Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 184185186187188 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 17:30
smile98-valjda znaš prevod
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 19:52
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:


Džo kad sam slikala ovu kalanchoe odmah sam pomislila ne tebe, a čak mi je i fotografija dobro uspjela, inaće ovo mikro mi baš ne ide Wink





Penjačica Don Juan




Clamati Pillu - prvi cvijet



 

Hvala ti draga moja...i ja cesto mislim/pricam o tebi Tongue...pa me svi pitaju ovdje "A kakvo je to ime Lantana"? LOLLOL...A izdvojila sam ove slike jer su mi prelijepe...kao i sve ostalo kod tebe WinkTongue!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 21:52
Tvoje ruže su me ostavile bez daha  smile93
Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 22:02
prekrasne ruže Tongue.vrt me ostavio bez daha, stvarno prekrasno uređen kamenjar.Tongue
Na vrh
maryann View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 246
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maryann Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 22:22
joj ruza savrsene su ,velis Don Juan penjacica ja imam isto jednu koja se tako zove ali nije penjacica a izgleda isti cvit ,ma u tebe sve nesto vanserijsko hehheh prekrasno je draga a tvoje biljcice koje sam posvojila odlicno napreduju
If tears could build a stairway
And memories were a lane
We would walk right up to Heaven
And bring you back again...
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 23:40
a kako da ne budem stalni posjetitelj?Pillu ,Don Juan ...morala sam skratiti moj DJ,presadila sam ga prilicno kasno i poceo je da vene,al se nadam da ce se oporaviti
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 23:50
Pozdrav svim forumašima. Iako sam se tek registrirala, već duže vrijeme pratim događaje i uživam u vašim vrtovima. Često posjetim i tvoj vrt Lantana. Prekrasan je! Kamenjar je poseban, jednostavno ih obožavam. Nadam se da ću i ja jednoga dana imati nešto slično.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 23:54
Hoya tebe sam jučer preskočila jer smo pisale u isto vrijeme Embarrassed, nemoj biti neskromna ima u tvom vrtu toliko toga na čemu se može pozavidjeti, a za neke biljke jednostavno treba vremena, osim toga ti si toliko vrijedna da je uspjeh zagarantiran Wink Moje tvoje alstroemie imaju pupoljke, još par dana i bit će cvjeća, a dihondra se rasijala i već ima mladih biljčica...

Triša draga pa ti hodaš po svijetu i misliš na mene, hvala ti puno Heart

Anči kod vas moraju bugenvilie zimi u kuću, u neki dio koji nije grijan, a ima svjetlosti. Ako budeš htjela mogu ti poslati reznica da probaš zakorijeniti.

Makk, kažu da se kuća može ugraditi u za jednu godinu, ali vrt se gradi godinama, ja imam sreću što sam u takvoj klimi da ništa ne moram vaditi i ponovno saditi nego samo raste i množi se iz godine u godinu.

Lora i ja tvoju ljepoticu Wink

Duda nema kod njih kopanja, korijen ode dva metra dalje i naraste nva biljka, možeš ti nju išćupati, ali ona opet naraste LOL

Bromelija bilo bi mi drago da smo tu kavicu popili na mojoj terasi, ali možda jednom Wink

Mira i meni se berberis sviđa, samo što ga je MM ove godine toliko obrezao da neće cvasti (ma koji ga je vrag tjerao Confused)

Stefi znam koliko voliš more i kad slikam prema moru uvijek pomislim, e ovo će se Stefi svidjeti LOL

Lipa pisma Otok Thumbs%20Up

Niho ma znaš i ti prijevod, ako ne dolazi da ti prevedem...LOL

Dzo pa da znaš da je ljepšr Lantana nego ovo moje pravo ime LOL


Bergenija, Rose, Forzicija, Mali kaktus, Goga smile79

Maryan, ja nisam znala kako se zove ova penjačica nego mi je Flavia rekla, imam dvije crvene penjačice i ova Don Juan raste ko luda, a ona druga ima ljepše cvjetove. Neka biljčice samo napreduju. Wink

Ovih dana ne radim u vrtu ništa jer sređujem apartmane (koji užasan posao), nisam ni zalila, danas mi je moja gošća Njemica došla reči da će amarilisi procvjetati, a da im je suho u onom potu..., onda sam ih ipak malo zalila, sjela molo s njom na terasu i slikala neke novitete

