Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Balkonsko cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ruselija - Russelia equisetiformis
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ruselija - Russelia equisetiformis

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 30>
Korisnik
Poruka
AgavaL View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AgavaL Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2009 u 21:50
Prošle godine sam u Crikvenici prvi put ugledala ruseliju i od tada mi ne izlazi iz glave. Predivna biljka! Zanima me zna li netko dali se može nabaviti u Rijeci i gdje? 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
danica41 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 80
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje danica41 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 14:53
Evo sam upravo dobila poštom ruselije koje sam naručila kod gosp. Denisa prije nekoliko dana. Naručila sam ih preko ovog foruma. Evo ti link pa se registriraj i dogovori se s gospodinom. Jedna ti je 40 kn, a na forumu sam pročitala da će biti i na sajmu u Rijeci.
Lijep pozdrav!
Na vrh
AgavaL View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AgavaL Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 18:18
Danica41, hvala ti na ovoj informaciji koja me razveselila, već sam pomislila da neću dobiti odgovor na moje pitanje. Svakako ću se potruditi doći na sajam u Ri, no ako ne uspijem još uvijek mi ostaje gospodin Denis.Smile 
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 18:26
uh kakva lijepa biljka
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2009 u 20:38
ja se danas počastila sa dvije Tongue crvene na sajmu cvijeća u Ludbregu.
prekrasne su još samo da mi lijepo napredujuClap
Na vrh
Nina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 30 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 233
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 13:26
moja ruselija skroz slabo raste, na suncu je, zalijevam je, ali ona puževim korakom napreduje. zna li netko kako je malo "pogurati"?
Na vrh
ljiljana3 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 197
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljana3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 14:18

Zna li netko hoće li Denisove ruselije biti na Flora-artu u Zagrebu?

Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 16:18

hoće..rekao je da dolazi    i ja bih krem ruseliju Unhappy u nedjelju ih više nije imao u Ludbregu. presadila sam ih u veću teglu , sada samo čekam sunce da rastu i cvijetaju nadam se da ću uskoro moći staviti sliku Heart
Na vrh
ljiljana3 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 197
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljana3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 09:13
Super, već sam mislila da ću ga morat tražiti po Splitu, na ljeto kad tamo svratim.
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 22:31

danas sam zapelcala 5 komada od ,moje crvene,,,,,,,,stavila pod najlon i čekam..........Embarrassed..........obavijestit ću vas o uspijehu misije
Na vrh
Nina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 30 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 233
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 15:10

moje ne rastu, ali se spremaju za cvjetanje

Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 12:09
kupila na flori ruseliju pa ćemo sad vidjeti šta će biti od nje!!
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 12:12
koju boju i dali je bilo bijelih
Na vrh
ljiljana3 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 197
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljana3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 13:09
Na flori je bilo samo crvenih, i ja sam jednu kupila i već je procvjetala, super je samo bi je trebalo pincirati (mada ne znam točno kako se to radi), ako hoćete da bude bujnija i da ispuni cijelu posudu.
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 15:44
Russelia mora biti na suncu. Ponekad prihraniti. Ne zalijevati previse.

Pincirati jednostavno, samo se otkine vrsak grane, ali kad je na suncu nije to niti tako potrebno.


OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 15:48
vidite ovu, ako mi uspije stavit sliku

http://img132.imageshack.us/img132/2485/russeliabijelakisa.jpg

OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 17:07
Uh, nina upado sa stolice.Zeno ozili mi jednu i nadam se da ce prezivjeti ovaj puta.
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 21:54
Fato, probat cu, ali ne znam hoces li dobiti bas ovu dvobojnu, mislim da je to slucajnost sto je tako ispala, to je inace krem bijela.
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 22:15
Nmea veze nina bice bar bijelkasta.Ova crvena je je u jadnom stanju.Nesto su mi pocrnili listici do korijena, strickala sam i na kraju samo jedna ostala pa evo ziva je, ali nema naznake da ce cvjetati.
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 22:16
Nema veze nina bice bar bijelkasta.Ova crvena je je u jadnom stanju.Nesto su mi pocrnili listici do korijena, strickala sam i na kraju samo jedna ostala pa evo ziva je, ali nema naznake da ce cvjetati.Cry
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 30>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.