Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  123 370>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Morsko-cvjetni ugođaj
    Objavljeno: 09 Lipanj 2015 u 10:25
Krasno kao i uvijek. Ostići i kamen ... dobitna kombinacija. smile186
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2015 u 09:36
kamena i cvijeca nemilosrdne i lijepe slike.....predivno.....Thumbs Up
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2015 u 01:35
Moj omiljeni vrt smile76
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2015 u 00:50
smile57smile94smile102 (ova zadnja je da ne ureknem )
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2015 u 22:47
Draga Lantana, slike tvoje padine u proljeće, kada cvjetaju perunike, ostići i mirisni oblaci majčine dušice su nešto prekrasno... slike za dušu!Heart
...jer u njegovu svijetu nije bilo ničega što bi postojalo u prirodi
a da nije djelom Božjeg bića - i obrnuto.
Sarah Dunant
Na vrh
kamenjarka1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2015
Lokacija: Drinovci BiH
Status: Offline
Bodovi: 1656
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjarka1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2015 u 07:32
e moja lantana nagledala sam se tvojih lipota puno puta i puno puta si mi dušu nahranila spoj prirode ukrašen rukama čovika ma nema ništa ljepše znam koliko imaš posla oko turizma ali gosti ti sigurno guštaju more kamen cviječe masline i da ne nabrajam sve ma samo one skaline što se špuštaju u vrtove još da spomenem znam da nemaš vremena za postavljanje puno slika ali molim te sad ti samo slikni pa kad dođe zima ti ih stavi da nam zimi griješ dušu samo nas ne ostavljaj bez svoje lipote puno pozdrava tebi i tvom mužu iz hercegovine
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2015 u 22:36
Drage moje hvala na posjeti. Proljeće je najljepše, ali i u kući i oko kuće najviše posla, a što je najgore i na poslu. Priprema sezone ove godine se odužila i zakomplicirala. Svejedno uvijek ulovim malo vremena da slikam po vrtu. 
U travnju je najljepše bilo na padini kada se rascvijeta timijan, kadulja, perunike, irisi, ostići, lamparanthus...















život je more
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2015 u 20:11
užitak za oko i dušu smile55
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2015 u 17:55
Predivan cvijet aloe, cikasica raskošna i fantastična slika mora za kraj. Uživala sam u šetnji. Heart
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2015 u 14:33
Predivno
Seka
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2015 u 14:03
Predivan morsko- cvjetni ugođaj! smile39
Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2015 u 13:09
Slažem se. Prelijepo! Heart
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2015 u 12:00
Pozdrav Lantana, pogled je famozan !!
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2015 u 21:45
Sve je krasno i posebno mi se sviđa cikasica o pogledu neću ništa reći osim hvala.Hug
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2015 u 00:10
Baš mi je ugodno pregledavati tvoje slike uz dobru glazbusmile131
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2015 u 23:54
Evo me nakon dugo vremena. Hvala svima na posjeti i na ponudama. Bila je ovo luda zima, nikad nije toliko biljaka smrznulo kao ove godine, ali uvijek ima nešto novo. Žao mi je sukulenata koji su bili u pitarima trebala sam ih staviti u kuću, ali ovo mi je škola za ubuduće.
Evo kako je bilo u vrtu u veljači i ožujku



Aloe cvjeta uvijek u veljači i cvjet joj traje skoromjesecdana












Pozdrav svima uz jednu morsku.





život je more
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2015 u 22:24

Ima nas još koji nisu pospremili sukulente i nadali se lijepom vremenu a zima je....

Na proljeće ćemo brojati žrtve... što je tu je. Biti će svega samo da smo mi živi i zdravi!
 Ma kada dođem na Bol, vjeruj mi ja i ne vidim tvoje biljke od onog lijepog pogleda na Bol a bugica mi je dovoljna za dušu i tijelo!Tongue
 
 
 
 
Rijeka

Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2015 u 18:01
gledajući na televiziji  sve češće ludo vrijeme kod vas , sa snijegom ,baš sam se zapitala kako će preživjeti osjetljive biljke.Tako to bude nešto opstane a nešto propane i često idemo iz početka  ali ti ćeš to sigurno opet lijepo popravitiSmile
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2015 u 23:12
smile143Di su mendulesmile64
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2015 u 10:30
A ja sam uživala u ovim divnim sukulentima! Ako kako mogu pomoći u obnovi nastradalih, samo reci. smile78
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.