Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 153154155156157 203>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2011 u 10:53
Ja sam je dugo zamišljala da izgleda kao njen avatar.I sada se borim s tim.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2011 u 11:59
 
A,joooj baš mi je žao da vam se ne sviđa moj avatar. Ali on je Worzel Gummidge, najdraže, najsimpatičnije i najbolje stvorenje sa TV ekrana 80-tih godina.
Dječja serija koju sam ja, a vjerujem i jako puno klinaca, nestrpljivo čekala svake nedjelje. On je bio moj najbolji prijatelj sa malih ekrana baš isto kao i za braću Johna i Sue. Toliko sam se uživljavala u njihove uloge da mi se činilo da sam sve to doživjela. Preko tjedna obavezno bismo se doma igrali i svašta na sebe oblačili da izgledamo kao Worzel ili kao lutka Aunt Sally u koju je on bio totalno zateleban a ona ga je stalno odbijala jer si je umišljala da je dama i da joj jedno obično strašilo nikako ne paše Wink.
Stavila sam ispod dva linka: jedan sa njegovim slikama i drugi sa jednim malim insertom iz jedne epizode. Naravno koga interesira na You tube ima jako puno epizoda....
 
Ma tko ga  nebi volio ovako simpatičnog i dražesnog smile71 Hug
 
 
 
Avatar ne bi mjenjala ni za živu glavu !!!! Big%20smile
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2011 u 12:21
draga susjedice Korjenčice, jesen divno boja tvoj vrt...
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2011 u 12:43
Draga korijenko ništa se ti nemoj žalostiti oko svog avatara.Ljudi su različiti i ne paše svima isto.Osim toga neki vole animirane avatare,neki su za ozbiljne a neki vole obične slikice.Na kraju krajeva ti avatari djelomično pokazuju kakvi smo i što volimo.Niko neće staviti avatar koji mu se ne sviđa.Super je uopće što si povezala avatar sa svojim djetinjstvom,to je jako ljepo.Da je malo zastrašujuć,možda je,ali to je tvoj izbor i tvoje veselje a mi ćemo se naviknuti s vremenomThumbs%20Up 
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2011 u 14:38
Blue, M. Kaktus, Bebolina, Anaida..... drago mi je da ste tu....Big%20smile
 
Tea... hvala ti na posjeti, nekako se nesjećam da si već bila kod mene.
Moje krizanteme su obične lončanice od prošle godine u ovo vrijeme. Nakon cvatnje posadila sam ih u vrt, prezimile su i sad opet cvatu. Sa ovogodišnjima ću isto to napraviti da ih imam opet za drugu sezonu.
 
Gioia......obavezno si nabavi taj bijeli cornus.  Ja sam ga dugo tražila i jedva na njega nabasala. Još si moram nabaviti rozi ,on je još ljepši ali je malo osjetljiviji - Cornus florida.
 
Kiki, Antonija....cure moje, puno vas pozdravlja Korijenko Hug  Ali, morate priznati da imamo skoro isti nos Wink LOL i volim kad me se zove Korijenko a ne korijenčica Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2011 u 14:45
Nemate isti nos. I ne mijenjaj avatar, pa znamo mi i bez toga da si ti zgodna, uvijek nasmijana i simpatična. 
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2011 u 15:03
Uh,neću te više zvati Korjenčica,sad ćeš biti ozbiljna g.Korijenko,a tvoj avatar mi je uvijek bio simpa.Tongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2011 u 15:12
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Blue, M. Kaktus, Bebolina, Anaida..... drago mi je da ste tu....Big%20smile
 
Tea... hvala ti na posjeti, nekako se nesjećam da si već bila kod mene.
Moje krizanteme su obične lončanice od prošle godine u ovo vrijeme. Nakon cvatnje posadila sam ih u vrt, prezimile su i sad opet cvatu. Sa ovogodišnjima ću isto to napraviti da ih imam opet za drugu sezonu.
 
Gioia......obavezno si nabavi taj bijeli cornus.  Ja sam ga dugo tražila i jedva na njega nabasala. Još si moram nabaviti rozi ,on je još ljepši ali je malo osjetljiviji - Cornus florida.
 
Kiki, Antonija....cure moje, puno vas pozdravlja Korijenko Hug  Ali, morate priznati da imamo skoro isti nos Wink LOL i volim kad me se zove Korijenko a ne korijenčica Wink

Nisam bila nažalost u još puno vrtova...pokušavam sve obići ali toliko je predivnih slika da je to naprosto nemoguće.Trudim se pogledati svačiji ali stvarno nas ima puno,što je jako dobro.To što nisam još bila ovdje ne umanjuje moje zanimanje za tvoje predivne fotke samo nisam stigla.Mislim da još puno puno vrtova nisam obišla ali bit će vremena.Drago mi je da sam konačno i do tebe stigla Hug
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2011 u 15:33
Tea.....skoknula sam malo do tvog profila....pa ti si pravi curičak smile78
Otok, MKaktus...smile78  Nataly me od milja (valjdaWink) zove gospođa Korijenko LOL
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2011 u 16:00
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Tea.....skoknula sam malo do tvog profila....pa ti si pravi curičak smile78
Otok, MKaktus...smile78  Nataly me od milja (valjdaWink) zove gospođa Korijenko LOL

