Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 347348349350351 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2013 u 23:19
Kao što su neki već gore napisali,tvoj vrt je lijep u svakom godišnjem dobu.Ja kao anabistrica zimi gledam morske vrtove i divim se.Tvom vrtu se mogu diviti beskonačno.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ljiljus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2013 u 23:34
Prekrasno Lantana, kako se samo ističe crvena ruža na bijeloj fasadi , a oni bijeli klinčići su mi kao pahuljice. Ma sve mi je lijepo....
Lipik
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2013 u 06:47
Lantana, uživala sam u tvom vrtu kao i uvijek.
Sliku sa žutim perunikama sam gledalla nekoliko puta.
Prekrasno!
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2013 u 07:25
lantana kod tebe je vec pravo ljeto, bar po ruzi sudeciClap
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2013 u 09:10
kad poželim se ljepote dođem kod tebe smile120
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2013 u 13:09
 Potpisujem Nonu!!!
 
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2013 u 14:04
prekrasno ti je, sve.
rascvjetanost cvijeća je i u mene u istoj fazi!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2013 u 09:13
Samo uzdišem od ljepote smile190
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2013 u 20:35
smile227
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2013 u 20:53
Neću se ponavljati, neću citirati druge jer riječi su suvišne, slike govore sve i više od toga , ljepota nije u "umjetnom" okruženju već ljepota je u "prirodnom" a to nalazim u tvom vrtu i zato se vraćam i vraćamsmile186
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2013 u 21:46
Nemam baš puno vremena, pa na brzinu pogledam slike i ne ostavim komentar.
Ali tvoj raj ne propuštam.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2013 u 15:52
Kao i uvijek - prekrasno, raj za dušu i oko
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2013 u 18:24
Prekrasno!
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2013 u 18:34
Ovaj put ću ipak izdvojiti Don Juana,prelijep je
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2013 u 23:56
Camelia hvala, uvijek više uživamo u onom što nemamo LOL, ja jako uživam u vašim vrtovima Clap

Ljiljuš ovaj gornji vrt je za dušu tvoga zemljaka, MM, zelena trava i puno ruža, jedino nam tulipani ne idu kao kod vas. Wink

SlavujVK perunike su krasne, samo kratko traju, ove godine su nešto slabije cvale nego inače, a i napale su ih one zelene bube.

Monna ruže su u punom cvatu sada, kod mene lijeti i ne cvatu baš puno, onda počnu opet u jesen pa sve do Božića.

E. Nona I Tikvić samo vi dođite Hug

Antonija ja uvijek pogledam što kod tebe cvate, tu smo negdje, ali mislim da kod tebe još malo prije neko cvijeće procvjeta.

Karmen i Mari Hug

Aralija, nisam ti ja baš neki vrtlar, ja sam samo puno sadila, a volim prirodno, pa je tako nekako i ispalo. Wink

Otok draga pa di si, i mene su stisnuli na poslu, ali CIF je malo ispušni ventil, nekad samo malo gledam i ništa ne pišem, jer skoro da nemam ni snage. Pozdrav i nemoj nas zaboraviti malo počastiti slikama tvog vrta.

Moon ti uvijek svugdje stigneš, hvala ti Clap

Miska dobrodošla.

Mali Kaktus, Don Juan sam otkinula jednu granu i zabola je s druge strane i sad je i ona krenula, napraviti ću luk iznad prozora, a cvate stvarno obilno, na jednoj grani im i do 8 cjetova, kao u buketu.

U vrtu je sve rascvjetano, danas je bilo otvaranje susjedovog bazena koji je ispod moga kamenjara, susjeda me pitala što da posadi i ja sam joj savjetovala bugenvilije, lavanda i lantane, to je cvijeće koje cvate cijelo ljeto, bit će lijep kad se rasvjeta.

Malo kamenjara  i gazanija koje su kao napast, svugdje niću

















I lamparanthus je u zadnih  par dana u punom cvatu




Delosperma crveno-ljubičasta


Perunike i bijeli irisi (irise sam pobrala jer ih napadaju neke odvratne bube idu samo na bijelo cvijeće i bijele ruže)




Ima još puno slika Wink, sutra u nastavku su ruže.
Evo jedna s pogledom na more









život je more
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2013 u 14:41
Draga Lantana kod tebe kao i uvijek sve prekrasno, i uvijek je lijepo doći napasti oči ljepotom i prekrasnom eksplozijom boja, a naravno tu je i more, koje uvijek izmami osmjeh na mom licu.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2013 u 15:35
, savršenstvo!!!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2013 u 18:28
Na ovoj sam slici zastala bar pet minuta.


Kako fantastičan spoj prirodne i ljudske kreacije! Prekrasna slika! Gotovo da mogu zamisliti mirise i zvukove.
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2013 u 19:49
Isuse lantana ostala sam bez daha i teksta,morala sam ponovit gradivo par puta. Ovoliko lipote u jednom vrtu!!! Ženo draga ti nemaš "zeleni prst" tebi su zelene ruke i noge!!!
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2013 u 20:39
Svratila sam da se malo odmorim!Divno,kao uvijek kod tebe :) Jedva čekam nastavak slika ,ruže su mi  među najdražim biljkama..
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 347348349350351 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,500 sekundi.