Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kaca-moja salvetna..
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kaca-moja salvetna..

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 77787980>
Korisnik
Poruka
mmira View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mmira Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2011 u 16:17
Originalno poslano od člana sanja 1734 sanja 1734 napisao:

Kaćo danas pregledala i tvoje radove, nemam šta reći jednostavno predivno. Kutije, škrinjice, tacne ne zna se koja je od koje lipša. Rekla si da koštaju 18 kn u megacoloru i da se mogu naručiti telefonom, a koji je broj telefona? Ako ti nije teško saznaj molim te.smile180
 
 
 
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 11:10
hvala svima na lijepim komentarima,hvala miri na postavljanju linka od megacolora...sanjo evo cu ti napisat sifre kutijica,da u megacolora znaju o kojim kutijicama se radi kad budes narucivala..ona sa ovalnim poklopcom je HF490-3,a s ravnim je HF1542-2..u mojoj posljednjoj narudžbi kostale su 18.90kn,vjerujem da je cijena jos uvijek ista..
odavno nisam stavljala svoje radove na forum,i kako vrijeme prolazi sve mi je teze ponovno se aktivirat..iskoristit cu ovu priliku da stavim malo slikicaWink


















sve vas toplo pozdravljam i saljem veliku pususmile79
Na vrh
sanja 1734 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 302
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja 1734 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 11:29
Kaćo ti si stvarno umjetnica, trebala bi imati svoj dućan. S čim pošpricaš kutiju da dobije starinski izgled, jel sa bitumenom ili s nečim drugim?
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 12:16
bravo imenjakinjo, prava si majstorica
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 12:38
.....a mili Bože, šta mi se sviđa ova slikovnica!Uljepšala si forum!
Još kad bi se neke, meni omiljene majstorice poput tebe, comeback-ale...
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 13:17
Pa dogodilo se čudo,vratila si se, dosta je bilo zabušavanja, Radovi su perfa, druge ne treba reči.
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 19:37
nemas pojma koliko me obradoao tvoj povratak...dobro nam doslasmile169 radovi kao i uvijek majstorski.
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 20:47
ovo se zove telepatija. Prije tri dana lutala sam po tvojim stranicama tražeći "nešto" . Naime, tražim zgodne stihove o maslinama i moru i bila sam sigurna da sam ih vidjela kod tebe. No nisam našla ništa . Imaš li nešto ?
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 21:29
Gogs to ti je Maredelmar imala na nečemu, tamo je bilo drvo masline i magarac.Nadam se sam dobro napisala.
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 23:33
Tatjana, mislim da je taj magarac i drvo masline sa stihovima, Slavičin:)
Sorry, što brbljam u galeriji.
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2011 u 07:09
V jerojatno.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2011 u 11:08
hvala najljepsa drage moje smile79smile76
sanjo spricanje radim sa akrilnim bojama malo razrijeđenim sa vodom..
gogs,mare je u pravu,slavica je imala divne stihove o maslini...
svimasmile79

Na vrh
Bi-Biljana View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 702
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bi-Biljana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2011 u 16:48
ovo je predivno iznenađenje. radovi predobri (kao i uvijek kad si ti u pitanju), nemoj nas pustiti da opet dugo čekamo na tvoju izložbu.
Mi žene smo anđeli. Ako nam polomite krila, i dalje letimo - na metli....jer smo fleksibilne.
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2011 u 19:49
Iako te nema tu pogledam tvoj blog, jer su ti kutije savršene.
Na vrh
aleksandra m View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 45
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aleksandra m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2011 u 10:03
Radovi koji me svaki i svaki put oduseve,Draga Kaca, ne brine mene sto tvojih komentara nema na nasim blogovima, vec me zalosti sto tebe na tvom blogu nema....a tako volim tvoje postove.
http://aleks-pogledkrozmojuprizmu.blogspot.com/
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2011 u 22:11
Kutija s zelenim crackleom i vrtom s ružama me je oduševila. Dugo sam ju promatrala. Ima toliko detalja. Stvarno zaslužuje pljesak.
I ostale su dobre ali je ova nekako drugačija.
Inače, nadam se da nam nećete opet pobjeći s foruma jer ste nam jeko dobar izvor informacija i savjeta. Svi smo se učili i skupljali inspiraciju iz vaše galerije. A i šablone i printevi nam ponekad jako dobro dođu.
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2011 u 14:49
Pun ti je inbox!
Kad se kaže BLIZU, znači da nije ista zgrada, nego je tu negdje kraj toga, a ovom slučaju je ISTA ZGRADA, samo ulaz s druge strane, i evo ti sad:
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2011 u 22:21
Ne znam kako sam propustila tvoju galeriju..... Genijalni radovi prave umjetnice! Clap
I ja sam gledala radove na tvom blogu i oduševljava me tvoj način rada,  zaista imamo što naučiti od tebe. Drago mi je da si malo navratila i kod nas i nemoj nas zaboraviti!
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 01:36
obaraš sve na koljena,jedva sam dočekala da se vratiš-nisam ni sumnjala da si zabušavala svo ovo vrijeme!
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 22:04
Jesi ispraznila inbox?
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 77787980>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,453 sekundi.