Da,mlada samEmbarrassedali voljna učenja i za ono što čovjek voli ne treba puno.Jedino mi praksa fali kad sam u stanu ali vjerujem da će se i to brzo promjenitsmile78
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2011 u 13:33
godine nisu važne..... by Ljupka Dimitrovska
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2011 u 13:56
Nijedna lenta nebi bila dovoljna za ovu ljepotu koju si stvorila na hacijendi Clap. Prekrasna je jesen kod tebe, mene su kao i uvijek najviše oduševili aceri Thumbs%20Up, ali i breze, tako su vitke i lijepe. Vidim imaš i veliku kolekciju krizantema i ja ih isto poslije Sesveta  posadim u vrt i već su se udomaćile u vrtu.
život je more
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2011 u 14:15
Sve boje jeseni u tvom vrtu su prelijepe ali crvene boje me posebno oduševljavaju......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2011 u 14:34
Lantana, Milice.... smile78
Aceri su već počeli pomalo gubiti lišće ali sad im je boja tako jarka da izgledaju kao žeravice, tu su sve nijanse narančaste i crvene boje. Breze su već skoro gole, ...a sam se nagrabljala Wink, malo mi je bilo lakše jer smo kupili puhalicu-usisavač za lišće pa ne moram stalno mesti stepenice i terasu, sve otpušem u vrtić ispod breza i onda ili usisam ili pograbljam pa na kompostište. Sutra i prekosutra sam doma pa ću većinu vremena provest po vrtu. Tako su lijepi i topli dani da ću iskoristit za zadnje jesenske radove....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2011 u 15:23
Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:

godine nisu važne..... by Ljupka Dimitrovska

Nona,drago mi je da i ti tako misliš smile78Stalno se trudim ne otkrivat godine i da ljudi prosuđuju po onom što vide i što pišem ali to je neizbježno i kad tad će netko pitat.Ja ne odustajem i idem dalje,među velike i maleWink
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2011 u 15:26
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Lantana, Milice.... smile78
Aceri su već počeli pomalo gubiti lišće ali sad im je boja tako jarka da izgledaju kao žeravice, tu su sve nijanse narančaste i crvene boje. Breze su već skoro gole, ...a sam se nagrabljala Wink, malo mi je bilo lakše jer smo kupili puhalicu-usisavač za lišće pa ne moram stalno mesti stepenice i terasu, sve otpušem u vrtić ispod breza i onda ili usisam ili pograbljam pa na kompostište. Sutra i prekosutra sam doma pa ću većinu vremena provest po vrtu. Tako su lijepi i topli dani da ću iskoristit za zadnje jesenske radove....

Kolko ljepote tog jarkog lišća,tolko i poslaLOLOvo tvoje rješenje sa usisavanjem lišća je vrhunsko,još i ako je učinkovitoClapThumbs%20Up
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2011 u 15:39
Tea....nemaš pojma kako je dosadno brezino lišće, sitno a ima ga mali milion Wink. Da je to na livadi kao što mi je svo ostalo drveće iza kuće,lako bi pograbljala i gotovo......ali ovo, ima ga svugdje, i na skodu, dole na terasi, po grotama ispod vrtića..... najlakše mi je puhalicom sve sve dobro ispuhati na par mjesta skupiti u vreću ili kako mi kažemo "vejni lancun" i na kompostište...već su mi 2 boxa puna Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2011 u 15:49
Ovom slikom si me dozvala. Smile
 
Ne znam zašto sam se baš na ovu brezu i ovu klupicu " nakačila" ali vidim da nisam jedina.  Smile
 
Čitala sam tvoje komentare da si sutra i prekosutra doma, i da ćeš biti u vrtu i odmah sam si zamislila kako će ti biti lijepo, a ja ću biti zatvorena doma, jer je kod nas jaaako hladno.
 
Pa si nešto razmišljam...ma eto mene kod tebe, skuhaj kavicu sutra kada izađeš na vrt, ja te čekam u V.i.p. loži.   Smile
 
P.S. avatar ni slučajno ne mijenjaj!!!
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2011 u 16:15
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Tea....nemaš pojma kako je dosadno brezino lišće, sitno a ima ga mali milion Wink. Da je to na livadi kao što mi je svo ostalo drveće iza kuće,lako bi pograbljala i gotovo......ali ovo, ima ga svugdje, i na skodu, dole na terasi, po grotama ispod vrtića..... najlakše mi je puhalicom sve sve dobro ispuhati na par mjesta skupiti u vreću ili kako mi kažemo "vejni lancun" i na kompostište...već su mi 2 boxa puna Wink

Ne znam kako je,to je sigurnoConfused ali vjerujem ti da je dosadno.Inače ni ne bi potezala za nečim drugim a da nije grabljanje.Čovjeka očajne situacije dovode do kritičnih mjera.Ti si si našla drugi način i izgleda da si dobro izabralaWink
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2011 u 16:48
Došla sam vidjeti ima li što novog i skoro umrla od smijeha na sliku pravog Korijenka....LOL
 
A kad smo kod lišća.... grabljati, puhati... sve dok se može a kad se više ne može onda se zove Iliju!LOLŠto ćemo mi prvi put u životu zvati za - pometanje....Cry
 
A tvoja hacijenda je i sad prekrasna.Kakve čarobne boje....pitur jesen je imal ča delat!ClapClapClap
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 153154155156157 203>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,438 sekundi.