Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - OTOK- moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


OTOK- moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 218219220221222 374>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 21:35
krasne i zanimljive fotke, zaista je neobično i rijetko vidjeti suncokrete uz primorske boroveSmile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 21:42
Hej Otok prekrasne slike. Danas vidim kod tebe isto pljušti - jadni sukulenti neće im biti baš pravo.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 22:18
Lijepu biljčicu si upazarila!. Pogledala sam slikice na netu  salix hakuro-nishiki.Wink..........vjerujem da ćeš joj naći pravo mjesto!
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 06:08
Taman da ću ti se pohvaliti da i ja imam crnca, a smrcko to odradila.
Imam tvojeg crnca, tra,la,la ...
Lijepo stabalce! Ne znaš kamo s njim?
Imam i ja problem sa brezom young, stoji u vazi već mjesecima.
Uh, da je više takvih slatkih problema!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 10:09
OTOK kako bi ja brzo nasla mesto za salix
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 11:05
Vrbica je za sada u tegli. Moram nešto izvaditi iz vrta da bi nju smjestila. Gledala sam jutros, mislim da će stradati jedan pitosporum, on može rasti i na lošijem mjestu nego što je ovo koje ima sada.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 11:31
Danas je bio u planu "napad" na ovu moju padinu uz stepenice. Ali, vrijeme se urotilo protiv mene, još ne pada, ali je oblačno, puše, baš je neugodno



Jedan mali dio u dnu je lijepo zazelenio













sedumi su počeli cvjetati





samo malo više je sve manje zemlje i sve manje biljčica, ali ove uz zid iako su u samom kamenu ipak rastu



a još malo više za sada je ovako



Ima još jedan dio koji nije tako loš, ali zarastao je u travu, nije mi baš lako pentrati se po tom brdu. To sam imala namjeru danas urediti i posaditi još ponešto što se skupilo, ali morala sam odgoditi za drugi put. Dakle, nastavak slijedi

Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 11:44
Konbinacija kamena i cvića,meni nešto najlipšeThumbs%20Up
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 12:32
Nešto me vuče u tvoj vrtić, nemogu si pomoći, čim vidim OTOK, odma mi prst zapne kod tebe.
Ne sumnjam da će ostići još jednom procvasti kod tebe, pa znaju oni da i mi to jedva čekamo!!!!  Misliš da ne čuju naše pohvale tebi!!!smile75
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 13:05
OTOK bez obzira što puše vjetar, siguran sam da je ljepše nego ovdje kod nas. kiša pada bez prestanka već dva dana i dvorište mi izgleda kao Kanada. gdje god staneš, jezero... zelenilo ti je predivno, a kad vidim ove tvoje biljke odmah mi je toplije. prekrasno ti je sve!
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 18:54
Ja sam se došla malo ugrijati u tvojem vrtu,ova naša kiša mi već ide na....Tongue
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 19:42
Tvoje zelenilo, šarenilo, sukulenti, kaktusi, sedumi, o grmovima ne trebamo niti govoriti, a cvijeće - najljepše na tvom Otoku.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 19:49

Kako volim ovako pokriveno tlo s raznim biljkama. Ti si za to majstorica.ClapClapClap

Pretpostavljam da je padina na suncu....ja pokušavam pokriti dva kutka ali su u hladu, pa.... ide malo teže.

Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 06:29
Gledam ti ovu zadnju sliku i mislim si: O, što šuška kad tu kopa!
Roditelji MM su imali samo alate koje koriste u Istri. To ne vrijedi na mom terenu pa dovlačim s juga "motike i lašune". Tek s njima mogu malo iščeprkati.
 
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 06:33
I uz i niz stepenice lijepo izgleda. Ja uvijek imam na pameti tvoju misao kako imaš škrtu zemlju i samim time znam da si uspjela stvoriti mali raj na neprikladnom terenu! I još si uspjela taj raj razdijeliti širom lijepe naše - prema tome, bravo Otok moja draga.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 09:36
jedva cekam nastavak
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 09:44
kod tebe nema čega nema, a sve divno ukombinirano smile57
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 20:57
Jooj super si ubola Salix, em je jeftin em se prodavačica pokazala ok...ipak si joj ti redovna mušterija Wink. Tak i ja, prvo kupim, a onda se tek bacim na razmišljanje di ću biljčicu posaditi. LOL Razumijem te u potpunosti...a kak ćeš ne kupit kad to nemaš, a nije bilo skupo...Wink.
...došla sam danas tu na tvoju temu malo pogledat sunčanih sličica....dosadna kišurina kod nas je padala tri dana...ali vidim i kod tebe puše i oblačno je...nema veze...poslije kiše dolazi sunce  Big%20smile
Crnac je super, i moj/tvoj je porastao, mada ove sezone nije cvao...samo nek se on dobro raširi...ima vremena za cvatnju.
Suncokreti su ti baš super...baš neuobičajeni za tvoj vrt...ali u tome i je bit...imati nešto drugačije nego što je uobičajeno, zar ne....
 
Padina uz stepenice je savršena! Lijepi ti pozdrav smile78
 
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 21:45
Epidemija jesenskih pretumbacija je očito zahvatila i tvoj kraj.
Mislila sam da kod mene već prolazi, kad ono otkrijem u našem vrtnom centru neke biljke koje do sada nikako da uhvatim - i naravno, napunila gepek.
A sada smišljam gdje ću ih posaditi - baš slatke brige, zar ne?!
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 22:05
 Evo uhvatih malo slobodnog vremena da prošetam i tvojim vrtom.
 Tvoj vrt je baš onakav kako ja zamišljam raj na zemlji. Savršeno........Clap.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 218219220221222 374>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,395 sekundi.