Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Decoupage by leon@rda
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Decoupage by leon@rda

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 24>
Korisnik
Poruka
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 15:20
si šefice....smile199
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 15:42
Originalno poslano od člana spring spring napisao:

 
leonarda, ova kutijica i one čašice su definitivno moji favoriti!! predivno!Clap
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 15:48
Leonarda ma super su ti radovi, prekrasni sviječnjaci, jako mi se sviđaju...ma sve ti suuuper Smile
Na vrh
gortyna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2008
Lokacija: Sweden
Status: Offline
Bodovi: 173
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gortyna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 18:25
Lijepo
case si sama oslikavala, zar ne, to nije salveta
jako su lijepe
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 22:07
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

Originalno poslano od člana leonarda leonarda napisao:

http://s537.photobucket.com/albums/ff337/bydunja/?action=view&current=slikesvesaaparata10i11mjesec011.jpg
 
gdje je bio taj sajam?
 
inace zahvaljujuci hippy i tebi, vidjevsi to nesto kaj se zove decoupage, prosvrljah forumom i evo mene na prvom tecaju i sad evo...macam ko velika sa i bez kista (cak sam kad mi je pukao kist prstima lijepila salvete i totalno je ludilo, na staklu zakon ispadne i ne trga salvetu).
 
super radis, zaista jako jako lijepo.
 
ma ovdje nema zene/cure/curke/djevojcice ili jassi (posebna kategorija super zene), ciji radovi nisu puni maste i tako lijepi da bi ih ko pokemnone, sve skupila i cuvala :) no zasluzuju vidjeti svjetlo dana, i nadam se da svima koje to zelite, vasi radovi ce uskoro donijeti i "zivotnjice" koje toliko trebamo :)
draga ovo je krasno, kutija drvena-znas da me drvo hice u nesvijest, je predivna, samo moram se nasmijati nasoj ninochki jer se zamisljam ko pokemon stvaracicu...hihihi
a svijecnjaci......bez teksta
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2008 u 13:15
Originalno poslano od člana gortyna gortyna napisao:

Lijepo
case si sama oslikavala, zar ne, to nije salveta
jako su lijepe


case sam najprije prošla sa frostom....onda konturom i ofarbala,na kraju sam prešla ljepilom sa šljokicama u boji...osušila kraj kamina i to je toWink
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2008 u 13:16
jassi bas tako izgleda........a drvena kutija ispala presvijetla, ali imam drugu pa cu popraviti greškeTongue
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2008 u 02:32
odlični radovi,svaka čast! smile55
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2008 u 12:52
drage moje i dragi moji.........ja sam sutra u zagrebu...Vukomerecu....ako netko moze doci donijela bih salvetice svima koji su iz zagreba.....pa javite se....mozemo se negdje naći na kavi od 11 do 14 satismile79
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 09:36
evo zao mi je sto se nismo nasle, ali franjica mi se nije javila. poslah joj sms da moze kava samo nek javi kada i gdje, no nis nula bodova :( nekom drugom prilikom onda :)
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 13:35
LOL ma franjica ti uopce ne nosi mobitel sa sobomLOLLOL, znam ja.......

ne brini draga franjica ti se sigurno javi...i kad budes s njom nece te pusti da odes, a vrijeme s njom ce ti proletitiWink za tren
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 13:40
znamo se franjica i ja ne brini :) totalno "nekomunikativne" zeme ko nas dvije su se "jedva" upoznale na radionici mojoj prvoj (decoupage teglica pocetni).
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2008 u 15:54
Saljem vam link pa pogledajte same........LOL

upravo sam novogodisnje botiljke ofarbala za poklon....
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2008 u 15:56
http://s537.photobucket.com/albums/ff337/bydunja/?action=view&current=757bbb3a.jpg
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2008 u 15:57
smile227 ova zlatna boca je prekrasna!!!!
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2008 u 15:58
leonarda stavi da bude link.....
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2008 u 16:01
buby
ne ide mi nis sa fotoalbuma osim ovaj kod....a to je cjelokupni linkConfused,
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2008 u 16:02
sad sam sve pregledala, radovi su fantastični...svaka čast!!!

http://s537.photobucket.com/albums/ff337/bydunja/?action=view&current=757bbb3a.jpg

evo link od leonarde.....
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2008 u 16:04
Originalno poslano od člana leonarda leonarda napisao:

buby
ne ide mi nis sa fotoalbuma osim ovaj kod....a to je cjelokupni linkConfused,


leo, kad skopiraš link u post, onda gore pored smajlića i ostalih stvarčica imaš plavo zelenu kuglicu sa nekim znakićem kao karika neka....i to klikneš da bi postalo link...
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2008 u 16:09
Originalno poslano od člana bubamara22 bubamara22 napisao:

Originalno poslano od člana leonarda leonarda napisao:

buby
ne ide mi nis sa fotoalbuma osim ovaj kod....a to je cjelokupni linkConfused,


leo, kad skopiraš link u post, onda gore pored smajlića i ostalih stvarčica imaš plavo zelenu kuglicu sa nekim znakićem kao karika neka....i to klikneš da bi postalo link...





hvala....smile57

.koliko jos meni treba da sve naucim......smile42
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 24>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.