Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 344345346347348 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2013 u 19:31
Mi ćemo se još morati načekati da sve što kod tebe već sad cvjeta, procvjeta i kod nas. Lijepo ste se ti i susjeda dogovorile i sad ćete imati divan zeleni "zid"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2013 u 19:38
Sunčane slike, rascvjetalo cvijeće... predivno nešto o čemu mu kontinentalci još uvijek samo sanjamo.
A "živi" zid će samo nadopuniti ljepotu. Imaš dragu susjedu.
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2013 u 21:30
Evo me opet ovdje da malo uživam! Prekrasno sve, posebno ostići!
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2013 u 21:52
Vesela sam nakon šetnje tvojim rascvjetanim vrtom obasjanim suncem. Kao da sam posjetila ljeto.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2013 u 22:35
prekrasno, ostići su fantazija u svim nijansama roze...
što južnije to tužnije pada u vodu kad su južnjački vrtovi na repertoaru, fezije su prelijepe
ma sve je prelijepo Clap
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2013 u 23:42


Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2013 u 08:15
Malo sam prošetala po tvom  lijepom cvijetnom vrtu draga moja Lantana . Lijepe uspomene bude ti cvjetići i pogled...
smile79
Rijeka

Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2013 u 10:12
uf....kad zakoračim u tvoj vrt...nikako vaka iz njega - samo idem unazad.
Stol za Uskrs ti je predivan
Neču puno izdvajati ali Kukurije
Padina je veličanstvena...morska..predivna. Zalivaš li koliko one perunike i ostale biljčice liti oko one mlade masline?????
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2013 u 19:56
Prekrasno je kod tebe!
Ostići se divni!
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2013 u 21:38
veličanstveno jednostavna ljepota ostića oduzima dah, predivnoClapStar
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2013 u 22:12
bas su lijepi ostici kod tebe,rascvjetani i bujni,ja moje prilicno ocerupam jer mi se razbucaju i poklope druge biljke ,a rastu jako brzo ,samo nisam primijetila da mijenjaju boju ,isti su kao sto sam ih i posadila..
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2013 u 20:56
ajme! pa kod tebe je stvarno proljece! nevjerojatna razlika od ovih tu nasih krajeva...
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2013 u 23:31
Mari  i Ljuljuš smile78
Vijolica i kod mene je onaj jedan požurio, ali puni su pupoljaka.

Jelo Wink

Jagoda imam ja i ove veće isto lijepo mirisu, ali ove male su posebne, ne brini ima ih viška, a bilo bi najbolje da dođete malo u Bol, već su i u Murvici pitali za vas, kad će opet doći one Riječanke, pa da uzmeš malo frezija LOL

Ljiljuš

Camelia i ja kod tebe odmaram oči, jedva čekam vaše rascvjetane slike.

Ajama dođi malo i sad je u proljeće lijepo, nije samo lijeti LOL

Moon, Dadinica susjeda je sagradila bazen i nakupovala je dosta cvijeća, čak i 5 velikih maslina koj su stare 5 godina, pa smo onda riješili i zelenu među.

Andina ostići su cvijet proljeća kod nas cvjetaju bez prestanka od zime do velikih vrućina.

Anabistrica još malo i doći će i ljeto, pa ću se ja doći malo hladiti po bregima.

Natalija hvala na posjeti i na iznenađenju.

Fiki za svaki cvijet po jedan smajlić.

Mira K već sam napisala Jagodi, trebali bi doći ovaj put u proljeće.

11111 i mene su kukurijeci iznenadili, ove godine im je dobro došla ova kiša i već dugo cvatu. Ono dolje na padini gdje su perunike i autohtono bilje ništa ne zaljevam, uglavnom sve cvate sada u proljeće.

Floramye, Sara i Kamenjar prošlo ljeto je bilo tako vruće da su se skoro posušili, ali ova kišurina je i njima odgovoarala. Ja neznam odakle ovoliko boja, očito je da se sami rasijavaju.

Medo drago mi je da si se probudio i došao malo na more, mora da si nam spremio veliko proljetno iznenađenje.

U ovih nekoliko dana još je puno toga procvjetalo, slikat ću preko vikenda, a za sada pozdrav iz terase uz krasne mirišljave frezije.









život je more
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2013 u 23:49
Ljepota jednostavnosti. Gotovo sam osjetila miris nakon dugog gledanja
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2013 u 23:18
smile71
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2013 u 00:35
Draga Lantana hvala na pozivu...Bilo bi lijepo opet doći na Bol sa cijelom ekipom. Imamo problem, nemamo više onaj super kombi, da se ispravim Mira više nema kombi..Možda nađemo neku povoljnu soluciju pa ti opet pokucamo na vrata...Pozdravi one drage ljude u Murvici...Hvala na ponudi za frezije..
sutra je novi dan
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2013 u 06:57
O da kod tebe je već vatromet boja, doslovno za dušu i oči odmoriti na tom pogledu na vrt i moru Heart
belica,zagreb
Na vrh
Caca View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 01 Rujan 2007
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 83
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Caca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2013 u 12:06
Clap prelepo je!
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2013 u 07:56
Samo bih mogla iskoristiti riječi koje su u mojem potpisu... I dodati riječ ljepota.
 
 Ljubav mi je sve objasnila,
ljubav sve razriješila - 
stoga obožavam tu Ljubav, i tu Ljepotu 
ma gdje ona bila.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2013 u 08:15
Prekrasne frezije,a tek pogled.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 344345346347348 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,719 sekundi.