Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: JESEN
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Božićni ukrasi za Ladimirevce
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Božićni ukrasi za Ladimirevce

 Odgovori Odgovori Stranica  123 10>
Korisnik
Poruka
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Božićni ukrasi za Ladimirevce
    Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 11:58
Božićne ukrase bismo poslali u 12-om mjesecu.....tako da imamo vremena za rad....ali dobro je da se dogovorimo ranije
 
Popis tko radi što:

1- kuglice u kutijama- ukupno 14 kutija + ako se napravi još kuglica dodat ćemo još po jednu kutiju.
(kutije su zamišljene kao set sa kuglicama, da svaka kuća dobije po jednu kutiju.ako se napravi više kuglica može se dodati u još kutija pa nek svaka kuća dobije i po dva seta. Kutije se mogu raditi proizvoljno - tko što ima: kutije od sladoleda, kutije od dječjih cipela i sl.)

Proljeće - 3 kutije
Iris - 3 kutije
Šefi - 3 kutije
Darla- 3 kutije
Bubamara- 3 kutije?

Sashina mama- heklani anđeleki za bor - 100 kom! Big%20smile

Kutijica za sad dovoljno- ako netko napravi i više nebu škodilo!

2- Snješko
(izgled snješka pogledati ovdje: www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=2245&PN=3

Miškopiško - preko nekoliko snješkića Clap

3 - Snježno selo

Proljeće - 3 sela
Šefi - još 3 sela, a možda i više
Dobrovoljci?

4 - adventski vjenčići

Šefi - 3 komada
Sasha - .....

dobrovoljci?

5 - tegle za božićne zvijezde

Hippy-
Darla - preko nekoliko
Bubamara- ....
Leonarda- ...

6- medvjedići od gipsa

Monna - preko nekoliko!


Ako se netko želi uključiti u izradu gore navedenog nek mi pošalje PP da ga upišem!
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
darla View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Srpanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje darla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 13:18
E sad ću ispasti seljak al ne znam di se to prijavljuje.... valjda je ovak o.k.
 
Ja mogu napraviti kuglice i teglice za božićne zvijezde (koji format teglica može biti?) O kakvim je kutijama za kuglice riječ, di da to nabavim?
 
Fakat mi je bed, al ja ništ ne kužim di se dogovarate za to?
 
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 13:29
dogovaramo se u drugoj temi Tete-salvete za Ladimirevce
 
mislim da ćemo promijeniti temu.....pa ne žuri sa pravljenjem kuglica Smile
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2008 u 21:34
Ja mogu raditi medvjediće od gipsa, ako je to prihvatljivo, za ukrašavanje bora. Slika medvjedića je u mom dnevniku. Samo mi javite kome bih to trebala poslati da preda dječici kad budu gotovi!!!
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2008 u 21:37
naravno da mogu medvjedići...preslatki su Smile
za slanje ćemo još viditi...vjerojatno ćemo administratoru poslati
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2008 u 21:40
Ok, ima još vremena da me netko obavijesti. Onda, punom parom, juriiiiiš u gipsanje!smile213
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2008 u 08:31
Upisala sam medvjediće u  popis! Thumbs%20Up
Za dostavu se bumo dogovorili!

Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2008 u 13:41
Šefi, važi!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2008 u 15:15
Ako se organizira kakva dostava iz Zagreba molim da me se obavijesti, jer i ja imam jednu malo veću kutiju igračaka!!!
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2008 u 09:50
Svi novi upisani! Hug

Proljeće - mislim da kavica krajem 11-og mjeseca ne gine, a tada bi mogli i organizirati pošiljku sa poklonima. To bu sad skoro, pa da imamo na umu!

Ako netko nemre na kavicu ili nije iz Zagreba nek pošalje pošiljku meni na adresu - ak želi - jer mislim da bumo poklone slali direkt u Ladimirevce!


Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2008 u 10:56
Šefi, pošalji mi adresu da dostavim medvjediće kad budu gotovi! smile230
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2008 u 08:32
Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

Svi novi upisani! Hug

Proljeće - mislim da kavica krajem 11-og mjeseca ne gine, a tada bi mogli i organizirati pošiljku sa poklonima. To bu sad skoro, pa da imamo na umu!

Ako netko nemre na kavicu ili nije iz Zagreba nek pošalje pošiljku meni na adresu - ak želi - jer mislim da bumo poklone slali direkt u Ladimirevce!


 
Ma nema problema, kavicu ćemo svakako organizirati, a i poklone dostaviti!!!Wink
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 13:59
ajde da dignemo temu....i nastavimo dogovore...tko i šta radi
 
osim kutija još nisam odlučila šta ću još
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 14:04
A recimo girlande?

Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 14:12
Ajme koliko tema,pogubila sam se. Dalje od ove neidem,istjerajte me,ak možeteLOL
Aj Šefi,piši mene onda za adventne vjence i neke ukrase za bor radim.Mamu sam zaposlila(jer ja ne znam heklati) da napravi anđeliće.Budem vidjela koliko ih je napravila pa se može podjeliti.Ja joj rekla nek sam radi da ne može previše napraviti no ispod 100kom.nek ne računa.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 14:17
Ne znam da li da pravimo ona lijepa sela od kartona ili ne???
Hippy je negdje napisala da su jako nestabilna, pa bi bio problem transporta!!!
Možda da napravimo nešto drugo umjesto toga.
Šta vi mislite?
 
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 14:17
shasha al si joj dala posla Big%20smile valjda će žena stiči to naheklati
 
kupila sam nedavno neki kalup za anđelčiće od gipsa pa možda njih napravim
 
ma sigurno može i nešto drugo umjesto sela ako su tako zeznuta ?
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 14:19
Sasha upisujem!
Prije nego komp ponovno prošvika!!!!

Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 14:23
Proljeće! Pa nemora selo biti tako veliko. Može biti i jedna kućica sa jednim borekom! Ja sam tak mislila napraviti. Jednu do dvije kućice sa borom ili neki drvom ili sl. Mjesec, zvjezde! Ovaj vikend bum probala napraviti jednu pa bum pokazala! 
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 14:30

Čekam onda tvoje izvješće.

Interesira me kako misliš to napraviti, misliš li negdje staviti i lučicu?
 
(Smajlići mi se ne otvaraju, inače bih ti stavila bar jednoga)!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 10>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.