Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 206207208209210 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 14:33
Ja sam na kantunu, glava u balunu, a di si ti........?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
magnolia View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Lokacija: mostar
Status: Offline
Bodovi: 426
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 15:04
svaki komentar je suvišan smile120
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 19:15
Gle tvoju lantanu, a moja tek otvara prve cvjetićesmile39
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 21:42
Kaktusi su wow
 
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 22:37

gdje si nam nestala?

Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 23:58
Evo me nakon nekoliko dana umora. U hotelima gostiju sve manje, a mi imamo posla sve više Wink.

Nasmijala sam se Otok na tvoj post LOL, baš je glava u balunu...

Natalija moji ostiči su ocvali, samo onaj bijeli ima još pokoji cvijet, onda opet procvjetaju na jesen, mislim da si dobro učinila što si ih posadila u zemlju.

Misty interesantan je i pitar i okvir, ja volim tako neobične pitare.

Mira Wink
Niho najvažnije je da si dobro smile71, za spisak ćemo lako LOL

Anči ma ništa im ne radim i one koje su u zemlji su velike i rascvjetane, a ova jedna u pitaru nikako da krene.

Mini danas samo malo slikala lantane baš su se raširile i rascvjetale.

Mari neznam točno koje je boje, ali mislim ova narančasto crvena.

Misty samo da se primi i preživi prvu zimu.

Flavia agapanthusi su u pupoljcima.

Gio, Sara, Lora, Mari, Mali kaktus, Bergenia, Stefi, Triša, Medvjed, Springy, Magnolia, Kamilica, Anči hvala vam svima smile79, baš mi je falio forum ovih dana, ali jednostavno nije bilo vremena.

Danas sam poslije neke kišice slikala malo pa evo par friških slika

Mini evo malo lantana
















Moja mala ruselia


Jedan nepoznati cvjetić, nema lišća, samo stabljika i cvjetići


Mala kamenjarka koju mi je poslala Horti se oporavila i procvala


... i Hortina astilba


... idu i liatrisi


ova hauchera cvate već dva mjeseca


Pasiflora je puna cvjetova


plete se oko juke


... stvarno su ljepotice


ruža poslije kiše


Bugenvilia je puna brakteja, ne vide se listovi


Cikas ima mlade listove


a na ovoj su još mali


Nihin oleandar je ozdravio i ponovno cvate


... bila sam kod susjede, slikati njene apartmane i morala sam slikati padinu, koliko je samo izraslo u zadnjih par godina, ovo je sve bilo kamenje i korov












život je more
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 01:08
Hej, da znaš da su mi neostajale ove čarobne slikice smile71 a naravno i tvoje prisustvo ovdje Smile.
Boje pršte sa svih strana, prekrasni su ti cveteki Wink ali bugica me je ostavila bez daha (mada riječ bugica, ne, ne bi išlo kolika je Wink).Koliko je stara uopće ? I ovaj oleander grčki, ja sam dobila na jednoj kavici majušnog, tek izniklog, koliko njemu treba da počne cvijetati, mislim ambiciozna kakva jesam Embarrassed LOL ja bih da se to dogodi ovog ljeta ali čisto ne vjerujem da je to moguće a nitko koga sam pitala baš o njemu ništa ne zna previše Confused ?
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 06:48
Čarobno, kao zvijezda!


Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 07:11
Predivne su boje te lantane,pasiflora uz palmuThumbs%20Upbugenvilia u svojoj raskošnoj lipoti,profinjena cikasica,sve je to jedan lipi mediteranski vrt kreiran tvojom rukom i obogaćen cvićem po tvom guštusmile55
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 09:43
Evo te napokon i to sa puno ljepote.

Opet vidim, kasnim za tobom desetak dana, za koji dan i moje će lantane biti rascvjetane, krenule su, a i liatrisi i bugica.
Jedino su cikasice tu negdje.
Jug je ipak jug 
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 10:11
Kao je lijepo vidjeti ovako krasne sunčane slike kad je kod mene pravi potop, tmurno i hladno! Na tvojim slikama ima toliko boja........ove narančaste lantane su moj favorit!
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 10:22
predivno Lantana!
hvala ti na ovim predivnim sličicama lantana a i svog ostalog bilja, slika gro plana vrta (padine) je baš onakva kakvu sam zamišljala, a maslinice su mi ipak "začin" padine. Koliko se sječam suhozidi su tvojih ruku djelo? Svaka pohvala Lantana!
 ja kasnim 10-tak dana, kako kaže Otok, za tobom što se tiće cikasica, mali listići su tek 5cm dugi...
veli pozzzzz
smile78
 
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 11:44
smile39
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 18:48
Prvo sam htjela pohvaliti lantane,ali kad sam vidjela ostale slike ostala sam bet riječismile94
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 18:59
Lantana, nisi mogla izabrati ljepši nik!
 
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

... bila sam kod susjede, slikati njene apartmane i morala sam slikati padinu, koliko je samo izraslo u zadnjih par godina, ovo je sve bilo kamenje i korov

.... sada je čudesni park!
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 19:43
Čarobne slike naše Lantane... Čarobne uistinu!!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 22:16
Tvoj vrt je kao iz bajke
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 22:31
U potpunosti se slažem sa ova zadnja dva posta jer stvarno ne znam što bi sama mogla reći a da dočara što stvarno mislim o tvojim biljkama i vrtu! smile78
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 22:46
divne su!
mala kamenjarka će se jako brzo širiti, imam je ja u vrtu, i kad se osuši, opet tjera ponovo iz korijena kao trava
onaj plavi cvijet to je poljski zvončić ili kampanula kako ti kažeš raste na livadama kod nas skupa sa poljskim ivančicama i ostalim poljskim cvijećem
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 23:09
Ove prve slike od lantana su pravi vatromet !!!! Od lanjskog sjemena što si mi ga dala imam puno mladih lantana i sve sam ih stavila u veliku vazu samo mi je jedna lani cvala narančasto pa ću ove godine imati iznenađenje za druge...... ona tvoja žuta mi je super!!
Padina je sad krasna... kako se brzo biljke razrastu.....Thumbs%20Up
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 206207208209210 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,410 sekundi.