Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 192193194195196 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2010 u 23:31
Ma dobro ženo, kad sve stižeš? Kažeš došla s posla u 18h??? Ostajem bez teksta. FFFFEEEEEEEEEENNNNNNNNNNOOMENAALNOOOOOOOOOO!!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2010 u 23:49
ovaj mi se sviđa


imaš jenoga mićeg za mene
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 08:05
Lijepi kaktusići s krunama, sukulenti s cvjetićima i pre,pre,predivan lavor s biljkicama! Uvijek je potrebno u mislima pripremiti mnoštvo pohvala kada tvoj vrtić posjetimo, jer znamo da ćemo ih sve "potrošiti" , oduševljene onim što vidimo.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 08:16
Čekala sam sinoć tvoje nove slike, ali nisam dočekala. I ti si postala noćna ptica. Nije ni čudo ako tako kasno dođeš s posla.
Volim kad su sukulenti tako natrpani kao ovi tvoji u lavoru.
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 08:17
Ja u potpunosti razumijem te tvoje Nijemce LOL, ja bih ti kampirala u vrtu, što će mi soba pokraj ovolikog dvorišnog komfora Smile...Ali daj mi molim te reci, znaš li kakav je onaj ljepotan na drugoj slici??? Ostavi me bez teksta draga moja smile39 !!!
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 08:22
smile39Jednom je Korijenko dobro rekla: tvoji gosti uopće ne moraju na more. Sjesti i gledati tvoj vrt... sasvim dovoljan odmor za oči i dušu.
Taman se zadivim cvijeću a ti onda "pljus"Wink sukulente, kaktuse....Majko mila, kako su porekrasni!
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 19:44
Eto, nema me u tvom vrtu jedan dan i opet nešto novo i prekrasno!!! Ma divota jedna!
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 20:52
Kaj da ja još novoga rečem cure su sve reklesmile227
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 21:14

Onaj kain je toliko simpatičan da ću prvi puta kad odem kod MKM ići u naše "staro stanje" i potražiti jednog sličnog takvog zakrpanog sa starom krpom. A ostalo su sve cure rekle!

Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 21:31
Kako sam se lijepo osunčala  i nauživala ljepote u tvome vrtu
smile162
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 21:58
Ma šta znam meni je kod tebe uvijek fenomenlno ali ti ove godine nedam pardona .--moje je sve lijepša smile156
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 23:19
Ah znam ja da će me uvijek nešto rascvijetano dočekati.Šta reći,predivno.
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 23:24
Savršeno draga kao i uvijek kod tebe upoznajem nove vrste cvijeća i svaki put sam oduševljena !!!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 23:29
Mira imaš pravo, kaktusi i sukulenti su zaista interesantni uvijek, a još kad procvatu...

Renn, ovih dana nisam radila ništa doma ni po vrtu, ali sam zato danas gulila travu dva sata i sva ona negativna kancelarijska energija je izašla van LOL

Mari, ima za tebe sve što želiš, pošalji adresu i želje Wink

Anaida i Otok i meni su baš lijepi u ovom lavoru da ih držim na tersai da su mi na oku.

Ivna neznam kako se zove, ali je tako nacrtan kao umjetničko djelo, dobila sam od otok, ona sigurno zna kako se zove.

Baka, ma najgore je što ni ne idu nikuda nego samo čekaju da dođem iz posla da pričaju sa mnom, a meni puna glava svega LOL

Medvjed bit će i kod tebe, samo treba vremena.

Hoya imam ja još jednoga u kompletu s onim vrćem i stalkom LOL

Anči nema ni kod mene baš sunca, malo izviri, pa se sakrije, neko prevrtljivo vrijeme

Niho je ljepše je i ti si ljepša i sve ti priznajem LOL

Makovi na padini


Jagode već jedemo, spasila ih ova kiša


Izniknula mi crnooka suzana


Malo padine, danas sam nagulila trave čudesa, ali sve je mokro i lako se guli






Pogled na zapad, brnistra u cvatu


pogled na sjever, brnistra miriši jako




život je more
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 09:46
Baš sam te htjela pitati što se ono žuti (na onim prethodnim slikama) tamo malo dalje od tvoje kuće, sada vidim - brnestra.
Prekrasna mi je.
Sada mi je najljepše prošetati otokom, cvate brnestra, kadulja, buhač, lijepe boje i krasan miris.
 
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 10:38
Teleportirala sam se na padinu sa brnistrom Hug, a tvoja padina je daleko naj,naj !!smile71
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 10:48
kako bi se i ja voljela prosetati ovim rajem
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 11:52
ajmeee pakujci, alstromerije, amarilisi, a tek sukulenti smile39
pogled na žutilo brnistre je odličan jedino ne znam kako miriši Big%20smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 21:58
kak je meni žal kaj ove godine neću mirisat brnistre... šmrccccc! no, pogled na ove tvoje padine me malo vrati u prošlost pa se odmah veselim.
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 22:24
zabolile me noge i koljena draga od šetnje i saginjanja tvojim rajskim otokom. Ma kaj će nama Hawai, Filipini, Malezija, Indonezija...kad mi imamo naš Brač i našu Lantanu.
Čuj, draga ima jedan stari metalni kajin (lavor) u podrumu. Jel smijem kopirati tvoju ideju ili si patentitala.
Ivna i ja imamo sličan ukus. I ja sam se zaljubila u onu šarenu biljku od Otok!
lijepi pozdrav
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 192193194195196 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,453 sekundi.