Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jedan mali vrt u Veterniku
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Jedan mali vrt u Veterniku

 Odgovori Odgovori Stranica  123 8>
Korisnik
Poruka
Cofi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 29 Ožujak 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 40
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cofi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Jedan mali vrt u Veterniku
    Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 15:51
Evo i slika naseg malog vrta Big%20smile














Uzivajte Smile




Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 15:57
Pozdrav i dobro nam došao/la! Stvarno sam uživala u slikama smile89, prekrasan vrt.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 16:07
Pravi osmišljen i dizajniran vrt, prekrasno. Čije je ovo djelo? Molim te nemoj mi reći kao moj rođak da su mu uređivali iz firme koja održava gradske parkove . Ako nije to i za nas ostale ima nade.smile57
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 17:12
Predivnoo, bravo, bravo, bravo, jako mi se sviđa sve!!! A posebno čempresi i zidići u kojima rastu, prekrasni su!ClapClapClapClap Dobrodošlicu srdačnu upućujem ti!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Cofi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 29 Ožujak 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 40
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cofi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 17:22
Cao e ovako, osnovali smo ga oko 2006. godine i, kao sto se vidi vrt je jos uvek mlad, ali stalno nesto novo ubacujemo.Osmislili smo sve sami i isto tako realizovali, fontana, mostic,livenje behaton ploca i postavljanje istih...Uzivamo u njegovom odrzavanju brat i ja, biljke smo nabavljali uglavnom po rasadnicima, dobijali od prijatelja, menjali...
I naravno nezamenljiv je osecaj ispunjenosti kada se pokosi trava i sredi vrt, pa se uvece sedne za trscaru pod svetlom kandelabara i uz zubor fontaneSmile.
 
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 17:24
Vidi se ta urednost, čistoća, njegovanost, zdravlje biljaka i potpuni sklad sa sredinom u kojoj biljkice žive! iskrene čsestitke, još jednom ClapClap
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 19:10
Cofi sta drugo reci sem p r e d i v n o!
I dobro dosao/la!
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 19:12
uživala sam...predivan vrt a naročito mi se sviđa mostić i jezerce Smile
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 19:52
Cofi prije svega dobro dosao/la, a za vrt samo rjeci pohvale imam!!!
 
posebno mi se sviđaju cvjetnjaci u kojima rastu thuje!!!1  dali je to rucni rad ili ste negdje kupili?? ako je rucni rad kako ste ga uspjeli napraviti i od cega???
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 19:56
Tongue Da da sve nas to zanima. I dno u tim posudama je spojeno sa tlom ili je zatvorena posudaWink?

I Cofi dobro došla/o   Hug   smile113.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 20:33
Pozdrav i od mene   

Ovo je stvarno predivno.
Na vrh
Jasenka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 505
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jasenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 20:44
Dobrodošla smile227 ovo stvarno izvrsno izgleda!!! Svaka čast!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 21:54
Pa što drugo reći nego fantastično - bravo za vaše vrijedne ruke.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 22:11
jaaako mi se sviđa!! i dobrodošlicu da poželim Smile
najviše me se dojmio mostić i jezerce Clap oblice su spajane špagom? super!
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 22:13
Beverly Hills !? Bravo! Sve je super...i mostić i zelenilo i sve ostalo! Jako, jako lijepo!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 22:33
Cofi ,jedno veliko BRAVO.Sve je prekrasno vrt, biljke,mostić ,voda,ribice.Inače volim detalje sa vodom.Još jednom svaka čast i dobro došao. 
Na vrh
Nina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 30 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 233
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 22:56

cofi, svaka čast, vrt je prelijep

Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2008 u 08:32
Sve savršeno, bravo bravo Clap
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2008 u 09:58
Cofi pridružujem se dobrodošlici!!!
 
A što se tiče vrta, prelijepi je!!!
 
Ne znam da li uopće treba nešto izdvajati kada je sve lijepo!!!
Na vrh
Cofi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 29 Ožujak 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 40
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cofi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2008 u 11:29
Hvala svima Embarrassed ovo nam puno znaci ove pohvale i naravno trudicemo se da bude jos bolje smile79....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 8>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.