Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 261262263264265 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2011 u 05:44
Kod tebe zima nema zube!!!

A ovo me doslovce raspametilo!


Time is something you can never get back..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2011 u 10:17
koja milina
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2011 u 14:22
Ovu njevicu sam i imala samo zbog ove tvoje (  prekrasna je jednostavno), ali moja ni na vrhuncu cvjetanja nije bila ni približno tvojoj.
 
Šta ti s njome radiš da ovako bujno cvjeta?
 
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2011 u 19:33
ja cu se razbolit od ove tvoje ljepote , upravo slusam prognozu najavljuju zahladnjenjesmile181
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2011 u 22:28


Lovro jesi me nasmijala, skoro nam je auto ovako izgledao, samo je bio pun cvijeća, kobasica, šunki, slanine LOL

Nuna roza margareta je ovo ljeto dobro nastradala, ali oporavlja se Wink

Floramye dobrodošla i hvala!

Anastazija hvala ti, kao što kažeš nikad dosta, ali bilo je lijepo Embarrassed.

Cimi ja uvijek kažem da je najgora veljača i to se pokazalo već nekoliko godina čak i kod mene, dakle još malo.

Mira ova je u zemlji i ništa joj ne dajem niti je kopam niti režem, ona samo raste.

Misty svi se čude kolika je, a i miriši lijepo i puna je pčela.

Proljeće mislim da ti imaš drugu vrstu, ova je baš karakteristična za Dalmaciju, svaka stara kuća u Bolu je imala.

Moon, Mali kaktus, Mari, Anaida, Otok, Sara, Baka, Gio i Enrikova nona hvala vam na posjeti smile79.

Ostala sam dužna pokazati vam novitete sa kavica.

Rođendanski poklon od ekipe iz VŽ kavice


Ime i uptstva, otvorit ću temu, samo da malo još nađem podataka, izgleda neko egzotićno drvo koje može i vani i naraste puno...


i čestitka ručno izrađena (neznam tko je kreator) u kojoj su se sve cure potpisale


Sarin poklon


i njena čestitka


Poklon od Free


Mali kaktus od Malog kaktusa (toliko je mali, da je presimpatičan)


Anaidino licitarsko srce i čestitka


Bromelijin adenium i burgmasija, a bilo je još puno toga od nje solanum bijeli, velika cilindrika, jasmin... Marine zvončiće sam posadila vani.




Od mojih kolegica sa faksa sam dobila ciklamu i stavila je u stari šupreš (peglu)


Eto drage moje hvala još jednom, sve pazim i mazim i mislim na vas.smile113







život je more
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2011 u 22:57
Krasni pokloni.

Na onoj slici sa kavice mislila sam da je šeflera, kad tamo nešto novo - corynocarpus.
Gledala sam ga sad na slikama, baš lijepa biljka
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2011 u 05:24
Draga Lantana svaki od poklona koje si dobila je, ne samo lijep, nego (u ovo sam sigurno!) od srca, što im puno dodaje na vrijednosti.
A ciklama u starom šumprešu je genijalna! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2011 u 10:05
dobila si super poklone
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2011 u 10:52
draga Lantana, jako mi je drago što smo se napokon upoznale i u živo Big%20smile Hug
gospon Lantan nas je stoički otrpio i nadam se da će nam se pridružiti i na idućoj kavici LOL a svijećnjak od bračkog kamena me podsjeti na tebe i ugodno provedene trenutke na vž kavici Big%20smile
Lovro je našla odličnu sličicu LOL
drugi puta kada ideš na duže vrijeme sa otoka, ti zaduži nekoga da nam sličice stavlja LOL tako i ti možeš duže ostati Wink 
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2011 u 12:06
Meni je bilo drago što sam te upoznala,i nadam se da ćemo se još koji put u životu srestiTongue
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2011 u 17:24
prekrasni su ti pokloni,a ja ti saljem ovajsmile73
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2011 u 19:07
Lantana nama ne treba peć na drva..... nas griju tvoje tople i cvjetne slike Hug.
Dobila si prekrasne biljke i poklone, naše su te cure lijepo podarile
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2011 u 23:17
Krasni pokloni i drago mi je da si se dobro zabavila  smile79
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2011 u 10:53
prekrasne poklone si dobila!!!!! ClapClapClap
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2011 u 21:51
Prekrasni pokloni
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2011 u 22:52
Lantana, puno lijepih poklona a to je samo dio onoga što zaslužuješ. Žao nam je da ti nismo i mi nešto podarile ali na proljeće hoćemo Smile 
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2011 u 10:24
"Mira ova je u zemlji i ništa joj ne dajem niti je kopam niti režem, ona samo raste."
SmileMožda sam ja pogrješila jer sam je ošišala i zato ide sporije!Predivni pokloniThumbs%20Up
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2011 u 12:44
kako si lijepe poklone dobila, i ja san za onaj cvijet mislila da je šarenolisna šaflera, predivan je!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2011 u 12:57
Poklončići  ko bonbončići, samo mali dio zahvale za sve tvoje pakete koji stižu u sve krajeve lijepe naše (i šire) svake godine!! Heart
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2011 u 13:27
kompa, bojim se za sobnu kampanulu šta si ju posadila vani, možda je trebalo pričekati toplije vrijeme, jer to ti je vrsta osjetljiva na hladnoću..
kako je tamo, jel se zima vratila, samo da ne bude ispod 0 C
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 261262263264265 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,469 sekundi.