Rožac se rascvao i raširo da ga moram malo ukrotiti čim ocvate






Bijele margarete


Ostić je najljepši bijeli


Mačuhice su se tek probudile


Hauchera cvate već dugo, ali nikako da joj dobro slikam cvijet


Mini pakujac


Plavih ima sve više




Evo napokon i božura, ali nije on za neše podneblje, jadna neka dva cvijet




Ova kako smo je nazvali žuta kamenjarka je počela cvasti


...u društvu s feliciom


Felicia


Goruća ljubav


Trio s vražadinskog placa


i na moje iznenađenje jedan je procvao, zna li netko koji je ovo cvijet


...za kraj jedan pogled na lampranthus dok nije skroz ocvao



život je more
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 00:11
smile39smile39koja ljepota.
I ja imam Don Juan i Clematis Pillu
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 00:12
Kod tebe je sve tako lijepo rascvjetano, pravi raj za oči. A ona žuta kamenjarka, kako ste je prozvali, je li to japanska krizantema?
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 08:43
uvijek uživam u tvom dvorištu i vrtu i redovito zanijemim od ljepote smile39
mislim da je onaj žuti iris i kod mene pup pripremio smile214
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 08:54
Predivno je..pogled na lamparanthus je woow, posebno mi se sviđa felicija i njena boja
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 09:19

Draga naša Lantana, kako je samo lijepo krenuti u ponedjeljak i nove radne pobjede uz tvoje slike!! Sve mi je lijepo, kao i uvijek, a varaždinski trio je cakani fest! Ova mi čuvarkuća izgleda kao da ima mnoštvo pribadača na sebi Smile, slatkica!!

"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 09:50
joj Lantana padam u nesvjest svakoi puta kod tebe, ne bih ništa izdvajala jer sve cvijeće kod tebe tvori jednu baš kompaktnu cjelinu, zaista lijepo!
smile64
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 15:34
ovo na predzadnjoj slici je Androsace sempervivoides,i mene je u mom kamenjaru iznenadila,jer kad sam je kupila licila mi je na cuvarkucu,nisam ni sanjala da ce ovako cvjetati.

a sto se tice ostakih slika,znas
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 17:19
smile39Čarobno. Kad čovjek gleda tvoj vrt ne zna što bi (da može) odabrao.Bijelo cvijeće, crveno, roza.... jer kod tebe je sve prekrasno!Big%20smile
Na vrh
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 17:22
divno... može za mene jedan stolček ispod one masline.... smile143
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 23:19
Lucy dobro mi došla, drgao mi je da ti se sviđa u mom vrtu, samo ti sadi i jednog dana bit će rascvjetano. Ono nije pacifička krizantema, nismo joj našli još ime.

Smrcko vidiš kako smo uz stručnjake dobro apsolvirali ove nazive našeg cvijeća.

Konte, Anaida, Minimode, Baka  smile113

Stefi felicia ima prekrasnu boju čak ljepšu nego na slici.

Gio bravo nema čega nemaš i nema što neznaš, ja sam isto mislila da je ova Androsace sempervivoides neka vrsta čuvarkuče, gdje da je presadim u kamenjar ili ...

Flowerlover i tebi želim dobrodošlicu i hvala na pohvalama i ti imaš krasan vrt.

Znate već da ja uvijek imam slika i danas nekoliko noviteta, ako vam dosade slike samo javite, meni je to terapija poslije posla LOL

Pasiflora


Abutilon, cijeli je nekako jadan, ali opet cvjeta




Clamatis Pillu već dva cvijeta




Ostić neka nova boja


Androsace sempervivoides


Kamenjarka


Penjačica Don Juan


ovo je potomak ovog velikog, prošle godine sam otkinula jednu granu oko 1,5 m i posadila je u pitar i evo mladog Don Juana, morala sam otkinuti donje grane i bila bi stablašica, ali stignem još LOL








život je more
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 23:43
bili tepih rožca,bila margaritela,ostić pa neke nježne romantične boje cvićaTongueTako si lipo složila boje cvića,a poslije eksplozija sa egzotičnom bojom ostića,ljubičastog i ruža koja se lipo uklapa sa fasadom tvoje kućesmile120
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 23:52
Ja si ne mogu pomoći, mislim da ću se lakše odviknuti od pušenja, nego od razgledavanja tvog vrta
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 184185186187188 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,438 sekundi.