Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5657585960 203>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 16:50
Istina, sve je kod tebe uobičajeno lijepo, uredno i primamljivo. Istina je i to da nam lagano prestaje sezona naših cvjetnih radosti i zemlja će malo odmoriti od našeg prekopavanja -a  i mi od motika i štihača Smile  No, zato imamo cijelu zimu vremena planirati nove pothvate u našim vrtićima!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 18:38
U tvom vrtu je uvijek lijepo, vjerujem da će lijepo biti i usred zime.
A šterna je prava (mi kažemo gušterna).

Cikasica je krasna, može se Nihina sakriti Wink , ona joj je i naložila, kako je krenula još će s njom naložiti vatru.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 19:28
Sad budem ja,ko Proljeće,sanjala  tvoje dvorište i sestrinu policu sa kaktusićimasmile89
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 19:51
šetnja tvojom hacijendom je užitak, uvijek nešto novo, a o ljepoti i redu da ne govorimo...Pravi si majstor, i još dodatno koristiš i sestricuBig%20smile
Cikasica a i Nihina/ako se ne varam/ kopriva su ti za 10, ma sve ti je za 10

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 20:05
Campanule su svarno prekrasne Clap
A kad gledam slike terase baš me lovi nostalgija za ljetom...i ja sam svoju danas totalno raspremila Cry
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 20:35
Žao mi je jer izgleda više nećemo sjediti vani, bar ne na tvojoj terasi, kako si i sama rekla sprema se zimski san. Vidim da se campanule super drže, koprive su prekrasne, a ona polica koja mi je zapela za oko veličanstvena, kao i ti uostalom.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 21:17
Stvarno krasne sličice!
Ona tvoja terasa, kako bin ja rekla pod ruzon, mi se baš pježa! Tako toplo djeluje, s užitkom se tamo pijea kafa!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 21:18
Ove viseće kampanule su ti prekrasne, to nisam vidjela nigdje nego kod tebe, a ona polica je posebna, baš je pravi ukras zidu, ma sve je kod tebe lijepo, najljepše, samo cikasica je ljepša kod... Wink
život je more
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 10:35
Drage moje posjetiteljice veliki pozdrav smile113
 
Anaida, dobro kažeš odmoriti ćemo se i mi i biljke ali meni će to svejedno faliti, to ti nekako postane kao obaveza (ali lijepa) da barem sat-dva popodne provedem u vrtu
 
Otok, ma si vidjela molim te lijepo tu našu Niho..... još će svojoj Misici početi i pjevati i svirati Wink, odmah idem ovaj vikend napraviti foto sešn mojoj cikasici..... Nihooooo, ajme kad je vidiš.... Wink LOL
 
Shasha, Triša, Lantana moram vam malo bliže slikati tu policu da ju lakše skopirate Wink
 
Lora, mislim da i ti imaš Nihinu koprivu a sigurna sam da su moja, tvoja i Bakina sigurno ljepše od Nihine..... Niho mi imamo koprive Misice...WinkLOL
 
Bergenija, Silvek drugi tjedan i moja vrtna garnitura ide na sigurno, pod krov, jučer sam opet na kratko posjedila.....
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 10:45
Malo si se zeznula sa mojim  cvijećem se ne može porediti niko  i to da znate
 Džaba se vi samnom boritesmile137
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 11:02
Moram vam pokazati "gradilište" kod mene u vrtu.
 
 
Vidi se dio gotovog i dio još zašalovanog zida. Pogazili su mi pola peršina i jagodica a ovaj jadni jasmin kojeg sam morala skinuti sa ljestvica i nagnuti na zemlju pun je betona i cementa. Danas sam rekla MM da malo pripaze pa mi je rekao da čovjeku koji se ošiša opet naraste kosa.... ma stvarno ću ga smile232.
Iznad zida se vidi i šterna mjesto gdje kafetarimo a i famozna ogromna smokva tj. pola nje jer sam je već pol spilila....
 
Evo je malo bliže, morala sam je slikati jer je već ovaj vikend neće biti...
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 11:07
smile117 Ode ja na skijanje samo ti radi .mrzim radove u ovo doba
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 11:16
Pa malo jesenskog panoramika ispred pčelinjaka
 
 
Mali krug sa majskom ružom- božur, moj stari se slabo drži pa sam ga malo obnovila sa Lorinim a sve naokolo sam posadila Domingove trajnice-kamenjarke
 
 
Tu je i Dudin ostić - baš se je "raspištoljio" malo mi je cvao ali ja čekam pravu cvatnju druge godine. Duda i ostale cure dali da ga preko zime šišnem ? Imam tu blizu i jednog kupljenog, malo mi se je pokrečio.....
 
 
S druge strane slikano ružičnjak- ako se to kod mene uopće može tako nazvati Wink.  Iza ruže ovo usko izbetonirano što se vidi je postolje za luk za Dudinu loniceru, koja raste odmah do.
 
 
A tu je narano i kerria, neumorno cvate skroz od proljeća samo što ju ja redovito šišam i održavam joj oblik jer ona zna biti neuredna
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 13:11
Slike su ti pravi rajski vrtsmile99
A treba tebesmile232. Neki muževi ne bi ni napravili što je on, pustili bi da se sve sruši. Poljubi ga i pokupi nered.smiley4035.gif
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 13:35
Prelistala sam nekoliko zadnjih stranica i nagledala sam se prave ljepote .
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 14:08
Malo slikica iz vrtića ispod ulaznih stepenica:
 
Tisa - ko božićno drvce Wink
 
 
 
Ispred nje je niski šareni georgin
 
 
Na najdolnjoj stepenici Haemanthus
 
 
 
Žuta ruža ispred kuće
 
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 14:11
korjenko dalija je prekrasna smile71
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 14:19
Ovo je sedum od moje mlađe nećake Annie sestre od Salomon. Njena se kolekcija seduma povećava, dosta si ih je kupila i na sajmu kad smo bile u Opatiji
 
 
 
 
Annie ide u 4 osnovne i moja je vjerna pomagačica, kad se doma uključim na forum čita i lista vaše vrtove, moram napomenuti da vas je dosta zapamtila, najviše spominje Šmrcko i Silvek.  Kad sam dobila sjeme od Silvek, dio sam sijala ja a dio ona
 
Ove Silvekine kadifice njen su uzgoj Clap
 
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 14:19
A cikasica-------smile96kako si kranula ja sam mislila da ćeš svu šumu usklikati -i da ti još ne treba građevinskog materijalasmile151 evo sve imaš u ovome paketu
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 14:23
Korijenko, i meni će nedostajati vrtni radovi - ali kao što rekoh, treba skupiti ideja i snage za novu sezonu. A dobro je što i forum imamo pa niti ne osjetimo duuuuugu i hladnu zimu. Lijepe si nam slikice i danas darovala!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5657585960 203>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.