više kutija, pola ukrasa su malo sitniji pa u tim kutijama može biti i 25 komada.....malo sam se zaigrala....no dobro, od viška glava ne boli....
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 23:28
ma super bubamara....mislim da ću ja manje toga napraviti....nešto nemam inspiracije.....al zato si ti napravila za 5 ljudi Smile
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 23:38
bez brige....sad će se i po gradu počet kititi i uređivat pa će i ideje počet padat na pamet....barem je tako meni....
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2008 u 08:02
ok sad mi treba adresa...ili sam plavusa pa sam j u preskocila, sefi daj di ti saljem ?
 
ajme medeki su krasniiiiiiiiiiiii
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2008 u 10:05
Znala ja da se bumo zaigrali pa sam odmah napisala da bu se i višak podjelio ili raspodjelio! WinkSuper bubamaro.

jasi imaš pp!
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2008 u 17:26
Originalno poslano od člana bubamara22 bubamara22 napisao:

nešto poput ovog, malo veće, pa unutra možemo stavit slatkiše.....ne mora biti u obliku čizme, može samo kao vreća....


 
 
U svezi ove čizmice,vidjela sam negdje od kartona napravljeno.To su ko neki tuljci ,isto tako za malene poklončiće i slatkiše.Možda bi te tuljce bilo jednostavnije napraviti.Moram se sjetiti gdje sam to vidjela pa uslikam,jako zgodno izgleda a ne čini se komplicirano.Mislim da bi se to moglo od hameraA1 format,ispali bi poveći tuljci i svašta bi stalo u njih a opet jwe dosta debeli papir da se na njega može nešto sa salvetama naljepiti.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 10>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.