Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: JESEN
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Božićni ukrasi za Ladimirevce
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Božićni ukrasi za Ladimirevce

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 10>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2008 u 17:29
Joj nisam medeke pohvalila.Fenomenalni susmile79Baš sam jučer gledala da kupim kalupe za njih no ipak sam za svjećnjake kupila.Baš super,nebu viška medeka,ja bum svjećnjake napravila.
Šefi,radi ko još svjećnjake???
I kockice su predivne!!!Clap
Ma opet bum nekaj zaboravila pa je bolje da velim kako je sve prekrasnosmile79
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2008 u 09:05
Neko je napravil stalke za lučice, ali mislim da ovaj put nisu za Ladimirevce već za vrtić. Nemrem se sjetiti tko!Confused
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2008 u 17:09
ok evo me na brzaka, izlakirala sam 16 okruglih metalnih kutja od rola za film-velicina malog okruglog kruha, druga ruka stavljena i suse se...jezus marija umalo se nisam udavila lakom ....nikad vise lak u tim omjerima....fuuuj..sam ih jos malo zrihtam i njih isto pakiram i ja sam fraj....nego ostalo mi cca 10-tak tih kutija ak tko treba da si dojde po njih kod mene,dam ih, pa si ih lakirajte ..odoh umrijet od para laka...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasmile39
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2008 u 17:13
e pa meni će baš trebat takve kutije za ukrase....super....javim se sutra jassi....
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 09:58
 
evo kutijaaaaaaaaaaaaaa
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 10:13
joj, baš su dobre.....!!!!!!
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 10:19
a da si me vidjela jucer-drogirana majka od auto laka,,,,ihaaaaaaaaa
 
ali jako su lijepe, prvi puta sam radila i drugi puta ce biti jos bolje
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 13:19
e a jesmo gotove s radovima ili ne jos??
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 13:39
ja mislim da ću biti do kraja tjedna.....bar se nadam....
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 13:43
zvoničići i čizmice su gotovi, ostali su mi još boreki i zvjezdice od ovih sitnih ukrasa...i trakice za sve....

Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 12:05
nego nitko mi ne odgovara...kak dostavljamo pakete  do sefike sem postom, jel ide netko prema tamo
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 15:36
Jassi, zato se i dogovara "radna kava".Tako bi se lakše sve dogovorilo(u četiri oka)ko će šta preuzimati,kad se ide,šta još treba napraviti.....
Pričekaj onda još koji dan Wink
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 19:16
Bubi, ovi visuljci su ti super! Nadam se kojoj fotki kad budu skroz gotovi (s trakicama) Hier%20klicken!
 
 
 
Šefi, medvjedići su krenuli danas na put, dobro upakovani, pa se nadam da će preživjeti! Vjerojatno će ti zakucati na vrata za koji dan!Hier%20klicken!
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 19:36
naravno, ne bi ja izdržala da i to ne pofotkam....
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 21:39
da se pohvalim kakvu mi je krasnu kutiju danas mama kupila za kekse (koje će također ona raditi LOL) za ladimirevce.....jooooooj što se veselim...!!!


Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 02:32
Originalno poslano od člana monna-1 monna-1 napisao:

Bubi, ovi visuljci su ti super! Nadam se kojoj fotki kad budu skroz gotovi (s trakicama) Hier%20klicken!
 
 
 
Šefi, medvjedići su krenuli danas na put, dobro upakovani, pa se nadam da će preživjeti! Vjerojatno će ti zakucati na vrata za koji dan!Hier%20klicken!


na temi tete - salvete za ladimirevce (strana 10) imaš par mojih "visuljaka" s mašnama ak te zanima.....(moram se malo hvaliti) Embarrassed
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 12:57
aha, nema mojih slikica.....evo,evo stižu
 





Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 13:10
krasno
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 13:20
a sad sam skuzila...slike ste popravljali,,,ja plavusa u godinama
 
nego si probala na onom tjestu buba maro raditi kaj sam ti dala z aprobu?
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 13:28
je, je pofarbala ja njih....istina malo se teže farbaju jer nije glatka površina, no slatki su mi....dva sam poslala po mami jednoj gospođi koja radi u osnovnoj školi da pogleda pa da može raditi s klincima....

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 10>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,797 sekundi.