Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 346347348349350 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 01:28
Prelijepo! Ne mogu ništa izdvojiti, mogu samo ponoviti - prelijepo!!! Vjerujem da uživaš pri svakom koraku i u svakom udisaju šečući tim rajem zemaljskim!
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 19:45
predivno je kod tebe smile64
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 19:51
Draga Lantana ako se može razboliti od ljepote, onda se ja razbolim svaki put, kad posjetim tvoj vrt!!!
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 20:44
Proljeće na otok stiže ranije , e to znamo svi, i kontinentalci i primorci i mi koji smo rođeni i odrasli na otoku a put nas je odveo negdje drugdje, ali svi neznaju koliko radosti donosi raskoš boja u škrtoj zemlji koja se otima kamenu , ta raskoš je u tvom vrtu prikazana na najbolji mogući način. smile120ovo "the best" nije slučajno jer trud na škrtoj zemlji gdje i vode nema u izobilju zavrijeđuje tu riječsmile78
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2013 u 23:17
Fiki smile183
Pustolov hvala na posjeti.

Anaida tvoji komentari su uvijek dojmljivi, puni topline i prijateljstva, hvala ti na njima smile78
Jaca123 hvala na posjeti, ovo je momentalno u vrtu najveći cvatući grm.

Anabistrica samo ti uživaj, i ja uživam u šetnji po bregima LOL

Andina čim dođem iz posla idem barem pola sata u vrt i to mi je antistres terapija, jer na poslu je ludnica.

Enrikova nona hvala

Tikvić, baš nešto mislim ovih dana kako bi bilo lijepo da se opet nađemo kod mene.

Draga Aralija, lijepo si ovo napisala, samo onaj tko je živio na otoku zna kako je teško stvoriti, a onda i održati vrt. Na kojem si ti otoku rođena?

Za svih vas jedan prekrasan cvijet kojeg sam danas snimila ispred hotela, priroda stvarno napravi čuda, raste vani na punom suncu, nitko je ne zaljeva niti njeguje, a ona je puna cvjetova i pupova


život je more
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2013 u 23:35
baš je divansmile64
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2013 u 23:44
Dabogda mene sutra dočekala takva slika.Ali kad gledam tvoje slike uhvati me tuga jer nisam bila par mjeseci.Sigurno je sve u cvatu a meni danas crko aparat.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2013 u 06:54
koja uzivancija prosetat po tvom vrtu,sve je predivno ,al ova strelicija oduzima dah 
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2013 u 06:55
Samo da prijavim da sam bila i smile141
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2013 u 07:25
i ja.....Wink
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2013 u 13:21
Stvarno prekrasni prizori, no ja posebno izdvajam one slike padine ispred kuće, obožavam takve slike "iz daljeg" na kojima se zapravo vidi vrt !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2013 u 13:47
Prelijepo je sad u tvom vrtu,uživala sa!
Lijepo njeguješ one dvije međimurke
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2013 u 14:00
Očarana sam ljepotom prirode i cvijeća i opijena mirisima koje si nabrojala.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2013 u 21:01
Uvijek je divno navratiti k tebi
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2013 u 21:26
Strelicija jest rajska ptica i to se vidi, a ostalo draga, rođena sam i odrasla na otoku Ugljanu, preko puta Zadra , gdje je voda u mom djetinstvu bila suho zlato, a ipak moja majka je imala 80 ruza i svaki dan su dobivale kanticu vode a mi se nismo smjeli tuširati iza kupanja , već samo politi s četvrtinom zalivača. Danas je to sve drugačije, tekuća voda, mada moja stara majka i u poznim godinama još uvijek cviječe poliva vodom iz "gusterne" jer kaže kišnica je zakonsmile78
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2013 u 21:48
Samo da pozdravim i izrazim ponovno oduševljenje tvojim vrtom.
Prelijep je i jedinstven! Moj naklon
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2013 u 00:37
Jel strelicija u vrtu ili u tegli? Lijepo mi je vidjeti to cvijeće kad u vrtu raste u velikoj grupi.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2013 u 14:30
pa rekla sam ja  da živiš na Karibimasmile128
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2013 u 22:33

Ovim vrtom sam šetala i šetala i nikada se dovoljno nadivila. Ne samo da je prelijep, već mu dodatnu ljepotu daju i odlične fotografije

Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2013 u 23:12
Blue sky Hug

Kiki-ko kod nas strelicije cvatu već od veljače, tvoja je pravi kapitalac, ova raste u zemlji i niko se baš ne brine o njoj.

Kamenjar jest stvarno je poseban cvijet.

Leona i Monna dođite opet Wink

Glikica ova padina je općinski teren koji je bio zapušten i ja sam malo pomalo gradila suhozide, sadila i sada je u proljeće najljepše jer sve cvate.

Mali kaktus pazim ih kao oči u glavi LOL

Karmen i Moon Hug

Aralija i kod mene je bilo isto, imali samo veliki zdenac iz kojeg smo kao djeca trebali donjeti po dvije kante vode i onda na kupanje, pa poslije kupanja, opet dvije, a kako nas je ljeti bilo od 15 do 20 onda bi se nakupilo, svi su nosili bez iznimke. Ja ni danas ne mogu čuti da negdje curi voda bez potrebe. smile113

Dadinica i ja tebe pozdravljam i hvala.

Anabistrica ova raste u zemlji.

Mari pozdrav iz Kariba Wink

Bucka123 hvala na lijepim riječima i dođi opet, ja volim slikati pa će biti slika LOL

Jučer je padala kiša i nije bilo sunca, malo sam slikala, a danas kad je bilo sunce nisam stigla jer sam pituravala cijelo popodne.

U kamenjaru




Gillardia


Klinčići


C. ruber


Arum italicum nema ni jednog lista, ali cvijet je impozantan


Abutilon


Na padini procvale žute perunike




Na cvjetnom zidu počeo cvjetati lamparanhus


Počele su ruže i alstroemerie


Don Juan je već na drugom katu


Odozgo




I za kraj weigelia nikad rascvjetanija








život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 346347348349350 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,579 sekundi.