Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - OTOK- moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


OTOK- moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 287288289290291 374>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 12:26
Vau, isprva sam samo mislila da sam je snimila tu, a sada znam da sam je snimila, tri preslatka cvijetića su je odala!!!Heart   Pa, valjda ću i ja na nekom sajmu naletjeti na nju!!! Ne vračam se doma bez nje, a ona je i tako mala da je pred mužem mogu sakrit u torku, vidi ideje, samo da ponesem najveću torbu!!!

Sve grmić do grmića i svi redom rasvjetani, tako si lijepo slikala da i mali karanfilići izgledaju kao grmići!!  Prekrasno i slatko rascvijetano!!!  Svako malo ću da ti virnem, svaki put napasem dobro oči, a ručice mi se ne uprljaju kao doma u vrtu!!!
smile99
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 12:43
Otok ma jel se i ti boriš sa puževima? žderonje jedni...tako mali, a tako proždrljivi Angry
puno lijepih cvijeteka je u tvom vrteku, ali paulovnija ne ostavlja nikoga ravnodušnim, a echeverie su okrunjene već odavno Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 17:54
Ne znam Free na koju biljku misliš, možda na gauru. E, to imam prvi put, vidjet ću kako će se ponašati.

Konte, borim se s puževima i to ti je velika bitka. Danas su osim pužomora dobili i smrvljene ljuske od jaja, sutra možda bude i malo pive.
Ovi veliki se ulove bez problema na pužomor, ali ovi mali plaze svuda, na vrhu su limuna i mandarine, zavuku se u echeverie.....
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 18:05
Kod tebe već poslovično: šareno, zanimljivo, rascvjetano i lijepoClapClapClap.
Onaj platycodon su meni lani uvalili kao bakopuEmbarrassed... ne'š ti znalca i naravski Lora pojasnila.... pa sam ga presadila u zemlju i naravski Dead.A tvoj je prekrasan....,pa još u kombinaciji... a echeverie cvatu....Thumbs%20UpBig%20smile
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 18:11
WOW! ovako mi se otme za svaku sliku iz tvog vrta, jel ima nešto čega nemaš ( želje )
a ovu moram ponoviti

Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 10:40
smile120   
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 11:34
evo i mene u šetnji tvojim vrtom i složila bi se sa mari predivno i nebi ponavljala ovu sliku ali moram komentarisati

Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 11:55
I mene su lani puževi namučili ajoj kak jako. Ali ove godine od početka proljeća stavljam bio-otrov Ferramol (nije štetan za druge životinjice a to mi je jako važno zbog mog Fifića) i za sada ih nema u velikom broju.. samo ponekad vidim neki nagrižen listić. No, prema lani to nije nikaj! A i susjedi su pustili koke u vrt do mog vrtića, i iako vele da kokoši ne jedu puževe (nego patke) ipak su se možda ti ljigavci uplašili pa ih i zato nema puno.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2011 u 04:43
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

.... borim se s puževima i to ti je velika bitka. Danas su osim pužomora dobili i smrvljene ljuske od jaja, sutra možda bude i malo pive.
Ovi veliki se ulove bez problema na pužomor, ali ovi mali plaze svuda, na vrhu su limuna i mandarine, zavuku se u echeverie.....
Nisam još koristila pužomor, ne volim nikakve otrove, a ovo s jajima i pivom čujem prvi put! Confused
Uglavnom ono što puževi najviše vole zalijevam fundačem od kave, kakva su ti iskustva s tim? Embarrassed
Time is something you can never get back..
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2011 u 07:02
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Baš sam htjela odgovoriti Arim na pitanje koji je ovo cvijet, sad me Nataly zbunila s ovim platycodon. Jer je na tom cvijetu pisalo campanula.

Hvala cure  moje drage na pohvalama, idem sada malo virnuti u vrt, možda ima nešto novoga (i usput pobrati puževe)


Nemoj da te zbunjujem jer vjerovatno nisam bila u pravu. Embarrassed
Znači tek si kupila ovu biljku (ako sam dobro skužila po odgovoru, ako i tu nisam fulala....)Wink

Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2011 u 11:29
Je Nataly, to je novokupljena biljka, imala je male pupove, ali se nije moglo razaznati koje je boje. I jako se brzo rascvala i baš mi je drago što je bijela.
Rijetko na biljkama bude ime, a na ovoj je baš bila kartica sa imenom - campanula, zato sam rekla da si me zbunila.
Ma nema veze, baš je lijepa
Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2011 u 11:46

Divota od sarenila! :)

Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2011 u 12:14
Lutala sam malo forumskim vrtovima i da, zavidim vam na tim ravnim terenima s dobrom zemljom.
Ja bi jednu livadu .....ali nemam je


Ja se i dalje borim sa svojim kamenjem i pokušavam dobiti još malo prostora.

Tu je rastao veliki i stari helichrisum p. (silver), malo je bio ružnjikav, a i zauzeo je previše prostora. Najprije sam ga mislila samo malo pošišati, ali na kraju je platio glavom. Još malo iskopavanja kamenja, pa malo nasute zemlje ....






Uz tu stijenu posadila sam loniceru, možda se popne i malo je prekrije





Ovo suho na slici je vodena palma, ona je s godinama nestala ispod sivonje, pa je sad opet izvirila. Baš se pitam zašto je zovu vodena palma, jer je tu u kamenju godinama dobro rasla. Počela je zeleniti, nadam se da će se oporaviti. Tu sam posadila i jednu malu vrbicu. Sad bi mi još (tu gdje je guma za zalijevanje) trebao potočić LOL .



Za sad je posađeno ono što sam imala, ubrzo će biti dopunjeno.

A malo veća vrbica još je uvijek u loncu, pa neka pravi društvo maloj sestrici, dok joj ne nađem mjesto u vrtu.



Ja bi jednu livadu, ali ....nemam je




Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2011 u 12:19
Da se trampimo,ja tebi malo livade,a ti meni kamenja(al znam da ga ne dašWink).
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2011 u 12:33
Dok iskopavam kamenje i kupujem zemlju - mijenjala bi se, kad uredim koji vrtić u kamenu, e onda više ne bi LOL
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2011 u 12:34

Meni se  ovo jako sviđa i bez livade!
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2011 u 12:45
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Dok iskopavam kamenje i kupujem zemlju - mijenjala bi se, kad uredim koji vrtić u kamenu, e onda više ne bi LOL
 
Vidiš kakva si.smile60
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2011 u 12:50
i ja bi livadu!
 
isto je prelijepo u tebe, i bez livade, u kamenjaru!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2011 u 13:18
Opće ne bum nikaj rekla za kamenje Smile Heart 
Lijepo si opet uredila novo mjesto za cvjetnjak, i opet ćemo se s tobom radovati novim biljkicama i njihovom napretku. Rado zavirim k tebi, i ti to znaš! A ovih dana čekam i poštara kojeg si mi poslala sa slatkim paketićem iznenađenja.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2011 u 13:38
prekrasni kamenjari i biljčice u njima,neznam što bi izdvojila i pohvalila, jedan bi rado prisvojila ali bi i tebi poslala malo livade,kažeš nedaš uređene ma nemora bit,ja ga uredim
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 287288289290291 374>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,469 sekundi.