Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 205206207208209 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 00:05
sve što se moglo reći već je rečeno.Voljela bi živjeti u takvom cijelogodišnjem rajuClapClapClapClapClap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 00:11
damo s juga šta su ti prekrasni kaktusi u cvatu
ne mogu smislit ništa šaljivo, jer ovo je samo za divljenje
hvala ti za slike i sve što nam pružaš svojim prisustvom na ovim stranicama jer...

šta se ovaj post restegnuo ko žvakaća






















Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 06:54
Znam da ovaj kaktus može izazvati divljenje, a ja ću se posuti pepelom ako treba jer mi kaktusi nisu favoriti Ermm (osim sirotice, valjda zato jer nema bodlja), ali ovaj okvir oko lončanice je savršen!


Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 08:50
Kod tebe je sve lipo pa i kaktusi, onako , izgledaju kraljevskiThumbs%20UpTaj sa crvenim cvjetovima imam i ja,ali tvoj ima takav smještaj koji mu daje poseban šarmClapHvala na ponudi za lantanu,sjetiću se sigurnoSmile
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 14:04
i ja bi rado da mi tako cvjeta cjele godine
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 14:29
Ma idem sunce moje ali rekla sam ti sve ovisi od nalaza -i znaš od još čega Hug-dolazim mi ovog ljeta jako puno sa fb raje i čerka od ovdje jedne moje duše -ne mogu je dočekati a sa tobom s e čujem još-puno pozdrava 
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 21:08
Jojjjjj Lantana,šta da ja kažem na ove prelijepe kaktuse i sukulentesmile94
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 22:34

Uz tvoje prekrasne kamenjare, ruže..............i ovi kaktusi............

iako je bio namijenjen nihi (zasluženo), svi u njemu uživamo jer je je fan, fan, fantastičan!Thumbs%20Up
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 22:36
Hvala ti ,baš bi mi godilo more ,sunce ,mir i ležaljaka Wink
 
Imenjakinje su ti prekrasne,što im radiš ?
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 22:37
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 11:09
Evo sve ponovo gledam i čekam nalaz ali već pravim listu šta da uzmem od tebe -pa mogu ti reći draga moja da mi list papira već ide pod noge hahahasmile96
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 11:14
....nije se sve zguslo....baš je super!
predivne su ti i lantane, ajde ih stavi sve na jedno mjesto, da ih možemo ocjenjivatiWink
 
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 12:53
Kod tebe je stvarno prekrasno, more, cvijeće..odmor za dušu..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 16:39
Kaktusi cvatu i cvatu, slike su prekrasne kao i obično, nitko ti neće uzeti zlato, ti si moja prvakinja.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 18:05
Lantana stvarno prekrasno! Pridružujem se Trišinom komentaru!
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 20:24
a koje je boje "moja" lantica, nisam ja tako strpljiva, hoću sve odmah znati (ja se već sada veselim onomu što dolazi)



Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 22:21
Koliko ljepote sam propustila u samo par dana, ne mogu vjerovat!!! Hoya, muškatla kadulja, lantana, timijani, kaktusi...smile190 Past ću u nesvjest, moram otići... Stvarno nešto prekrasno... Mogu si zamisliti reakciju vaših gostiju kad stignu k vama, vjerojatno to isto ovako smile39izgleda!
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 08:11
Svaki dan sam u tvom vrtu, ali i kad sam u svom toliko je tvoga već tu! LOL
Jučer je stigao i novi paket od tebe, sve je već posađeno, cvjetići s kantariona su već u ulju, a ostatak biljčica sam posadila, nadam se da će se primiti Smile.
Kažu da se na cvijeću, pogotovo na ljekovitim biljkama ne zahvaljuje, nadam se da ću i ja jednom imati nešto što ti nemaš, do tada evo od mene


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 16:17
Kraljicaaaaaaaaaaaaaaa foruma bila i ostalaaaaaaaaaaaaaasmile79
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 20:26
Prekrasno je sve, draga moja Lantana Big%20smile....nisam niti znala da eševerije imaju tako lijepe cvjetove....kaktusi su ti prelijepi ovako u cvijetu...lantane savršene...a nadam se da će se uskoro otvoriti i agapanthusi da nam ih pokažeš....ona "zgusnuta" slika je prelijepa smile39
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 205206207208209 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,625 sekundi.