Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 140141142143144 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2010 u 17:38
Ma neka si ti meni zadovoljna i sretna samo te molim koliko god čuvala kaktuse čuvaj mi gosp. lantana to moja duša -izvini ali kad nešto valja -valjasmile96
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 19:38
Malo sam pasla oči na tvojim cvjetnim slikamaTongue Stvarno mi je nevjerojatno kako je u ovo doba godine kod tebe tak krasno, ma i ostići u cvatu....a kod mene sve smrznuto, zimske gadosti, da to tak velim LOL
Budi promjena koju želiš vidjeti.
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 20:23
prekrasno lantana, kod tebe kao da je ljeto.ClapClap.....kod mene strašilo....čekam da malo zatopli da počnem sredjivati.
Kaktusići su ti super....

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 22:07
dalmatinsko grožđe je dobilo bodlje
i ja bi išla kod nihe da dobijem takvu vazu
a tih 10 laptopa su vani na terenu ili...nije li ta firma u garaži?
ajde daj još slikica izvana, jel ima sunca tamo kod vas
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 22:11
Ma volim sad što mora iz firme slati slike bude poklanjala laptopsmile96neka joj bude---a Mari tako bi me obeselio tvoj dolazak-i ne gubiti ne treba nadu jer lantana je bila zadnja osoba na koju sam mislila da ću vidjeti a vidi sad još sam šokirana a tako i ti -možda se vidimo
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 22:17
ona je kao bol pojavi se kad se najmanje nadaš
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 22:38
Tako ćeš i ti isto ---------i mene jednom ili ja vas na proljeće jer imam planova smile79
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 07:52
 Lantana noviteti su zbilja prva liga. A vazaClapClapClap
Napravili ste lijepo putovanje, rezveselili puno forumaša širom svijeta (skoro sam napisala "lijepe naše" a Niho je u inozemstvu!Wink) i vratili se s puno lipih stvari i uspomena.!ClapThumbs%20Up
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 09:01

 Dobro ti jutro želim draga moja, ovako ti izgleda današnje jutro na sjeveru Jadrana ,blizu Rijeke , ti si mi prva kojoj sam se danas požali-hvalila!smile65
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 11:18
Evo ja obišla Bosnu i Hrvatsku i došla doma išla raditi u hladnu kancelariju koju klima nije mogla zagrijati i normalno prehlada samo takva, to je naša Dalmacija, tu misle da ne treba baš sve grijati, pa je tako u kancelariji donekle toplo, ali hodnici, wc nedaj bože da ti treba, a meni svakih 10 minuta...
Jučer je bio lijep dan, ali danas je baš hladno, miriše na snijeg...

Kat.rea ma dobro govoriš glavno da su kaktusi tu.

Otok nećeš vjerovati, ali ova kašetica je za vrijeme Austro-ugarske bila paket u kojem su slali grožđe po svijetu ima i poklopac, a unutra je papirnata čipka u kojoj se zamatalo grožđe, to sam našla kad u čistili neku arhivu visnkog podruma iz 1903 godine. Imam još jednu original pa ću je slikati.

Gio Wink

Niho ma čuvam ja njega, ali on mene ne kao tebe tvoj S.

SilveK uvijek kad idem gore i vratim se vidim koja je to razlika.

Lora i vas gore u sjevernom primorju je dobro ohladilo ove godine, ali brzo će proljeće.

Mari, svi su u mojoj kancelariji i čekaju sezonu, danas nema sunca i hladno je prilično.

Baka još sam jučer trbala u Split, ali eto bit će još kavica, žao mi je jer bi bila upoznala Trišu.

Zvonkice pa kad vas je kao na sjeveru Hrvatske. Ona gustirna ti je super, nisi je nikad do sada slikala.

