Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - OTOK- moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


OTOK- moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 252253254255256 374>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2010 u 20:53
Ugodan Božićni ugođaj u tvome vrtu... 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2010 u 21:54
Prekrasna egzotična božićna drvca!!!!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2010 u 22:06
Kod tebe treba zbilja svraćati svaki dan!
Zamalo sam propustila ovaj zanimljiv i, mislim, jedinstven Božićni ugođaj!ClapClapClapThumbs%20Up
 
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2010 u 10:40
Prekrasno si sve okitila Clap!
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2010 u 10:52
Originalno poslano od člana Mira021 Mira021 napisao:

Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Stižu blagdani, kite se jelke, pale lampice po gradu, negdje pada snijeg ....
a mi smo se ovako ukrasili za blagdane

Ovo su naša božićna drvca, birali smo zeleno/žuto/narančastu kombinaciju ukrasa









Šteta što kivi nema plodove ljepše boje


I još jedan cvijetak tako tipičan za Božić LOL


SmileMa ne samo da je lipo,ove slike mogu i pomirisati,predivnosmile71


Otok tako si lijepo ukrasila svoj vrtić za Božić, smile93prekrasna mi je palmica i cikasica sa mašnicama, ali limun i mandarine, to mi nije nikaj novo, sve mandarine i limuni su ti takvi svuda u Međimurju!!smile206  smile96


Ma jednom će se i tvoja klima preseliti kod mene a moja k tebi!!smile48


Šalu na stranu, narcisa i ruža su ti prekrasne, favoriti, ali i sve ostalo mi para srce!!!!

Veliki smrzniti zagrljaj ti šaljem!!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2010 u 11:18
baš si lijepo oklitilaClap, a i sama priroda se pobrinula kod tebe za ljepotu, kako su zamamne ove mandarinkeHeart
a leća baš dobro izgleda, zelena i kovrčavasmile154
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2010 u 09:16
Eto, došao je kraj i ovoj godini. Red je da je ispratimo sa nekoliko slika.





















Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2010 u 11:27
Vidiš, Otok, kod tebe je zaista neki drugi svijet.. Još ima cvjetića, boja, mirisa, okusa (papričice).. A kod mene sve smrrrrzzz... Zato ti volim doći u goste u svako doba godine!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2010 u 11:29
Nevjerojatno koliko kod tebe ima lijepog cvijećaTongue,kod mene se sve smrznuto,nema snijega,ali je zemlja tvrda kao kamen.Šta je na ovoj zadnjoj slici?Thumbs%20Down
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2010 u 11:32
prekrasne slike za ispraćajClap
WoW koji jaglaci, onakvog rozastog još nisam nigdje vidila..

Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2010 u 13:04
Mali kaktus, na zadnjoj slici je iberis (neki još zovu snježnica ili njevica). To je trajnica, kod nas cvjeta zimi i glumi snijeg,  a po forumu čitam da na kontinentu cvjeta tamo negdje u 4. mjesecu
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2010 u 13:10
Retko kada imam osećaj ljubomore ali ovde Wink... Kod mene danas -8 i čitavo pre podne svi pričamo o moru, ja im kažem da i tamo ima snega (tek da se utešim Cry) a onda otvorim tvoju temu...smile180.
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2010 u 22:25
Dobro kaže Baka, kod tebe zaista se ne smije propustiti svakodnevna šetnja.....ima se što vidjeti, cvijeće, dekorirani vrt, drvce

Jednostavno ti zavidim . Naravno dobronamjerno.....

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2010 u 16:33
Dragi moji prijatelji,

Nazdravimo zajedno godini koja nam dolazi!
Neka vam donese bezbroj sretnih trenutaka uz vaše najmilije,a ponekad navratite, s radošću ću vas dočekati


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2010 u 17:41
I tebi sretno! Thumbs%20Up
A vrt?smile39Jesi južno, ali ovoliko cvijeća u ovo doba....Prekrasno!Clap
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2011 u 16:59
Moja rascvjetana 2010. godina

siječanj



veljača



ožujak



travanj




svibanj





lipanj



srpanj




kolovoz



rujan



listopad




studeni



prosinac




A sad ..... idemo dalje
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2011 u 17:09
Krasna cvjetna retrospektiva. Sretna mi i zdrava bila!
život je more
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2011 u 21:43
Ovo si prekrasno pokazala.Sretna ti i cvjetna godina Novasmile133
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2011 u 21:59
Listam i uživam u ovoj prekrasnoj dekoraciji, blještavilu cvjeća Ibogatstvu boja pijući, ups, blagi bambus!
I onda ti još ponudiš šampanj!!!!
I kaj sad: ak se napijem ko bu pazil na Lovrija????         Wacko
No, dobro, pij malo, pij mudro, tak bum i ja!!!


SVE NAJBOLJE U NOVOJ!

Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2011 u 22:07
tako ti je lijepa i rascvijetana bila 2010.g., početak 2011.g. ne zaostaje nimalo!
Sedetnu ti Novu godinu želim!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 252253254255256 374>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.