Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - OTOK- moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


OTOK- moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 121122123124125 374>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2010 u 12:10
Predivni su Otok..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2010 u 13:00
smile227
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2010 u 13:19
ovaj zadnji je baš simpa...izgleda raščupano Big%20smile

Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2010 u 15:13
Eto sad da nemam to sve već bi te nekako opeljašila samo tvoji su sad ljepši moji su već malo stariji . A kako se zove ovo na dr. slici imam i to a pojma nemam

** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2010 u 15:28
super si se ponovila.....
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2010 u 15:51
Otok po običaju pun pogodak!Thumbs%20Up
 
 
Meni se jedna biljka od tvojih u okrugloj vazi počela sušiti. U kući. Pa ja brzo s vazom van, misleć da joj naprosto  ne prija topla kućna atmosfera. A sad pada snijeg!Cry
Kad prođe "kijamet" slikat ću i staviti sliku  dok su sve četiri u vazi bile "žive" pa ćeš biti ljubezna i identificirati "pokojnicu"!. Nisam izvadila korjen jer .... možda protjera.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2010 u 17:27
Odličan ulov - novogodišnji.....!!!
 
Mislim da je zadnja agava kraljice Viktorije
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2010 u 20:22
Otok vrlo lipa obnova  super 
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2010 u 20:35
Slide ti je prekokrasan , već sam mislila da su to sadašnje slikice smile39. Odmah sam si rekla ako dobijem na lotu neću u Fužine idem na otokWink.
Onaj prvi od noviteta sam dobila od Hojčeke i lijepo mi narastao, na žalost bila mu je sahrana nije izdržao ove nagle promjene. Evo već danas u Rijeci možemo na skijanje. One grahiće sa stabla od tog cvijeta sam stavila na zemlju te ako se što primi super.
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2010 u 20:36
Lijepo si se ponovila .
Znaš,ja sam isto razmišljala o tome da svaki put zapišem što sam kupila vezano uz cvijeće i koliko sam platila.Znači sve,i cvijeće i tegle,zemlju ,prihranu...
Na kraju godine bi bila lijepa svotica ali mi nikada ne bi bilo žao .Možda to i napravim
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2010 u 15:54
Korijenko me pretekla, to je ta agava prekrasna je, ali naravno i ostali noviteti
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kockavica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 227
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kockavica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 15:23

stvarno ljepe mlade biljčice...

Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 11:08
Evo pokušaja identifikacije:
1. Sedum ( pachyphyllum ili rubrotinctum ili... )
2. Haworthia cymbiformis
3. Aloe broomii
4. Agave filifera
Nadam se da sam bar jednog pogodila Smile.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 11:24
Horti, nema te na svijetu.
Mislim da si sve pogodila. Agavu filiferu sam u međuvremenu i sama pronašla.
Uvijek me muče ove s listovima nalik agavi, pa još kad imaju i bodlje, na kraju se ispostavi da uopće nije agava nego aloe (u ovom slučaju broomii)
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2010 u 20:57
Vidim da si neumorna, em pokloni za Novu godinu, em već prvi noviteti u ovoj godini, a neznaš šta je ljepše Clap. Izbor sličica iz 2009. je za 10+.
Ako se dobro sječam ti si jednom napisala da u nekom programu koji je jednostavan crtaš i planiraš svoj vrt, ali ja zaboravila kojem.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2010 u 21:13
Nisam ja ta koja koristi neki program za crtanje i planiranje vrta. Inače sam slaba u planiranju, imam doduše neku viziju u glavi koju pobrkam čim nabavin neku novu biljku, pa onda presađujem, presađujem.

Trenutno stvarno nešto crtkaram po papiru - tražim rješenje kako smjestiti ovu moju kolekciju sukulenata koja raste.
Ovih dana sam još oveću hrpu teglica ugurala pod balkon, sva sreća jer bi po ovim silnim kišurinama koje ne prestaju sve izgnjililo, tako da mi je dvorište - jedan veliki nered 
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2010 u 23:07
Tako ti je to kada si odmah ne zapišeš, no negdje kod nekoga je bio komentar oko planiranja vrta, crtanja po papiru, pa je netko ( ja sam bila uvjerena da si to ti) skomentirao ja si u tom i tom programu stalno crtam vizije moga vrta. Oprosti, eto bila sam u krivu.
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2010 u 08:22
Pohvala za ljubičice, stvarno izgledaju jako lijepo!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2010 u 08:59
Jučer je nakratko zasjalo sunce, a i ovi žuti tonovi u vrtu pojačali su dojam sunčanog dana. Nažalost - kratko je trajalo











Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2010 u 09:02
Otok, neka ti sunce stalno sja, prava uživancija.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 121122123124125 374>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.