Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - spring-moji radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


spring-moji radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: spring-moji radovi
    Objavljeno: 24 Listopad 2008 u 19:15




To je moj prvi rad.. molim vas za komentare..
Najprije sam obojala bijelom akrilnom bojom pa kada se posušilo
ljepila detalje od sredine pa mi se neki djelovi preklapaju jer sam ih kasnije nadodavala.. ne znam valjda sam najprije trebala složiti sliku
pa onda ići ljepiti.
kada sam išla sa završnim premazom imam osječaj da se pogužvalo!Wink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2008 u 19:43
za prvi rad je i više nego dobro Thumbs%20Up....a na greškama ionako najbolje učimo Smile
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2008 u 19:52
moram reć za prvi rad i više nego dobro. . a sliku si uvijek prvo slozi kako misliš da će najbolje izgledati a tad kreni lijepiti, a preklapanje nije tako strašna greška, ali bolje izgleda kad se ne vidi, bez brige, već će ti sve sjesti na svoje mjesto kad se malo ufuraš u to. a uostalom svaka od nas ima neku svoju tehiku u kojoj se našla pa ćeš tako i ti s vremenom, a pokoji savjet uvijek dobro dođe. .Wink..Clap
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2008 u 22:16
Baš je dobro, uredno i lijepo, bravo!
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2008 u 00:05
To je sasvim solidan rad. Salveta se malo "rastegne" kad se nanosi ljepilo, pa na to treba računati...
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2008 u 08:13
E sada da se nadovežem pitanjem.. malo prije sam pronašal jedan članak u kojem piše da na ovako "gotov" rad mogu na bijelu podlogu nanjeti boju po želji sa spužvicom i kada se osuši pošpricati s akrilnim lakom!

Jel tko tako radio?
Gdje se kupuje taj akrilni lak  u spreju ili da kupim onaj već spomenuti auto lak?

Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2008 u 09:53
Ja sam lak u spreju kupila u centrima. Najjeftiniji mi je bio u ipercoopu.
A i Gramat je imao neku akciju pa sam nakupovala lakove.


Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2008 u 12:42
prvi rad? svaka cast Clap odlicno je!
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2008 u 19:45

smile105čini se svjetla budućnost, budi ponosna na svoj prvi rad jer je svakako više nego dobar, sa svakim radom ćeš napredovati sve više i uvijek ćeš uočiti nešto što bi se moglo drugačije napraviti drugi put

samo tako....

Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2008 u 22:51
Baš vam hvala na krasnim riječima...smile78.. a što reči trudit ću se i dalje najbolje što mogu i znam!!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2008 u 09:07
Spring za prvi rad je super!!!
Samo tako nastavi i usavršavat ćeš se u hodu, a zadovoljstvo napravljenim ćete i tjerati na daljnje radove.Tako je bar bilo kod mene...
Super, samo tako nastavi!!!
 
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2008 u 13:19
Ajme nakupovala sam svega i svačega.. daski, tanjra, teglica, poostavljala ambalaže .. moj dragi muž me samo gleda ipod oka ali neku večer je sjedio sa mnom za stolm do sam farbala i sa zanimanjem promatrao.. a onda sam mu rekla kak sam pronašla crijep oko garaće da bi bilo dobro da pogleda ima li šta za mene... i tako pa moram malo i njega uposliti!!
Na vrh
Mali žabac View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mali žabac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2008 u 20:26
Valjda bude uskoro i poklona za prijatelje smile82
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2008 u 21:19
Naravno... žabica moja!!!smile79
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 08:12


Evo još malo od mene!
U rujnu smo bili na moru pa nam vrijeme osim par prvih dana i nije bilo naklonjemo pa smo malo sakupljali svakojake školjkice.. i onda sam ih sa silikonskim pištoljem ljepila za okvir!!

Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2008 u 14:35


Evo upravo gotovi!!

Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2008 u 14:45
okvir je ludilo a snješkići preslatki Approve
Na vrh
Anabella View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 29
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anabella Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2008 u 19:23
tvoj prvi rad= 5- (samo zato sto je prvi ;))

ovo sa skoljkama pet plus, a snjeskici su premedeni pa je 5 plus, plus!!!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2008 u 15:34

Ideja sa školjkama je za 10 (drugi rad mora biti bolji od prvog)!!!

Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2008 u 15:42
Originalno poslano od člana spring spring napisao:


[IMG]http://i411.photobucket.com/albums/pp192/ksena6/pkvir002.jpg" />Evo još malo od mene!U rujnu smo bili na moru pa nam vrijeme osim par prvih dana i nije bilo naklonjemo pa smo malo sakupljali svakojake školjkice.. i onda sam ih sa silikonskim pištoljem ljepila za okvir!!


Super ti je ideja ...jako lijepo

Obožavam školjke ...ma obožavam sve vezano za more

Tako sam i sama godinama supljala školjke i više nisam znala kud s njima....pa sam većinu sitnijih stavila u jedan ( proziran) okvir sata koji držim u kupaonici... gdje mi je sve u morskom štihu

Ak stignem, budem poslikala... možda još netko iskoristi tu ideju

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.