Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 166167168169170 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Pecika View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 20 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 78
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pecika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2010 u 11:56
Kućica je prekrasna...ja bi tam mogla zauvijek otići ...i uživati...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2010 u 12:43

Koja uživancija... iako često grintam zbog kamena, ustvari ga jako volim.

Kamen, more, mirisi.... raj na zemlji Approve
Tko ima "zašto" zbog kojeg živi, može se nositi s gotovo bilo kojim "kako"
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2010 u 19:41
Krasni pejsaži, uvijek privlačni maslinici. kako slikovito i romantično okruženje.
Draga Lantana pronašla si buhač!!!
lijepi pozdrav
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2010 u 20:04
Jednostavno ne mogu ne ostaviti traga da sam bila ovdje Lantana ali sve je već rečeno Clap.Iako sam kontinentalka (s malo "kamenih" gena Wink) maslinik, kamena kuća ostavlja bez daha.Prekrasno...
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 13:51
Lantana kod mene imaju neke lukovice što si mi donijela -ja ih i zaboravoila da imam  a one sve pustile zelene stabljike možeš mi reči koja je biljka u pitanju----jer sad ih idem posaditi a ne znam šta je ustvari 
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 14:15
Nema Lantane, ostala tamo u kamenoj kući, gleda u masline i uživa
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 15:28
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Nema Lantane, ostala tamo u kamenoj kući, gleda u masline i uživa
 
I ja bih joj se taaaako rado pridružila.
 
Slike su za neki album ili u najmanju ruku za neki Turistički vodič.
 
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 16:32
Često svraćam u tvoj vrt, al se ne javim baš uvijek. Kad god mi fali sunca i boja dođem k tebi. Hvala što me primaš uvijek.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 17:11
Kako lijep pogled, lijepa kuća, koji ugođaj i - zlatne ruke!
Jesi li konačno našla buhač! Ono što si prenjela u svoje dvorište probala sam i ja prošle godine prenjeti iz Dalmacije u moj vrt, ali se nije uhvatilo. Tako bude lijepa svjetlozelena kugla. Kod MKM u masliniku ih ima jako puno - probat ću ponovo!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 21:53
Evo me, okupirali me na poslu i doma. Otvaramo hotel u subotu, velike pripreme, nisam stigla ništa nego odgovoriti na pp, a vi ste mi svi bili u posjeti smile79
Lilie, cikas se može razmnožiti sjemenkama i mladim koje rastu pored matične, imaš na temi Otok moj vrt i slike i sve objašnjeno.

Duda moj mlađi brat je kao i ja, mi bi stalno nešto radili, ali imamo i starijeg koji radi 1 sat dnevno i gotovo LOL. Kod nas se u zadnje vrijeme punoo zasadilo maslinika i vinograda.

Triša, lijepa pjesma, sjetna...

Otok, ja imam rođake u Postira (od tamo je naša Lana2) i oni imaju najbolje ulje, kolikogod se drugi trudili.

Korijenko, lijepo bi se bilo malo odmoriti u onoj tišini i pogledu, ako dođete u Bol, vodit ću vas tamo do tada će i komin biti gotov i nadstrešnica na terasi. Wink Za judino drvo ću ti se javiti, ja sam ovog iskopala ispod velikog, mislim da ima još koji.

Niho ako me pamćenje dobro služi onda su to bile crvene kane.Wink

Hoya i Sara ja mislim da bi trebao biti buhač...

Forzicija, Gio, Stefi, Pecika, Primorka, Ivna,  Proljeće i svi ostali hvala što ste mi bili u posjetu i uživali na imanju.

Za danas samo jedno malo, ali lijepo iznenađenje procvao je rođak od buritta, čim mu je došao original iz Lošinja LOL









život je more
Na vrh
Pecika View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 20 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 78
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pecika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 21:59
Jaooo kako lijepo.kakve boje...ovo je doista prekrasno.dali bi ti raslo u zg?zaljubila sam ...hehe
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 22:10
Nisam nikad vidjela u cvatu ovaj tvoj "rodjak od buritta" Big%20smile Big%20smile ,valjda sam dobro napisala Tongue....pravo je lijep...i meni si ga slala,ali nije nazalost prezivio put...
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 22:14
Koji prekrasan "crvendać" - uostalom kao i sve tvoje biljke. A ona kamena kuća - san snova.
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 22:22
Kaaaako je divan i sladak cvijet ali cvjetić je extra.Ah kako bi voljela imati tu ljepotu da mi krasi okruženje.Zaista mi je to jedan od najljepših cvjetova koje sam vidjela do sad.smile78
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 22:26
smile39ma prekrasna  moj sine kržljav kad sve držim u kući -i ostala sam bez dosta neki sukulenata-koje sam isto dobila i bile mi jako lijepe e sad ću vaše gledati i diviti se
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 23:02
Niho, stavi ti sve vani, unutra im je već dodijalo, ko i tebi LOL

Pecika i Forzicija teško da bi kod vas cvao jer je moj uvijek vani, a vi bi ga morali držati zimi u kuću, a onda pozeleni i nije ovako crven.

Cimi hvala, kućica je stvarno lijepa, puno je truda uložio u nju.

Dzo šteta da nije opstao, ali Wink
život je more
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 23:05
jao kako je medeni.. meni nikada nije procvao znači ima nade i za mog Thumbs%20Up..prelijepa slikica
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 23:07
Duda ovaj ima dosta godina i na južnoj je strani, treba mu puno sunca da procvate, ali nade ima...
život je more
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 09:03
Ajme...predivan je..
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 09:06
Ajme, kako je predivan "onaj crveni"! 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 166167168169170 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.