Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - OTOK- moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


OTOK- moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9495969798 374>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
mirna View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 20:57
Hvala Otok!
Ja živim u stanu i držim cvijeće po prozorima. Kad stigne jesen nemam kuda s cvijećemUnhappy
Sadim cvijeće oko zgrade u kojoj živim ali prolaznici često uništavaju, odnose i rade kojekakve stvari, a da ne kažem kako njihovi kućni ljubimci često koriste moje cvijeće za obavljanje svojih životnih potrebaUnhappy
Imam terasu na moru za koju vozim cvijeće da mi je ukrašava bar dok sam tamo. Ono što je tamo cijelo vrijeme ovisi o Majci PrirodiUnhappy
Obzirom da imam veliku želju imati svoj komad vrta, kupili smo i komad zemlje koji je trenutno na čekanju Unhappy
Eto, tako da ja imam svašta, au stvari nemam ništa ali zato na svom komadiću zemlje imam "stanara."
Probati ću mu staviti sliku.
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mirna View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 21:02
Na vrh
mirna View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 21:27
Joj, sad mi je tek palo na pamet, ovo je stranica o tvome vrtu, vjerojatno nisam trebala tu spustiti svoju sliku! Sorry, ispričavam se i tebi i administratoru.
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 21:57
Rosularis-bilježim se sa štovanjem za proljeće!Ti zmisli nekaj s čim bum se zafalila!
Meni super pašeju one zelene tablete...kak se zoveju...antisklerin
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 22:06
Netko će već zapamtiti, ili ti ili ja, osim zelenih tableta pomaže i zapisivanje, osim ako ne zaboravim gdje sam zapisala
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 22:57
Ideja sa ciglom je super, uvijek neki noviteti kod tebe, a ona hortenzija je ogromna Clap
život je more
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 00:18
Gredica sa rubnicima od cigle je fenomenalna! Baš posebno i dekorativno! Naša Otok uvijek ima dobrih ideja! Bravo! bi%20-%201%20-%201
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 00:32
Cvijeće prekrasno, uvjek sve uredno i ideja sa ciglama super
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
mirna View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 06:56
Obzirom da me je Otok na jednom drugom podforumu pozvala da posjetim njezin vrt, ja sam odgovor neprimjereno ostavila ovdje tako da se drugim vjerojatno čini kao d sam "pala s Marsa"
 
Eto, još jednom, ispričavam se.
Vrt je prekrasan.
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 18:33
Nevjerojatno je kako stare cigle daju poseban "štih" vrtu, stvarno super izgleda Clap
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 19:14
Nisam dugo šetala ovim vrtom, a sada sam sve lijepo natanane pregledala i nauživala se. Ma tvoje cvijeće mi je uvijek lijepo, ti si uvijek puna ideja i unatoč "Ivanu bez zemlje" kod tebe je uvijek bujno i rascvjetano Clap. I dok mi muku mučimo kamo pospremiti cvijeće koje ne može prezimiti vani, ti ga samo staviš pod terasu i dalje uživaš u nejmu .... e da zanš kako ti zavidim na tomu .
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 13:12
Cure moje drage, radovi na gredici sa stazicom od cigle polako napreduju, moram staviti slike, nije loše

Kat.rea - ti si stvarno pregledala puno stranica kad si pronašla ono "Ivan bez zemlje", to mi je i dalje glavni problem.
A spremanje za zimu - pa imam biljke kojima tu kod nas spremanje nije potrebno, bar ne u kuću.
Ipak, pred neki dan je baš bilo jako hladno, pa sam ponešto ipak sklonila pod terasu (a sad je već par dana temperatura iznad 20 )

Evo mojih zimskih priprema

sklonjeno pod terasu

 




reznice su dobile kaputiće



a ove ću prekriti ako bude potrebno


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 13:14
A evo mi i zanimacije za danas popodne, stigao paket od Lore sa puno seduma



Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 15:06
Zanimacija će biti super, a kako si ih samo lijepo posložila, ko na izložbi, nešto su mi jako poznate Wink Uživaj popodne i ja još malo i ja kidam iz posla da se netko još nešto ne sjeti, a u 5 je već mrakCry
život je more
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 15:15
Ajoj ča bin tu prebirala...... ovega iman, ovega niman,ovega iman, niman...
Ča je to ispod boca....mislim koje su to biljkice... ja stavim samo ruže...
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 16:46
Otok, pokaži malo ča imaš, jer nakon našeg paketa, ne znam što ti je ostalo.
Police s prve slike su mi prekrasne, a onaj frčkavi kaktus bit će neki epphilium sam si uzela od današnje pošiljke. Ostalo je još za nekog. Ej nisam mogla odlit to i bijelu margeritu, ali njih ima još.
Ostalo sve imam jer si meni već poslala, pa neka cure podjele.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 17:10
Triša, sve je to još kod mene, osim onih margarita (na slici na zidiću iza one police). Sukulenti su tek zabodeni u zemlju pred desetak dana, oni će biti za dijeljenje na proljeće, kad budem sigurna da su se primili. Sad vidim još nešto što sam htjela staviti u paketić, pa sam zaboravila.Ali bit će još prilike.

Korijenko, ja jesenske reznice uvijek stavim pod boce, tako im je lijepo toplo.
Zaboravim na njih do proljeća, onda im skinem čepove, da se malo prilagode i tek kad zatopli skinem boce. Nekad i proljetne reznice stavim pod boce, pogotovo ako ih sadim u rano proljeće. Pod ovim bocama su pandorea, hibiskus, budleja i ......nemam pojma što još, nešto sa sivkastim listovima.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 18:31

Ma nisam baš tako daleko se morala vraćati, do Ivana bez zemlje, ali to mi je tako dobra izreka, da se ja nje sjetim čim otvorim tvoj vrt LOL. Ma uspijeva ova luda glava još nešto zapamtiti Wink.

Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 19:09
Otok, kako si samo lijepo posložila one teglice sa sukulentima! Krasno...ko na izložbi...a "kaputići" za pelcere....tak i ja imam po vrtu na par mjesta na ružama....ma živo sam skladište pet ambalaže LOL
Bravo za našu Loricu i sedume koje ti je poslala...vidim nije štedila...ClapClapClap
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 19:24
O Bože kakvi sukulenti, pravi orkestar
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9495969798 374>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.