Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6162636465 203>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 11:35
jupiiii smile213
uopće ne sumnjam u povratak piramidala jer ovo je jedan od onih vrtova u koji se redovito vraćamo smile184
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 11:42
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Ovo je ona famozna sestrina polica sa kaktusima kraj mojih ulaznih stepenica, ovaj put malo bliže slikana da vidite čega sve ima......


[IMG]http://i357.photobucket.com/albums/oo18/korijenko/august-septembar%202009/5-polica.jpg" />

 

I za kraj malo ugođaja iz mog boravka u nedjeljno jutro okupano jesenskim suncem - cinije

 

[IMG]http://i357.photobucket.com/albums/oo18/korijenko/august-septembar%202009/5-cinije.jpg" />

 

kaktusi....to mi se sviđa......
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2009 u 19:09
Jooj puno ti hvala no pitam jer imam grančice sa tim sjemenkama koje mislim posijati.pitam samo ako znaš koliko vremena treba da naraste.Ma probat ću,dok budem u penziji,onda bude lijep grmLOL...hmm jel to ide pod grm ili drvo?
Na vrh
plavooka View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 73
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje plavooka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 10:21
ma svaka castsmile79
Bolje sutati nego blesavo govoriti.
Prvo ispeci pa reci!!!
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 23:11
hvala korijenko što si me povela kroz ovaj raj - sve je lijepo uređeno, od detalja pa nadalje - baš po mjeri...nemam riječi-predivna okučnica, ako bismo je tako mogli nazvati...
smile99
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 00:24
Korjenko dugo već nisam bila na tvojoj hacijendi.Vidim da ima novosti ,da imaš radove i preinake .....Jesensko izdanje hacijende je prekrasno ,boje su super, a ima još dosta cvijeća koje neumorno cvjeta....Gazanije su lijepe,a tek anemone....Polica od kaktusa je super...ClapClapClap
sutra je novi dan
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 10:59
Ja sam uvijek u tvome vrtu i uživm do mile volje-ma sve mi je predivno-ali kaktus je kaktussmile164
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 12:23
Obožavam tvoju hacijendu...svaki kutak toliko predivan...
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 21:35
Iz prekrasnog vrta i med je prekrasansmiley2579.gif
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 23:55
tvoj vrt može se slobodno obilaziti svaki dan. Uvijek zapazim neki novi detalj koji prije nisam uočila. A sve je tako lijepo, razdragano, pa i sada. Jednom ću se morati nekako dokoprcati do te hacijende da sve to vidim i uživo......
ali ćeš morat dobro pazit da pored onoga što je od tvojega u mom vrtu ne nestane još štogodWink

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 08:48
Gušt je prošetati po tvom vrtu, odnosno hacijendi(teško može proći pod vrtWink) i ljeti i u jesen!ClapClapClap
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 13:45
Uživam u svakoj slici i svakoj se nanovo vraćam. Divno je kod tebe uvijek, Korijenko, ali uistinu!! Vrt je kao iz nekog časopisa, pravi primjer lijepog, odmjerenog, otmjenog!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 14:18
Svima velika smile78
Danas baš ujutro gledam moje dvije breze pred kućom kako su se od kiše već napola osule i puno dvorište i vrt ispod njih je žutog lišća....prvi dojam mi je bio kako je tužno a onda sam se malo zagledala i baš mi je to bio lijep prizor......onda sam na posao išla pješke...nije više padalo...po stazici kroz šumarak...... stazica se nije ni vidjela, potpuno je prekrivena lišćem.....i tih pet minuta u tom šumarku mi je bilo baš lijepo....želim vam reć da i kišni dan može biti lijep ako ga drukčije gledate i samo se morate naći u pravo vrijeme na pravom mjestu.....Wink 
 
Samo da vam kažem da mi je balkon još pun barbaroža i visećih pelargonija i lijepo cvatu...... da nije danas pao snjeg u Gorskom Kotaru još bi ih ostavila vani ali strah je vrag......čim dođem s posla bacam se u akciju pospremanja, i oleanderi su mi vani i još neki veći kaktusi, sukulenti....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 14:10

Da samo ne brbljemo Wink, par zaboravljenih slika mi je ostalo u fotiću.

Ulov sa zadnje kave: Otok, Bergenija, Hoya,Triša, Mare smile78
Jagoda, mandarini su prefini......Thumbs%20Up
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 14:23
Ovaj mi je calistemon nevjerojatan, krcat je cvjetova, stalno se otvaraju, svaki dan novi,novi....
 
 
Sukulent i cikasica prije nego sam je pospremila u garažu. U drugom je planu....jer... ipak mi već imamo forumsku cikasicu missicu Wink
 
 
Nisu za u ovu temu ali evo samo jedna slika. Jedan dio mojih kaktusa pospremljenih na stalažu kraj ulaznih vrata od stana moje mame
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 14:48
Baš je prelijepo sve cvijeće, calistemon je smile227
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 14:52
Super polica, u ovih kaktusima bar uživa tvoja mama svaki put kad otvori vrata.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 14:58
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

 


KKKKorjennnko ( odmah sam zamucala), je li ovo ono što si i meni dala?smile39 Ili je druga vrsta, moj nije pocrvenio?Embarrassed
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 15:02
Šmrcko to ti je baš taj, nisam sigurna ali mislim da je pocrvenio od hladnoće. On inače podnosi minuse ali od hladnoće pocrveni, ako se varam neka me netko ispravi.
Imam ih svakud po vrtu i na grotama i svi su pocrvenili.....Embarrassed
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 15:11
Je, je pocrvenio je malo. Joj kako me obradovalo

Moram li ga i ja skloniti? Pročitala sam da tolerira do -6, zove se sedum palmeri. Ako ga moram skloniti smijeli biti u grijanoj prostoriji, želim ga gledati?Hug
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6162636465 203>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,750 sekundi.