Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moji radovi-sve na jednom mjestu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moji radovi-sve na jednom mjestu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6789>
Korisnik
Poruka
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2009 u 12:32
ajme divote......lijepo
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2009 u 12:38
predivno! smile72
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2009 u 23:55
Evo mene opet, nakon dosta vremena...napravila sam vazu od kartonske role, tapete, ukrasnih vrpci, bijelog perja...











Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 00:02
Savršena je draga Dada, saaaavršena....obožavam ovakve radove iz stvari koje bi drugi bacili....prelijepa kombinacija nježno ljubičaste, zapravo lavandine boje i bijeloga YowzaYowza
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 08:12
Izvrsna ideja, odličan rad! Bravo!
ANĐELKA
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 09:45
smile141
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 18:50
smile227kako dobri radovi...svaka cast
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 18:52
slike prodajes?
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2009 u 21:54
Originalno poslano od člana maslacak7 maslacak7 napisao:

slike prodajes?



Dio sam već prodala, dio poklonila, a dio ostavila sebi...i svi sretni!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2009 u 20:55
Hej ljudi, moj hodnik skoro gotov...sutra moramo promijeniti šanire, na vratima ormarića za cipele, ali sve ostalo smo zgotovili...Baš sam ponosna! Vješalicu sam skinula sa starog ormara i obojala, a sve ostalo smo napravili uz dosta improvizacije. Ormar za cipele je bio tamno smeđi, sad je bijele boje...nadam se da će sutra biti ponovo u funkciji...















Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2009 u 22:04
Hots%20for%20youHots%20for%20youHots%20for%20you....ajme što je krasno, draga Dada...stvarno si prava majstorica interijera....od ideje do izvedbe  Construction  ....a improvizacije su najbolji dio posla, nema boljeg adrenalina...znam to jako dobro...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 14:16
Danas sam toliko sretna, ne mogu vam to opisati! Posljednja puzzla je složena (figurativno). Završili smo s ormarom i hodnik mi je gotov. Ja sam prezadovoljna! Možda će netko pomisliti da dižem prašinu oko glupog hodnika...ali kad je meni gušt od starih komada namještaja napraviti nešto skroz drugačije, ljepše, svježije. Inače, ormar je star bar 20 godina i kao što sam već napisala, bio je tamnosmeđe boje. Nove su ručkice i bordure na vratima. A vi sami prosudite...možda sam stvarno pretjerala... :oops:










Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 14:21
dado svaka čast....predivno si ovo napravila i uklopila sve skupa Clap
 
p.s. nisi nimalo pretjerala
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 18:07
....ni zericu nisi pretjerala, sve je s ukusom i mjerom napravljeno, i naprosto osvaja ljepotom...bravo, bravo Bravo!Bravo!i za ideju, a naročito za provedbu, nitko ko nije probao ne zna koliko je teško sve uskladiti, pripremiti, očistiti, pošmirglati, obojati, čekati da se osuši...prava si, svaka čast Moj%20naklonMoj%20naklon
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 20:03
Ovo izgledaa jako jako dobro!
ANĐELKA
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 23:26
Primavera, imaš pravo, zaista je to dugotrajan i naporan posao, ali mi je toliko zadovoljstvo da uživam u svakoj sekundi dok radim. Drago mi je što sam uspješno okončala ono što sam započela, a s druge strane, pomalo mi je i žao što je gotovo, jer sam stvarno uživala.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 15:14
Dada28, potpuno te razumijem da ti je žao što je sve gotovo. Ja sam renovirala cijeli stan i dosta toga smo kćerka i ja same napravile, same dizajnirale (pogledaj moje zadnje 4 boce na polici u forumu decoupage....isti nosači kao tvoji bauhaus jelde). Ovo tvoje predsoblje je predivno i maštovito, pravi shabby. Svaka častsmile55
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 19:19
Dada,hodnik ti je presavršen.Najlakše je otići u dućan i kupiti namještaj koji ti se sviđa,ali preurediti stari komad namještaja,to je pravi izazov,a ti si uspjela u tom....uživaj,zavrijedila si!
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2009 u 16:36
dada hodnik je prekrasan.Inače mi se jako sviđaju tonovi ljubičaste u prostoru.
Ali ja sam počela od prve stranice i moram pohvaliti tvoje čestitke.Uskoro će doći vrijeme za nove i nadam se da te ne smeta ako se poslužim nekom tvojom idejom kod izradeThumbs%20Up
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 19:22
Originalno poslano od člana mare-nostrum mare-nostrum napisao:

dada hodnik je prekrasan.Inače mi se jako sviđaju tonovi ljubičaste u prostoru.
Ali ja sam počela od prve stranice i moram pohvaliti tvoje čestitke.Uskoro će doći vrijeme za nove i nadam se da te ne smeta ako se poslužim nekom tvojom idejom kod izrade


Samo se ti posluži idejama...i ja gledam tuđe radove i kraduckam ideje...zašto da ne!?
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6789>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,191 sekundi.