Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 222223224225226 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2010 u 08:38
Ova Rokova slika dok traži školjkice na žalu vraća mi neke stare (i drage!) uspomene Disapprove
Time is something you can never get back..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2010 u 09:17
Moram ti reči da sam ištampala tvoju sliku i stavila na ploču. Pita moj sin, tko je to na slici, a ja kažem: to si ti Bartole, nagodinu!!smile198 a on će nato smile213
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2010 u 09:29
Malo sam se zbrčkalaConfused. Prvo sam mislila da tebe nema dugo a sad vidim da zapravo ja nisam bila  podosta vremena u tvom vrtu. Nije čudo, kad ih je sad toliko u "opticaju".
Dakle, vrt i kuća, već sam rekla - zadivljujuće. Cvijeće predivno.
Ali slike koje snimaš su posebne. Nisam htjela ponavljati, sve su predivne, svaka za sebe. No ipak me ona slika stolisnika očarala. Djeluju kao da nije sa zemlje,nego negdje iz svemira!
 
Plaža s unukom je pak posebna priča. Tu se kupati je prava uživancija! I odraslima a ne samo djeci!
 
ClapClapClap
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2010 u 10:37
za Roka ,i za tebe naravno
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2010 u 10:45
predivna slika Roka i plaže!smile55
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2010 u 12:55
more i cvijeće,zar postoji ljepša kombinacija?! Smile
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2010 u 13:28
i ja bi takvog unuka i takvu morsku plažusmile88
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2010 u 13:47
Krasne slikice krasnog dječaka!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2010 u 15:54
pozdrav draga tebi i R.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2010 u 16:12
Hvala na odgovoruHug, i moram se pohvaliti da mi se pojavio izgleda cvijet od žute lantane iz sjemenaTongue
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2010 u 10:59
Hvala svima na posjeti smile79
Kamilica tebi želim ovakvu sliku s Bartolom sljedeće godine smile213.

Ona udarna gužva i vrućina su prošli, ja i Roko se kupamo skoro svaki dan, a navečer idemo malo u šetnju, meni kao da je ljeto tek počelo LOL

U vrtu nema puno novosti, zadovoljna sam što je sve živo, a po vrtu se vidi da su ipak one najjače vrućine prošle, već se polako oporavljaju ruže, ostići, gazanije, c. ruber, gilardie...

Evo malo friških slika

U kamenjaru Hortin kutak


Santolina i lrasni luk


Kamenjar s druge strane


Lantana


Gaura je opet procvala


Budleja velika i cvjtna




Pasiflora


Rudbeckia


Juka je cvala, ali nažalost nisam slikala cvijet, evo već ima i plod


Kalistemon druga cvatnja




Slak se rasijao svugdje


... i ruža uz zalazak sunca

život je more
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2010 u 11:05

dok ulazim na forum pitam se,pa gdje li je lantana!? kad tu si, s pregršt novih slikica- predivno,hvalaSmile!

Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2010 u 11:20
Krasne slike od cvijeća do zalaska sunca, romantično .....Hug
Samo se vi kupajte i uživajte, najljepša sezona kupanja tek je počela..... Thumbs%20Up
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2010 u 11:26
smile126nema suše za tvoj vrtLOL a juka prerasla preko brda s onim vanzemaljcima
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2010 u 11:51
Ova zadnja slika s ružom na zalasku sunca je predivnaTongue,a na tvom vrtu se ne primjećuje da su bile velike vrućine,posebno mi je lijepa santolina i lantana,ali ni ostalo cvijeće ne zaostaje.Drago mi je da sad imaš vremena za sebe i svig unučićaTongueUživajteClap
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2010 u 11:57
teško mi je nešto kod tebe izdvojit kada je sve čarobno ali moram ovaj kalistemenon predivan je i još sa pogledom na more, a tek pasiflora, lantana.... mogla bih još dugo nabrajati
šaljem tebi i Roku jedan topli bilogorski pozdrav smile78


Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2010 u 14:01
konačno tvoj kamenjar! Puno svega poznatoga, a bome i ponečeg nepoznatog.
Santolina je preslatka, biserno sivoplava, svježa i bujna, a ukrasni luk ima baš simapične cvjetiće.
Vatrena lantana lagano leprša na povjetarcu, tako raskošno lijepa. Zalijevaš lantane svaki dan ili...? Moja u tegli na balkonu se objesi ako ne dobije redovno svaki drugi dan obilno vode.
Budleja s tim nježnim bijelim cvjetićima je divna, a kalistemon sa svojim blistavim četkicama čaroban.
veličanstven vrt! Lijepi pozdrav
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2010 u 14:16
Lantana, od Hortinog kutka pa dalje sve je prekrasno. U tvom stilu, puno cvijeća i zelenila, lijepo složenog, sve bujno, krasno.ClapClapClap
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2010 u 17:29
Napokon uživanje u prekrasnim slikama!
Sve je krasno ali boja ove lantane je očaravajuća;
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2010 u 19:27
imaš prelijepo cvijeće!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 222223224225226 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.