Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 203>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2009 u 17:42
Sve je prekrasno, ali ljiljani i Rubikonda (prvi put ju vidim) su smile227
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2009 u 18:58
Znate li zašto rijetko stavljam slike? E ovako...sva sretna i vesela krenem postaviti pokoju fotkicu na forum, a dok mi se učitavaju na Photobucket, odlučim malo baciti oko na vaše vrtove...i zaledim se od ljepote, pa se predomislim, jer mi odjednom svi detalji iz mog vrta postanu bljedunjavi....


Korijenko...nema detalja koji bih mogla izdvojiti...možda oleandre i hortenzije, jer ih jako volim, ali dvorište ti je tako lijepo da jednostavno ne mogu ništa posebno istaknuti...Uživala sam u šetnji tvojim dvorištem!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2009 u 19:53
kraljevski ljiljan bas je kraljevski,ne moze biti ljepsi
mindjusice predivne,i ja ih volim,al trenutno nemam ijednu nazalost...a slika rubikonde nije mi se otvorila:(
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2009 u 21:59
smile57----------Ako tako nastaviš ja mislim da ti najveći cvijećari neće moći pera odbiti-a ako ti dosade kaktusi -tu sam
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2009 u 22:01
Prekrasno je sve,ali posebno ljiljani!
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2009 u 22:32
ja živi svjedok da je vrt prava bajka! a najveća zagonetka mi je kako nigdje, bap nigdje u cijelim tim ogromnim cvjetnjacima nema ni jedne jedine travčice! Korjenko kako to uspijevaš? Clap ma znam kako zato ti se i divim!
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2009 u 08:32
Originalno poslano od člana Mamaa Mamaa napisao:

ClapSmileSmilehortenzije su me oduševileClapClapClap a kakva je to križanka??Confused
 
ps- da li ta mini mlječika može prezimiti vani? - kako da se odnosim s njomConfusedConfusedConfused
 
Hortenzija koju ja zovem križanka ima plosnati cvijet, izvana ima veće bijele cvijetiće veličine ko prava hortenzija a unutra ima kao neke sitne pupoljke-cvjetiće u lila boji.
Ovu mlječiku bez straha ostavi vani da li u vrt, da li u kamenjar sa malo zemlje uopće nije bitno ona ti raste i sama se zasijava ko drač. Ja ne volim takve visoke jer trebaju puno mjesta, rašire se i polegnu a ove mini su onako kompaktnije, zbijene....Tongue
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2009 u 08:46
Imala sam puno posjetitelja u vrtu jučer, nije vas omeo ni grmljavac, dok neki strahuju zbog poplava nas je kiša samo zaobišla, grmilo je grmilo i samo prešlo....
Hvala forumašicama na lijepim rječima, svatko od nas ima u svom vrtu sigurno neki cvijet koji mu je najljepši, tako ja uvijek izdvajam ljiljane. Imala sam par godina obične narančaste ali kao da im baš nije pasalo, bili su mizerni i uvijek "u sjeni" kraljevskih, jednostavno su lukovice zgnjilile.Confused Od onda nisam više nabavljala i kupovala druge vrste....
 
Silvek, ja sam se u rubikondu zaljubila na prvi pogled, čim sam ju vidjela samo sam pitala da li je trajnica, drugo mi nije bilo bitno, radije kupim jednu trajnicu nego 10 ljetnica, nekako sam se više okrenula trajnicama i grmovima, nemam brige sa vazama....
Kat rea hvala za ime nepoznate kamenjarke, rekli su mi na Flori da je to trajnica, kupila sam svijetlo i tamno lila
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2009 u 10:16
Hej ne znam što je ljepše va vrtu, dvorištu, balkonu. Veselin se ljiljanima aš će valjda i moji jednog dana bit bar slični. Hortenzije su predivne, ko i sve uostalom.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2009 u 11:30
Kod tebe Korijenko ima svega za, za jesti, za piti i za uživati.
Hortenzije su ti prekrasne, posebno ona plosnata, a cjelokupni dojam je smile120
život je more
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 02:26
Bježim iz ove rajske ljepote  dok se ne onesvjestimsmile39
Tvoj vrt mogu usporediti samo sa japanskim, kad sam tu izdiše nekakav mir i sklad.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 09:20
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Bježim iz ove rajske ljepote  dok se ne onesvjestimsmile39     Čekaj i mene SMRCKOOOOOOOO

Tvoj vrt mogu usporediti samo sa japanskim, kad sam tu izdiše nekakav mir i sklad.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 10:18
Cure moje ja neznam kako vi ali ja bi ovo vrijeme koje nam traje već jako dugo odmah potpisala da još potraje. Svaki dan pola sunce i obavezni pljusak da zalije vrt. Još mi nikad nije bio vrt u ovo doba ovako bujan i zdrav. Ali kod nas kažu da vreme vremenu odgovara, što bi značilo da ćemo itekako platiti ovu kišu kad nam potraje suša Confused
Za sad je super ja samo šećem po vrtu, uživam, ne teglim kante sa vodom, samo kosimo livade i to je to. Više vremena imam za biljke na balkonu Tongue
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 10:23
E da je barem tako, ali kod nas nikako da bude pravo ljetno vrijeme, stalno neka polunaoblaka, ali kiša ne pada
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 10:26
Samo sam na brzinu bacila pogled na sličice. Radim i kradem vrijeme. Tvoju sam divotu vidjela u sumrak, a ove slike su fantastične.
Oleandri, ljiljani, lavande ... sve, baš sve je super, ali ove tamnije hortenzije - toplo se preporučam kad ih budeš orezivala.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 10:29
evo me opet i videh rubikondu,divna
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 10:09
Naravski i dalje cvijet do cvijeta...
Prekrasno Korijenko.Puno boja a urednost!Clap
Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 11:52

Ostala sam bez riječi koliko me su me se dojmile fotografije Clap.

Sve je tip-top i prekrasno!

Rijetko stignem prošetati kroz vaše vrtove, a vrijedilo bi kroz svaki prošetati i nekoliko puta.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 11:30
ja malo uletila da progazam a ono nema ništa--korijenko --KorijenkoWink
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 11:44
smile55 za rubikondu a i ostalo je predivno. evo sad i kod tebe vidim crvenu hortenziju i onu neku križanku - još nevidjeh takvo nešto!!!
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 203>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.