Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 107108109110111 203>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 09:55
Uvijek je lijepo na tvojo hacijendi Clap, imaš pravo za djevojačko oko, neumorno cvate cijelo ljeto, a i rudbeckie su super, ja isto imam te s malim cvijetom i dugo traju, ali mo favorit su bijele anemone, moje/tvoje su još u pupoljcima, ali će mi zato duže trajati LOL
život je more
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 12:03
Pozdrav djevojke.... drago mi je da ste svratile... tako smo daleko a svaki dan se posjećujemo pa makar ovako "listajući" vrt, kako je to lijepo Hug.
Kad sam u vrtu i kad nešto sređujem uvijek pomislim da moram sve lijepo zrihtat i da mi bude lijepo jer kad mi moje cure dođu mora i njima biti lijepo i ugodno boraviti na hacijendi Hug. Puno ja mislim na vas jer znam da ste mi tu skoro svaki dan .....Big%20smile
 
Bergi i Duda zapisane ste za lab-lab...bit će sjemenki i za "bacit grah"Wink
 
Lantana nemogu se sjetit što ti je sa roza anemonom znam da sam ti slala  "septembar charme"..... dali ti raste?... ako ne imam jocker... jednu divnu mladicu (već cvate) od "Serenade" pa javi..... na proljeće će biti spremna Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2010 u 23:00
Kad sam pročitala lab lab mislila sam da je neka fora ! Nikad nisam čula za to, a stvarno je krasno i neobično cvijeće. Kane su divne , moja je jedna isto pustila listove i jedan cvijet (crveni) i tu je stala Shocked , na drugoj su listovi narasli punih 4 cm (doslovno) i dalje ni makac Confused, a treća je izašla iz zemlje i onda nestala Cry. Sve u svemu jad i bijeda !
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2010 u 15:54
ukrasni grah kod tebe lijepo cvate ,nekad sam imala tu biljku, treba cuvati sjeme
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2010 u 19:23
Danas sam bila do vrta i vidjeh da mi je procvjetala tvoja roza anemona, a gore čitam da je to "septembar charme ..hvala - prekrasna je!Hug Krasan cvijetak........
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2010 u 22:48
Kako su elegantne ove dalije
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2010 u 01:49
Večeras u kasne sate, ili bolje rečeno danas u rane sate, sam si dala oduška i prošla kroz tvoj predivni vrt. Malo sam posjedila ali je bilo hladno, a s obzirom da je bilo kasno nisam mogla gnjaviti za jednu vruću čokoladu. Bit će za drugi put


Kane su mi posebne

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2010 u 10:24
smile95 cvijetni pozdrav za tebe !!!
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2010 u 12:39
Tvoj vrt uvijek lip i elegntan,a kane su me oduševile ClapClapClapClapClap
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2010 u 11:32

Imala sam vikend posjetu Hug.... hvala cure što ste svratile makar i ovako "nevidljivo" Wink, ja se baš i nisam previše pretrgla, nešto sam malo suhoga počupala i porezala, malo popljevila..... ali oko cvijeća to sve nešto sitno.... više me je okupiralo spremanje fažoleti (mahuna) i blitve za zimu i kuhanje salse od pomidora.....neka,neka...dok se zamrzivač i konoba pune nema zime Wink Big%20smile

Ančice samo da te ispravim da ne biš možda tražila gdje nabaviti ili kupiti takve dalije Wink.... to je Heliopsis, po cvatu liči na daliju ali meni je još ljepši.
 
Kako ja kronično zabušavam sa slikama, evo jedan mali kratki filmić od par slika iz mog vrta..... prošli su nas tjedan na hacijendi posjetili jedni naši dobri i stari prijatelji iz ZG pa ću se i tu zahvaliti gospodinu koji je slikao i poslao mi ovaj filmić Hug 
Hvala Ranko :kkkk:
 
Pokušat ću napraviti jedan malo duži filmić jer imam lijepih "panoramika" a ako mi zapne imam se bar kome obratiti i koga "udaviti" Wink LOL
 
Kliknite na sliku i pogledajte...............
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2010 u 11:56
Smilekrasan filmić korijenko, baš sam uživala, samo šteta što je kratak.
drugi put malo duži,OK? Wink
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2010 u 13:56
Prekrašno!! Uživat ću u još nekoliko navrata u ovom lijepom prikazu tvoje hacijende!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2010 u 19:58
Super filmić i mogao bi biti duži,kod tebe ima puno lijepoga za slikatiTongue
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 08:57
klik i ,sve mi se svidjelo,samo sto je kratko trajalo
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 10:55
Slajd je lipo napravljen,ali i meni bi bilo draže da je duži,eh, ko bi nama cvjetoljupcima ugodijasmile55
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 11:41
Ma znam da vam se filmić svidio Embarrassed, a ste čule koja muzika Wink, valjda ste imale uključene zvučnike......
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 13:42
I muzika i filmić, sve za 5, hacijenda je smile120
život je more
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 19:52
Moj naklon majstorice! smile211Za cvijeće, za video uradak, za prekrasnu hacijendu (jest da sam ga preslušala dva puta - jednom bez glazbe i drugi put sa glazbom............ali nije mi žao)
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 22:25
super korijenko bašmi se svidjeo ovaj tvoj video snimak tvoje hacijende baš sam se nauživala jeste da je kratko ali obećalasi nešto duži snimak pa čekamo

Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 22:45
Dopada mi se živica. Jesu li to tuje?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 107108109110111 203>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.