Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 264265266267268 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2011 u 19:23
e da se i ja ugrijem napokon,zaista divno i vani i u kući,ali vanjsko me zaista ugrijalo kao da sunce blještismile141
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2011 u 19:30
Zar se može sumnjati da Lantana nema i sobno cvijeće?Sviđaju mi se posude za cvijeće.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2011 u 20:42
Clap krasno
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2011 u 14:56
Šetajući tvojom kučom i diveći se i cvijeću i teglama znala sam  da će nutra biti divno kao i vani!!! Doduše ima jedna razlika, nutra je divno a vani predivno!!!!smile64

Kako i nebi bilo predivno kada je proljeće prve tebi svratilo u vrt!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2011 u 20:50
Koliko prekrasnog sobnog cvijeća Smile
Nikada nam ga nisi predstavljala do sada, baš je to šteta!
Od danas imaš obavezu više Wink
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2011 u 22:19
A joj lantana, ja kad dođem u tvoj vrt samo uzdišem i žali što ne stanujem na moru!
Ukrasne posude za biljčice su ti jako lijepe. 
 
          
        
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2011 u 13:01
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Lantana ovaj sukulent lijevo, da li je to onaj picmoljak koji sam ti slala?
Ako jest kako brzo ti je rastao?
Ja sam sada također jedan mali posadila pa me interesira kako brzo napreduje.
 
 
Nadam se da si me slučajno preskočila pa ponavljam pitanje...
 
A što se tiče kućnog cvijeća i ono lijepo kao i ovo vanjsko. Ali meni se posebno sviđaju ti neki detalji kod tebe, recimo teglice, pa mjesta gdje postaviš cvijeć...jednostavno prekrasno!!!
 
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2011 u 16:05
ja nebih ništa izdvajala od tvojih sobnih biljaka ali samo mogu reći

Uploaded with ImageShack.ussmile64
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2011 u 16:10
smile78
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2011 u 21:20
Hvala vam svima na pohvalama za moju kućnu kolekciju smile79, dok sam živjela u stanu imala sam još puno više! A pitari, jako ih volim i volim iskombinirati dobar pitar i cvijet.

Nataly ovo su one kuglice što narastu u vodi, ova sanseverija živi tako u vodi već tri godine, to je tzv hidrokultura, kad biljke rastu samo u vodi.

Bigi, MM pozdravlja, upravo je i sad bio na kvizu, ali opet ništa Wink

Proljeće ma nebi ja tebe preskočila smile78, nego pisale smo istovremeno. Ne to nije onaj, ovo je aloe vera i u početku joj treba da krene, doduše one koje su vani brže rastu!

Pozdrav svima uz prekrasan zalazak sunac jučer popodne!






život je more
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2011 u 21:32
Lijep zalazak sunca si nam podarila.Tongue
 
Ali sad mi nešto nije jasno,sansevenija raste u kuglicana odnosno hidrokulturi kak si rekla,a svi govore da ju nesmijemo puno zaljevati,a ako sam dobro razumjela tvoja je stalno na mokrom?Thumbs%20Down
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2011 u 22:04
Mali kaktus nije ni meni bilo jasno dok nisam jedan dan uvalila ove sanseverije jer ih nisam stigla posaditi i tako su ostale, poslije sam probala sa hoyom i eno je još raste i velikim odreznamim komadom monstere, pustio je punu teglu korjenja u vodi, kod same vode je problem da ne dođu neke mušice, ali s ovim kuglicama odlično funkcionira, samo dolijem malo vode.  LOL
život je more
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2011 u 23:01
Vaze i cvijeće su tako lijepo usklađene. Vidim  da to voliš kombinirati. Sve pohvale Clap
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2011 u 23:12
Lantana koliko ja znam sanselverija ne voli vodu .
Pa je ovo pravo otkriče što si to uspjela Thumbs%20Up  .
 
Šetnja tvojim vrtom raj je za okice smile95
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2011 u 23:29
kod tebe je ovako: vani raj a unutra elegancija, kao kod prave damesmile64
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2011 u 23:30
je li TM bio i u emisiji na Tv
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2011 u 01:03
Lijepe vaze, lijepo cvijeće u kući i vani i lijepi pokloni....Lantana lijepo ti je krenula godina, a što će tek biti....smile79
sutra je novi dan
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2011 u 08:24
Draga hvala ti na informaciji i hvala ti za ovaj pre,pre,pre krasni zalazak sunca!smile79
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2011 u 09:02
Tongueobožavam slike neba!!!!!!!!
ova tvoja me ostavila bez daha!!!!!ClapClapClapClapClapClapClapClapClap
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2011 u 09:03
Slika je prekrasna, sve djeluje nestvarno Clap.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 264265266267268 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,672 sekundi.