Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 14:28
predivno lantana,ja jedva cekam da i kod mene sve redom krene,isto tako čekam da mi niknu frezije i anemone a sad  cu se nastavljam divit ovim divotama smile106
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 07:57
Lantana uživam gledati kako kod tebe već sve cvjeta,  kod nas se tek priroda polako budi.
 
Btw baš si me nasmijala ovim komentarom o blatu, a ja stalno mislim tolike godine u Slavoniji i nikako da se naviknem na blato, izgleda nisam jedina koja bi svugdje stavila stazice.Tongue
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 23:52
ja sam odlučila, ako netko pokraj lantane želi mijenjati kuću za ovu moju molim nek pošalje PPLOLWinkLOL
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 22:27
Rose ja bi ti najrađe preselila ovu jednu ružu kad vidim koliko se ti veseliš, ali bit će reznica.

Otok ove moje frezije jako mirišu i to mi je najdraži miris cvijeća.

Proljeće i Triša "karaljica je stvarno kraljica"


život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 11:31
Ovo je izgleda bi vikend kaktusa i sukulenata, svi su nešto sadili, presađivali, pa je i na moje došao red.

Ovi koji su stalno vani dobili malo zemlje, zalila ih i opet na skaline
grupna fotografija




Ove sam presađivala u novu zemlju i dio ide u kuću, a dio na terasu



















Dobili su novu stalažicu


Sukulenti
















Koliko samo pitara, cijeli dan ode na njih, a oni koji su u zemlji oko njih nikakve brige. Njih ću poslikati drugi put.




život je more
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2009 u 01:04
prekrasno smile106
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 22:35
Kat.rea evo vidiš ove godine ruže stalno cvatu, prošle godine nije bilo ovako, sve se izgleda mjenja.

Kod nas je takva klima da sve raste cijelu godinu, ali ja znam da je i kod vas lijepo pogotovo u proljeće, i ljudi puno drže do okućnica, što mi se jako svidjelo. Jedino me tamo kod vas ubija ono blato, na to bi se teško navikla, ja bi tamo prvo napravila svugdje staze i puteljke, a onda sve ostalo. Evo još malo i kod vas će sve biti rascvjetano.
život je more
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 11:34

Sve je tako lijepo. I kaktusi i pitari i okruženje ...

Koliko ti vremena provedeš u vrtu ?
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 23:22
Kod tebe je već pravo proljeće!
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 21:00
smile227Lantana, pa kod tebe je već pravo proljeće. Imaju li tvoje ruže uopće period mirovanja ili cvjetaju cijele godine?
Nije me dugo bilo na tvojim stranicama, a sada sam na koljenima. Kao što su cure već rekle RAJ NA ZEMLJI koji je lijep i kada je sunce i kada padne snijeg, ma uvijek. A tek terase..... neznaš je li ljepše sa njih gledati buđenje dana ili smiraj, piti kavu ili samo sjediti i uživati.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 11:24
Razumijem da tvoj ruzmarin cvate ali cvate i moj doma a kilometrima sam na sjeveru
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 14:39
Predivno je kod tebe Lantana, ja isto volim frezije pogotovo one male bijele koje prekrasno mirišu
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 09:14
Zvonkice, žižula nije veliko stablo i po mojoj procjeni treba joj cca 1 metar kvadratni, a dok je mala možeš nešto ispod nje posaditi da ne bude prazno.

Lana2, MM je Slavonac i ja tamo idem svake godine pa znam kakvo to blato zna biti, a ja tu mogu u svetašnje poslole u vrt.
život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 14:24
Subota, radna terasa, pakovanje biljaka za forumaše i sađenje što sam dobila od Korijenka.



Malo pregledala po vrtu, poslikala i prošao cijeli dan

Frezije




Kraljica je kraljica




Anemona crvena je dobila društvo plave


Ružmarinu slijedi šišanje, a pun je cvijeća.


Zalazak sunca



život je more
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 07:49
Lantana, prava si , nema što! Udomila sam i ja sve tvoje biljčice koje te pozdravljaju, a od felicijinog malog cvijetića sam zakopala sjeme u istu posudicu u koju sam je posadila, kada nikne ti fotkam!smile99
Molim te koliko mi mjesta treba oko žižule, posadila bi je a neznam koamo?
Pusa
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 22:57
Nuna ova narančasta ruža skoro stalno cvjeta, a ove crvene su pri kraju cvjetanja. Susjeda ima ogromnu žutu i ja sam jojje prije mjesec dana dobro porezala i sad je već pona pupova.

Gogica i Dzo smile99


Procvjetale, meni najdraže proljetno cvijeće - frezije


I još jedan bijeli zumbul












život je more
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 15:14
Sve je lijepo ali što si dobro napisala:
"Kraljica je kraljica"
I stvarno je posebna...
 
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 10:28
Ne znam da li su ljepše slike cvijeća ili Panorama Wink  !?
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 14:49
Frezije i anemone su i meni jedne od dražih cvjetki, a ova ruža je super, super - prekrasna - prava je kraljica.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 10:01
Hvala draga, danas sadim , pozdrav od žižile iz novoga vrta, bay mamma lantana!
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.