Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 114115116117118 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 14:19
ideje su ti za 5 plus, stavrno si umjetnik!
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 14:33
Predivno Lantana, uvijek se nauživam kod tebe.....Hug
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 14:52
Pohvale i od mene,Lantana
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 15:35
Lantana kod tebe kao i uvijek prelijepo. Šetam tvojim vrtom i uvijek me hvata nostalgija. Pacifička krizantema me opet oduševila, a erice u ponari vratile u djetinjstvo jer sam uvijek po ponarama stavljala vaze sa cvijećem. 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 15:42
Lantana tvoj vrt mi je danas trebao.
Opet sam uživala gledajući tvoje cvijeće i tvoje "nove" teglice.
Mislim da se oko kontejnera svašta može naći, i ja ću od sada usporiti kada budem prolazila kraj njih.
 
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 15:52
proljeće, već sam si zamislila sliku Wink
Lantana, cvijećke sam nahvalila već nebrojeno puta, a stvarno i jesu za hvaliti i one kao da to čuju pa su još ljepše, ali ovaj puta ću terasu jer me ove tvoje terase oduševljavaju....pune cvijeća i pogled na more smile39
ahaa da...tvoja žuta se kod mene primila, ali ja sam nju preselila u teglicu i unutra...pa neću da se smrzne Approve i jedva čekam da tvoje/moje/vaše/naše pacifičke krizanteme budu ovakvi lijepi grmovi Clap
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 16:55
evo opet sam navratila i mm pokazala kod tebe  ovu ljepotu . Ostali smo bez riječi i imamo baš neke planove sa ovm vaznama kao što je kod tebe
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Tweety View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 529
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tweety Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 17:25
Mene su odusevile crvene police i fenomenalni sve do jednog pitari!!! Imas predobre ideje i prekrasno cvijetno carstvo, svaka cast!!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 18:01
Draga Lantana, nisam bila nekoliko dana u tvojem vrtu i navratim danas, i što da kažem. Nije da nisam očekivala ljepotu, jesam,ali uvijek se nađe nešto što me iznova ponovno oduševi.
Osim prekrasnih klinčeka, tj.garifula, kako kod vas kažu, gailardija, djeteline koji cvatu kao usred ljeta, oduševila me kompozicija s erikama. Udubina na zidu s teglom erika okruženih zanimljivim tikvicama oduzima dah svojom jednostavnošću i "retro"stajlingom, originalna tegla uokvirena suhim granama nepravilna oblika te ostale tegle, a neke čak već bačene kao otpad su genijalna ideja.
Svako od nas može kupiti hrpu prekrasnog cvijeća, ali nema svako od nas, a tu naravno ubrajam i sebe, ideju, onu tanku nit ,da tu hrpu cvijeća smjesti tako da ono ima tako savršen stan kao kod tebe, da dobije oblik kompozicije, da osjetiš miris, da gledaš kako raste, širi se i obavija te svojom ljepotom.
Svaka čast,Lantana
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 22:39
Flavia, hvala i drago mi je da ti se sviđaju moji pitari. Ove tikvice su kod nas prije ove ere plastike upotrebljavali oni koji nisu znali plivati umjesto plastičnih kolutova i narukvica za napuhavanje. LOL

Anaida vidjela sam i ja kod tebe lijepih pitara u onom predvorju, a kad ovako pogledaš čudo tih predmeta može biti ukrasni pitar.

Stefkaja i Niho hvala.

Baka, uh uh koja titula pejsažni arhitekt Embarrassed

Minimode, Korijenko, Štefica hvala na pohvama.

Lana2 i meni je ta ponara ostala u sjećanju iz djetinstva i ja sam insistirala da je napravimo na ovom zidu i gosti je uvijek slikaju, to im je nešto posebno.

Proljeće baš si me nasmijala, a i Kontesu. LOL

Kontesa neka samo rastu, baš mi je drago.

Niho pa ti imaš puno onih starinskih stvari koje možeš upotrijebiti kao ukrasnu vazu.


Tweety, vidjela sam i ja kod tebe prekrasnih pitara Wink

Sara ja bih na ove tvoje riječi trebala odgovoriti ovako nešto lijepo, ali nemam toga dara. Hvala na pohvali.

život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 22:45
Joj Lantana kad nešto tako vidim što ti sad upravo radiš i znam da imam ali ja se toliko uzbudim da ne znam koje i kako to sve urediti tako predivno kao što je u tebe
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 10:55
I ja bi htjela napisati nešto ovako lijepo kao Sara, ali mi ne ide, zato potpisujem njene riječi
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 13:33
kako mi prija setnja tvojim vrtom
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 21:44
Ma gdje se izgubila duša moja zlatna ---------- tačno nedostaješ kad nema nešto od vrta -hajde ljepoto moja
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 21:20
Niho, Otok i Gio, hvala što ste mi čuvali vrt dok me nije bilo, evo kod mene nema upozorenja, skoro sam sa strahom otvorila temu.
Danas je bio prekrasan dan, nešto sam sređivala, falio mi je vrt ovih dana kad sam radila po cijeli dan na poslu. U vrtu je lijepo ima puno cvijeća, pala je kiša i dobro zalila, evo i malo slika

Žuta je ogromna i bura je polegnula, a grene su toliko isprepletene i teške da ih ne mogu dignuti






I podranea još cvijeta




Malo terase


i malo vrta


život je more
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 21:28
Divota!podranea je specijalitet!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 21:32
Lantana, nije te bilo (znamo i zašto), pa zato kod tebe nema crvenog upozorenja. Vjerujem da je admin išao redom po vrtovima sa svojim upozorenjem, pa ako nisi bila na prve dvije strane prošla si lišo.

A sad je frka prošla, sezona prošla, pa ćeš imati više vremena za slikanje.
Žuta je prekrasna, a podranea je nekako profinjeno lijepa.

I da, cobaea, ona iz tvoje sjemenke, nakon što sam izgubila svaku nadu, danas je procvjetala, fantastična je
Na vrh
Lili 68 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lili 68 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 21:44
Vrt ti je zaista prekrasan.Dali bi podranea mogla na kontinentu opstati u posudi, i trpi li orezivanje?Thumbs%20Up
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 22:34
Rain hvala na posjeti, i ja sam se oduševila tvojim vrtom i asortimanom cvijeća.

Otok kažeš ti da sam lišo prošla, ma skroz sam se smotala, kud god krenem samo upzorenja, sad sam malo ušla u bit problema, ali ja ne volim probleme, barem ne tu, ovo mi je za relaksaciju. Drago mi je za cobaeu, ako prežive zimu  bit će podranee i cobaee Wink, kako smo ovo dobro apsolvirali ove nazive, rekla bi Niho njemački LOL

Lili 68 je je imam prvu godinu i znam samo da mi je jedna grana puknula i na sporednim granama se razvio cvijet, jer cvate samo na vrškovima grana, znači da se može orezivati.  Mislim da kod vas treba u kuću obavezno.
život je more
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 22:46
sve što sam mislila rekli su ostali, ukusno, lijepo, čarobnoClapClap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 114115116117118 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,438 sekundi.