Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 343344345346347 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2013 u 21:40
I ja došla u tvoj vrt da vidim kako šareno cvijeće lijepo izgleda,da ne gledam samo bjelinu.
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2013 u 22:43
baš ti hvala na ovim lijepim slikama.trebalo je malo cvijetnog ugođaja
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2013 u 08:49
OcaravajuceHeart
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2013 u 23:46
Aranžmanom od forzicije i granama šipka ukrašene jajima, pticama, pilićima i bijelo-žutim mirišljavim frezijama iz vrta smo ja i Roko ukrasili Uskršnji stol. Svima vam želimo sretan Uskrs!
 





život je more
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2013 u 23:49
Lijepo si to složila, a buketić je predivan, pravi proljetni.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
JEKA FRA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 710
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JEKA FRA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2013 u 15:16
dekoracija za 5 sve pohvalesmile113
JELENA FRANIC
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2013 u 08:44
uz mirisne frezije i šeboje predivno je proslaviti Uskrs!
lijepi pozdrav koka mojaSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2013 u 18:54
preljeposmile78
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2013 u 23:13
Aranžman je za 10!!!! Pozdrav Roku i njegovoj baki!
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2013 u 00:15
Lijepo je kod tebe ! Ja ni danas nisam provirila ni nos van !      herbst-smilies-05.gif
Na vrh
ljiljus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2013 u 20:05
Lantana
Lipik
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2013 u 20:27
frezije su ti prekrasne ,ja sam kupila lani ljubičaste al nije ni jedna niknula možda zato jer su isle na gredicu a ne u teglu
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2013 u 23:07
Hvala drage moje cvjetne prijateljice, u nedostatku cvjećarnice i velikih shoping centara ja uvijek pravim aranžmane sa cvijećem iz vrta.
Ukskrs prošao, moji otišli, gosti u hotelima došli, fiskalizacija se provodi, pa je uvijek dinamično.
Frezije su se ove godine nacvale, meni su uvijek u zemlji i svake godine ih je sve više. Imam i ove veće, ali ne mirišu kao one mal, iako su i ove lijepe


I ovi narcisi jako lijepo mirišu


Kukurijeku odgovaraju ove kiše cvate već dva mjeseca


i lijepo su se složili u bijelom


prvi cvijet buhača, puni su pupoljaka


jasmin već mirišiii


ostići su se udvostručili i njima odgovara kiša


svaki koji se rasije ima drugačiju boju








Majčina dušica


Alysum se ugurao


Iris


Malo žutog - donatice i ona će brzo potpuno požutiti


Forzicija


Zimski jasmin


I na kraju padina, od silne kiše srušili su se suhozidi pa sam popravljala, moram priznat težak posao




I na kraju smo ja i moja susjeda odlučili da nećemo zid nego živicu, s njene strane je živica ligustrum, a s moje ukrasni grmovi i masline






život je more
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2013 u 23:12
d i v n o
Na vrh
vijolica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 1265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vijolica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2013 u 23:13
Prekrasno Lantana,vidi se da si na jugu.Kod mene buhač nema još ni pupoljaka,a tvoj već cvjeta
Na vrh
JEKA FRA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 710
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JEKA FRA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2013 u 23:26
koje li divoteThumbs%20Up
JELENA FRANIC
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2013 u 23:52
Draga Lantana dugo nisam bila kod tebe, pa sam malo detaljnije pogledala čega sve ima u tvojem raju. Kod tebe je proljeće već odavno stiglo i sve je lijepo rascvjetano..Posebno me kod tebe oduševljavaju ostići koji cijelu godinu rastu vani i cvjetaju. Predivne su i aloe sa crvenim cvijetom i delosperme sa crvenim cvijetom, a tek bugica koja još cvijeta....Ma vidi se da si na jugu i da kod tebe nema zime...Još nešto moram spomenuti, a to su mirisne frezije. Ja sam ih kupila pred dvije godine u raznim su bojama. Cvjetale su samo jedamput i više ne, jednostavno su se izgubile..Baš mi je žao jer cvijet je jako lijep, ali nisam sigurna da su bile mirisne kao tvoje...Ako budeš rasađivala tvoje preporučujem se za nekoliko lukovica..
sutra je novi dan
Na vrh
ljiljus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2013 u 08:47
Prekrasno Lantana, a imaš i dobru susjedu
Lipik
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2013 u 16:58
Prekrasne slike,još ljepši kamenjar i pogled na more.Kod tebe uvijek odmorim oči i stalno se vraćam.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2013 u 19:21
ja sam bez riječi.morat ću se seliti na jug.ako vidiš da je netko švrljao među cvijetićima pomisli na mene.čuvaj se mraka
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 343344345346347 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,469 sekundi.