Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Prirodni vrt
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt - teraca
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt - teraca

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2007 u 10:26
Originalno poslano od člana kika kika napisao:

Koje li ljepote!ClapClapClapClap
Prekrasna terasa. Moja je još u betonu i mislim da će takva ostat još koje vrijeme. Moram i primjetiti da nedostaje krumpirov grm, moja donedavna patnja. Gdje je?
 
Krumpirov je na oporavku ...specijalni tretman...ali vraća se u formu...slikat ću ga kad se vrate cvijetići...Dead
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2007 u 19:21
Baš je preeeekrasno!!!Clap Šteta kaj nema smajlija koji pada u nesvjest,to je definitivno nekaj spešlThumbs%20Up
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2007 u 22:10
Originalno poslano od člana Donata Donata napisao:

Originalno poslano od člana kika kika napisao:

Koje li ljepote!ClapClapClapClap
Prekrasna terasa. Moja je još u betonu i mislim da će takva ostat još koje vrijeme. Moram i primjetiti da nedostaje krumpirov grm, moja donedavna patnja. Gdje je?
 
Krumpirov je na oporavku ...specijalni tretman...ali vraća se u formu...slikat ću ga kad se vrate cvijetići...Dead


Evo već se "rekuperao"....Heart

Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2007 u 22:21
Evo uspjela sam malo oživiti svoje korito... pojačanom brigom za cvijetiće...prihranom i uklanjanjem
građevinskog materijala... nikako maknuti bijeli prah od fuga i ljepila....
ali ivančice su se pokazale stvarno zahvalne...ClapClapClap



Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2007 u 22:23
Predivno izgleda!!!
Na vrh
kika View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 969
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2007 u 22:28
Donata, ne mogu se nadiviti tvojoj terasi, ivančicama i krumpiriću. Na ovogodišnjoj flori sam kupila i ja krumpirić, ali malecki. Lijepo mi je zrasel na nekih 60-tak cm i prije2 sata je kod nas bilo nevrijeme i strgalo mi vrh i jednu veću granu. Crying%201
Stavila sam ih u zemlju i voljela bih da mi puste žile iako nemam baš previše nade jer ga do sada nisam uspjela nikad ožiliti. 





Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2007 u 22:36
Kika nemoj se uopće uznemiravati, grm je jako otporan na orezivanje ..
Ako ti je krumpirov grm do sada bio zelen, neće mu gubitak te grane  biti problem. Skrati tu granu na 30 cm i ubodi u zemlju....meni je to bilo O.K.
samo je redovno zalijevaj i ujutro i navečer...
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2007 u 09:04
Donata, ubijas me s ovim ljubicastim i zutim bojama....moje omiljene boje, pogotovo kad stoje zajedno. Clap
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2007 u 09:22
smiley_69smiley_69
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2007 u 20:18
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2007 u 01:41
smile93

kako je dobrooooo!!!
Donata, super!
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2007 u 23:25
Kako ja ovo nisam prije vidjela smile42
Oprosti Donata, ali ovo je predivno.....
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2007 u 14:29
Evo i slikica današnjih sa moje terace...
tko bi rekao da je već kraj X mjeseca... prepuna je donatica...smile71






Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2007 u 16:26
Donata
pa jeli ovo kod tebe jos uvijek trubice cvjetaju
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2007 u 16:38
Originalno poslano od člana dina dina napisao:

Donata
pa jeli ovo kod tebe jos uvijek trubice cvjetaju


Cvjetaju ...cvjetaju...to ti je prednost dalmacije što kod mene je još skoro sve u cvatu...
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2007 u 00:18
ajme super....smile55..tako jednostavno i tako ukusno...
Na vrh
Caca View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 01 Rujan 2007
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 83
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Caca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2007 u 08:41
Donata, prelepo!
kada bih znala kod nas kako se zovu ivancice sledeca sezona bila bi u njihovom znaku.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2007 u 12:42
smile93smile93smile93smile93smile93

Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2007 u 15:36
 
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2007 u 17:38
Originalno poslano od člana Caca Caca napisao:

Donata, prelepo!
kada bih znala kod nas kako se zovu ivancice sledeca sezona bila bi u njihovom znaku.


divokozjak (doroncium orientale)

Divokozjak ili Žuta proljetna ivančica je trajnica koja dugo cvate u vrtu no dugo se održava i u vazi kao rezano cvijeće. To nije zahtijevna biljka te ju u vrtu možete posaditi zajedno s ostalim proljetnim biljem.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.