Početna stranica Početna stranica > mojcvijet.com - cvijet.info > Za GOSTE Foruma
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - jesensko cvijece- svadba
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


jesensko cvijece- svadba

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Gostice View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gostice Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: jesensko cvijece- svadba
    Objavljeno: 05 Listopad 2008 u 13:09
ljudi, pomogajate, kojeg cvijeca ima od 10-12 mj., svadba je pocetak 11 pa nas zanima kaj sve dolazi u obzir obzirom na tako dobru snabdjevenost hrvatskih cvjecarni. ljubicaste boje dobrodosle. hvala
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2008 u 14:01
ako je u vrtu onda maćuhica, špine i margarete, asteri i sl i neke trajnice...
 
a ako za uređenje sale onda neko rezano cvijće ruze i sl... toga sigurno ima jer se jako puno cvijeća uvozi...
 
zavisi na sta tocno mislis...
Na vrh
Opet ja View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Opet ja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2008 u 14:36
ma to me i zanima, treba nam puno cvijeca za ukrasit salu i crkvu, ali ne znamo kojeg cvijeca a da je bijelo ili ljubicasto uopce ima u to doba. Ne mislim sad na neku ekskluzivu koju treba uvozit od ne znam kud nego samo na cvijece koje po defaultu mozemo naci ak nam treba npr. ruze.
Ono, koje cvijece koje nasi cvjecari imaju- cvijeta u to vrijeme?
Na vrh
Opet ja View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Opet ja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2008 u 14:37
i hvala na brzom odgovoru, super vam je forum
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2008 u 15:43
ruze sigurno se mogu pronaci to bez problema...
 
a ka zem za uvoz jer danas ima svakakog cvijeća za nabaviti u cvjećarnicama pa tako da se ne treba previse sekirati oko toga...
 
 
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2008 u 20:12
UPOMOC
 
GRESKOM SAM SE IZBRISALA SADA NEM OGU UCI CE KI OBAVJESTITI ADMINA DA ME UBACI, ako je m obuce
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2008 u 20:14
ahhhhhhhhhhh evo me, ma nec sam spetljala
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2008 u 21:51
smile141
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 12:15
...mmmmmmmmm da, ma bi bilo boje da nis  ne diran hmmmmmmmConfused
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,232 sekundi.