Evo par toplih slikica od jučer, to sam samo u prolazu slikala












život je more
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 11:26
Brrr,evo mene kod tebe da se ogrijem jer kod nas pada snijeg koji više ne mogu smisliti Confused.Nadam se da će prehlada brzo proći i da neće biti niš ozbiljnije(kuc,kuc,kuc Wink).
A za kašeticu  i njenu povijest mogu reći samo smile227 !!!
I ubuduće kad slikaš djeda mraza kako se odmara na palmi a iz njega more,molim te obuci mu kupaće gaće,više priliči LOL.
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 13:20
Ma kod tebe je prekrasno, uvijek rascvjetano, more, palmice a i djed mraz se došao malo osunčati pa legao na cikasicu..sve je prekrasno..a kod nas snijeg pada kao lud...
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 13:31
Kakvo šarenilo boja ... ne mogu vjerovati ...
Draga moja, ako je tvoja kašetica iz 1903. /jako se dobro drži za svoje godine/ samo da znaš da je moja gustirna ili kako je mi zovemo šterna iz 1905. godine i još je uvijek koristimo ljeti za zalijevanje cijeća ! Gotovo su ista generacija !
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 14:38
Niho ma čuvam ja njega, ali on mene ne kao tebe tvoj S.------smile96-Ma majkice samo ti njega meni pošalji ja ću njemu dati instrukcija da zna kako ti uzvratitismile96-a ti se i dalje bavi sa svojim cvijećem dok ja ne dođem i tu cikasicu dobro čuvajsmile232
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 18:10
Lantana, ja sam jako znatiželjna pa sam  išla  po netu tražiti što bi to bilo anakreon trauben - kako piše na onoj kašetici, znam šta je trauben, pa sam mislila da je neka vrsta grožđa

I pronašla sam

Anakreont je starogrčki pjesnik koji je u svojim pjesmama često koristio motive ljubavi i vina, te slavio vedre strane života

Hajde, momče nosi nama čašu veću da na dušak iskapim je.
Deset nalij mjera vode, a pet vina!
Bez obijesti svake želim opet sad se proveselit.


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 18:25
Ivna dobro si rekla morala bi mu kupiti kupaće, ali sad ide na spavanje do slijedeće zime. Prehlada, bolje reči upala prolazi, uvin čaj odvratan..., ne volim niti jedan čaj, ja sam dite mlika...Confused

Stefkaja čula sam da u KT pada snijeg, i kod nas je malo zahladilo, ali ja cijeli dan ležim pa ni neznam kako je vani.

Zvonkice super ti je gustirna, ja baš imam želju na jednu kamenu gustirnu...

Niho evo danas me malo čuva i kuha čaj...Embarrassed

Otok ma svaka ti čast Clap, ja sam već pitala puno znalaca njemačkog što znači anakreon i nitko nije znao. Kašetica je u originalu super, i s obzirom da ima preko 100 godina dobro se i drži, ova je bila vani na suncu pa je malo izbljedila.


život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 19:39
Ma svaka čast to moj Mirko vidi ko Sadik nema mu druge smile79
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 14:22
Bok Lantana, vidim da se je put do Nihe više nego isplatio Wink, kaktusa ko u priči, a vazaaaaa, nemam komentara, po mom guštu. Zna naša Niho razveselit, vražica jedna.....Hug
Meni je jučer bio neki bljak dan a danas je već bolje, sunce je, lakše se diše i bez bronhija Wink.
Malo sam švrljala po vrtu tražila što bi poslikala ali našla sam jedva za par slika, ti svaki dan da slikaš imaš što za škljocnut Thumbs%20Up
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 16:02
Draga Lantana, u tvom vrtu uvijek zanimljivosti, u bilo koje doba se nađe lijepih boja i oblika, a bome i nepredviđenih situacija - mislim na Djeda Mraza koji se sunča u krošnji krasne palme.
Da ne zaboravim, predivne poklone si dobila.
Lijepi pozdrav
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 07:01
Pozdrav i od mene. Obišla sam tvoj raj jer jednostavno ne mogu obići vrtove, a da u tvoga bar malo ne virnem!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 140141142143144 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,469 sekundi.