Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 302303304305306 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2011 u 21:42
Originalno poslano od člana kontesaa kontesaa napisao:

slikice sa druženja pokazuju kako ste se lijepo zabavljali svi zajedno Thumbs%20Up sva sreća da se Mira uputila k tebi i sliknula te jer kako si nam ti fletna, skoro bi zaboravili kako izgleda ovaj predivni vrtek i njegova ponosna vlasnica Wink
ova pandorea je skroz simpa cvijetek Smile
za ovu bračku kavicu ti napravi ono uže sa ručkicama sa svake strane i neka se svi prime za to kada će po vrtu hodati...jer ako se razlete tko će ih skupiti smile96 do proljeća ćeš pronalaziti goste po vrtu Wink


Znate kaj gospodična Kontesaa, ja sam vam jako fletna LOL ...i daj dođi na Brač da i tebe tražim po vrtu.Wink
život je more
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2011 u 21:50
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Evo već sam na ovoj prvoj slici, sjedim na terasi, uživam u pogledu, tamo u daljinini gledam kad će proć kakva barčica, čekam da stigne Lantana, nosi nam sok, ugodno čavrljamo, bliži se večer, uživam u zalasku sunca- zadnji red slika.... nemam pojma gdje sam, dali sam na otoku ili u mjestu uz more, totalno nebitno - PREDIVNO JE ......


Triša ovaj gore post je Korijenko napisala 3.11.2008. prije tri godine na 2. stranici moje teme, kad sam tek došla na ovaj forum i od tada mi je uvijek želja da dođete kod mene, ti i Korijenko bili ste među prvim i najdražim posjetiteljima moje teme, i zato vas željno očekujem smile79
život je more
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2011 u 07:18
Malo zavidim Miri na uživanju u tvom raju, ali sam joj i zahvalna što je to podijelila s nama!
A od raskoši u tvom vrtu, ovaj put posebno me se dojmila pandorea, čudesna je! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2011 u 11:48
Neki dan sam prošetala s tobom i Mirom, a sad sam došla ugrijat, i dušu i tijelo!!!!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2011 u 23:19
kod tebe je ljepše nego u Grčkoj
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2011 u 14:16

Neću ništa izdvajati jer je sve jednostavno prekrasno  smile94 .
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2011 u 19:58
Prekrasno Thumbs%20Up
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2011 u 20:04
uz pucketanje vatre jer je vani hladno i kišovito ja šetkam  tvojim vrtom gledam cvjećkice,bacim pogled na more i zamišljam da sam usred ljeta.... prekrasno zaista
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2011 u 23:52
Misty Podranea je jako lijepa penjačica i dugo joj traju cvatovi, samo što mi je skoro ugušila pasiflora, morala sam je prezati drastično da druge biljke mogu rasti. LOL

Lovro, znaš kako jedva čekam godišnji, da dođem malo u tvoje krajeve Wink, a ti se samo grij, evo i danas sunce, bilo je vruće popodne.

Mari ti mene uvijek nasmiješ , ma di si baš našla Grčku,  LOL to ti je zato što sam dužna ko Grčkasmile216
Anastazija, Moo i Sarajka hvala na posjeti i uživajte u suncu i jesenjim bojama

























Juka se opasno nagnula, mislim da ću je morati otpiliti









život je more
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2011 u 04:39
Kad sam u tvom vrtu uvijek mi je nekako toplo oko srca, iz puno razloga! Ne znam što bih prije gledala, a pohvaliti moram sve, kao i uvijek.
Ovo me se baš dojmilo, reci mi je li ovo neka vrsta anemone?
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2011 u 06:56
Juka se nagnula kao u pjesmi "mora bit da si se malo napija..." Smile a sve ostalo zaista je divni mozaik boja i oblika u tvojem vrtu!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2011 u 07:09
Ljetos si malo štrajkala, ali sada je tvoje vrijeme. Kad ostali vrtovi zamru, uživat ćemo u tvome.
Baš mi je lijepo započeo dan - sa tvojim osunčanim slikama
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2011 u 08:09
prekrasna mi je slika sa nagnutom jukom! meni bi je bilo žao rezati.
i ovoga puta si nam poklonila prekrasne slikice!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2011 u 09:58
kako jesen moze da bude predivna
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2011 u 14:23
Znate kaj gospođo Lantana? Zaista ste fajn fletnaClapClapClap...moram ti najprije  reći da su me oduševile tvoje fotke koje mi se po mom nestručnom mišljenju čine jako kvalitetnima, daklem, prvi bravo!
Primjećujem da zapravo sada nastupa  najbolje godišnje doba za tvoj vrt, otočka jesen je poput pravog rascvjetanog proljeća u odnosu na kontinent...drugi bravo danas dajem za nježnu i eteričnu abeliju!
pusa kokaSmile!
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2011 u 23:28
Podarila sam si ponovno gledanje 100 tinjak stranica tvojih ljepota ne bi li se utješila što ih ovaj puta neću vidjeti uživo. Pored sebe stavila vrečicu sa lovorom, ružmarinom, kaduljom... ma nabrala sam na Vrgadi sva čuda ljekovitog i mirisnog bilja, dodala tvoje lavande i objesila na vrta svoje sobe i sad  je svako malo zatresem...još da mi je pronaći kazetu sa šumom mora...no dobre su i klape onako laganini...nisam sretna aii nekako mi se činiš bliže! 
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2011 u 00:11
znam da voliš bilo cviće, sad te anemona veseliClap a gledaj kako si bogata - biseri rastu u tvom vrtu
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2011 u 07:22

Kako je netko rekao,sad dolazi vrijeme da se šečemo i uživamo u tvom vrtuTongue.

Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2011 u 09:14
Nadam se da si postavila kamere i da ćeš ih uključiti kad stigne ekipa. Jer kad navale na reznice, sadnice....WinkLOL Šalim se, naravski, iako sumnjam da će otići praznih ruku iz tog tvog raja na zemlji!Thumbs%20Up 
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2011 u 21:50
Anaida i Antonija juka se nagnula od bure i bojim se da ne pukne i ne padne na nekoga, a teži sigurno 30 kila.

Otok ma nisam štrajkala nego je bilo posla preko glave.

Gio, Mali kaktus jesen je kod mene uvijek cvjetnija od ljeta.

Sara, abelia je i mene iznenadila koliko dugo cvjeta, a mali bijeli cvjetići izgledaju kao da su od voska.

Mari jesi vidila koliko bisera, još da ih je prodat WinkLOL

Baka ma ne bojim se ja toga, ima reznica i sadnica.

Misty ovo je jesenja anemona, jedan od meni najljepših jesenjih cvjetova, a još bijela Wink, a imam i roza.








 
život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 302303304305306 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,703 sekundi.