Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 177178179180181 203>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2013 u 11:42
Krasno, nemam riječi za ovu ljepotu, bijeli vrt je neodoljiv
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2013 u 12:09
Prekrasan vrt u bijelom! Volim bijelo cvijeće. Oduševile su me campanule i cornus.
Svaka čast draga!
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2013 u 14:09

Hvala ti na današnjoj dozi uživanja! Jedva čekam sljedeću, nemoj nas zaboraviti opet ovako dugo!
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2013 u 14:46
Hvala vam curke moje Hug, u bijelom mi je vrtu najljepše predvečer kad završim zaljevanje, onda sjednem na zidić i uživam u tom bijelom sjaju koji je tada u sumrak najljepši Big smile
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2013 u 14:57
ajme Embarrassed sad sam se ja postidila kad sam pogledala tvoj divan,elegantan i veliki vrt -PREKRASNO SVE!!!!!!!
svaka cast!!!!!!!!!! stvarno vrt o kome ja sanjam -znam koliko truda iziskuje I stvarno je prepredivno sve, svaki detalj, sitnica . sve je tako profinjeno a dominacija bijele daje notu elegancije, raskosa I aristrokacije !!!!!!
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2013 u 15:07
Ajme draga koliko si mi nahvalila vrt a ja upravo bauljam po tvom vrtu jer sam se doslovno već 3 puta onesvjestila kako ti je sve krasno i pici-pici. One vaze od teracote sa postoljima su ti STRAVA !!
Bit ću ti redoviti šetač i brinuti ću se da se i ti kod mene ugodno osjećaš Hug
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2013 u 15:16
Joj, opet samEmbarrassed, ma mozda ti se dopada jer ga nanovo vidis, a ja sam uistinu odusevljena tvojim.
joj hvala, ove vaze imam bas dugi niz godina I strepim da mi se ne razbiju usljed topline I svega, dio ih ima napukline I bit ce mi krivo kad se to desi jer sam ih kupila skroz povoljno I sad sigurno nemogu naci tako dobar deal.
ja cu sigurno biti redovit gost ovdje, samo jos nemogu da skuzim kako vi pratite ove postove I da li negdje imaju notifikacije itd... ali skuzit cu Hug
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2013 u 15:27
Ma snaći ćeš se sigurno, ja jednostavno svako jutro kad se ulogiram kliknem na aktivne teme i onda mi se prikažu sve koje su aktivne od zadnjeg sata kad sam bila na forumu.
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2013 u 18:05
Kako se razmnožava Cornus cousa ? Lijepe su sve biljke na slikama ali ja ostajem kod one koju sam navela.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2013 u 18:18
Napokon da se prosetam i tvojim vrtom, sve je predivno,ali cornus cousa je smile227
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2013 u 20:37
Pregledala sam sve sličice polako i detaljno, nauživala se ljepote, mira i sklada i sad idem još jednom!
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2013 u 21:44
Uvijek i iznova se divim tvom divnom i skladnom vrtu.Ovaj put mi je cornus favorit .

Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2013 u 23:50
Uvijek rado šetam tvojom hacijendom, a sad je u krasnom cvatu
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2013 u 00:09
ljepota ovog vrta mi je poznata i mogu se samo diviti ljepoti biljaka i kraja u kojem se nalazi.
mislim da bi, draga moja korijenko, i tvoje biljke bile sretne da ih malo češće pokažeš jer i njima gode pohvale a mi bi uživali u slikama pravog i prelijepog vrta.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2013 u 09:46
Originalno poslano od člana milica7 milica7 napisao:

Kako se razmnožava Cornus cousa ? Lijepe su sve biljke na slikama ali ja ostajem kod one koju sam navela.....


Milice...stvarno ne znam kako se razmnožava cornus, kupila sam ga već poveći grm i to nije baš ni bio jeftinWink,  najprije mi je rastao u sredini vrta kruga jedno dvije godine i nekako je kilavio, cvao je ali nikako da poraste. Onda mi je Muhle savjetovao da ga preselim u dobru zemlju, na drugo mjesto. Na rano proljeće sam ga preselila u dobro mješanu i gnojnu zemlju......ma razlika je drastična Big smile, vidi se da mu je lijepo i bolje ga mogu zalijevati.
Imam želju nabaviti i Cornus Florida, to je sa roza cvatom ali je manje otporan od bijelog. Imaju ga u rasadniku u Rijeci ali i on je puno novčića....Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2013 u 09:47
Originalno poslano od člana gioiaa gioiaa napisao:

Napokon da se prosetam i tvojim vrtom, sve je predivno,ali cornus cousa je smile227


Gio, dugo se nismo "srele" , navrati još koji put.......Hug
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2013 u 09:49
Originalno poslano od člana Andina Andina napisao:

Pregledala sam sve sličice polako i detaljno, nauživala se ljepote, mira i sklada i sad idem još jednom!


Andina....samo ti šetaj,  jesi primjetila kako trava već pomalo šušti, osjeti se suša......prođi do bijelog vrta, čekat ću te na zidiću Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2013 u 09:53
Josipa, Moon....hvala na pohvalama , rado vas vidim u vrtu Hug
SlavujVk......bit će još slika brzo ..... da mi je samo mrvicu više svježine u vrtu, onako kako je uvijek u tvom, ove vrućine i žega ga satru .....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2013 u 13:44
Od proljeća me nije bilo u tvom vrtu, i evo me. Naravno da sam uživala. Wacko
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2013 u 13:57
Hvala ti draga korjenčice na prikazivanju ove ljepote. Jedan veeeliki smile55za tebe.

Seka
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 177178179180181 203>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,327 sekundi.