Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 348349350351352 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2013 u 20:47
Kako se kod tebe uvijek lijepo,gazanije ti se šire poput korava,a ja ih svake godine iznova kupujem jer su mi posebno lijepe,ali na žalost zime ne prežive.
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2013 u 21:48
lanatana uhhhhhh ja nemam rijeci,zaista nemam,nijema sam nad ovolikom ljepotom....auuuuuu koje slike ,koja ljepota ....ja ne bi makela iz te ljepote ,nebi isla ni u ducan heheh samo bi sjedila i divila se djelu svojih ruku ,jer ta ljepota jest djelo tvojih ruku...
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2013 u 21:58
 Ovdje je suvišan bilo kakav komentar, jer slike govore više od riječi!!!!!!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2013 u 22:26
Ljepotice gazanije, odlične biljke za našu škrtu zemlju. Uvijek je kod tebe krasno, ali ove godine ti je još ljepše nego inače. 
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2013 u 01:13
Samo da se javim, da ne prolazim bez pozdrava nakon uživanja u ljepoti tvog vrta.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2013 u 14:48
gazanije se raširile, neka su, kao mala sunčekaBig%20smile lampranthus je sada predivansmile94
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2013 u 15:33
Da li ovakvo mjesto zaista postoji? Kao iz najljepših snova....gdje god da svratim pogled - samo je ljepota.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2013 u 16:05
Toliko posebnih osjećaja u meni uvijek probude tvoje divne fotografije..
 
Kako je divan tvoj dom, draga Lantana!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 09:19
Krasan je taj bazen ali ni sjena tvom kamenjaru Big smile, joj kakve gazanije  (moje nemaju još ni pupoljke Wink), dušica, margarete, perunike .....WOOW. Sada je najljepši !!
Wajgela ti je predivna Clap
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 23:44
Hvala drage moje posjetiteljice, lijepo je je u proljeće svugdje.

Smail bit će opet mora

Antonija, Tikvić, Anabistrica, Mari, Karmen, AnaidaHug

Andina, kad smo doselili tu bila je to neka padina, i ja sam rekla da tu mora biti kamenjar i stepenice za gornji vrt i dobro se uklopilo.

Anđelkad, je je zeleni su mi od trave LOL

Alisa evo danas će biti ruže Wink

Mali kaktus, ja neznam kud bi s gazanijama koliko ih se rasije, ali za mene su krasno, nezahtjevno cvijeće.

Kamenjar uživaj samo, ja nažalost imam samo subotu i nedjelju, a onda se najviše naradim.

Otok drago mi je da si tu, istina gazanije su jako zahvalne za naše podneblje.

Korijenko i ja sam se veselila waigeliji, jer nisam bila sigurna da će opstati kod mene.


Sinoć je oko 23 sata počelo puhati i padati tuća veća od graška, trajalo je dobrih 10minuta, tako je s vjetrom lupalo u prozore da sam mislila da će ih razbiti. Evo ruža jučer i prekjučer, jer danas je već druga slika.









Penjačica




Don juan




Najljepša i najmirisnija


Bijela


Kalistemon


Amarilis


Pelargonija


Plava kamenjarka, da bude u stilu crven, bijeli plavi


I passiflora koja je doslovno podivljala



život je more
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2013 u 00:38
Lijepo ti je ovo crveno-plavo izdanje. A crvena penjačica me podsjetila na davna vremena kad sam šetala uz zagrebačke vrtove s ogradama po kojima se penju majske ruže.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2013 u 06:14
Prije nego što idem k tebi, prvo duboko udahnem, da se pripremim za te lijepote, a tek onda idem uzdisati. Divne slike, za sad mi je calistemon favorit, ali kad vidim u pozadini to more... to je to za mene.
belica,zagreb
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2013 u 07:28
Koja ljepota od ruža,nadam ae da ih nevrijeme nije previše oštetilo.smile71
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2013 u 07:32
Ajme koja ljepota. Blago vama koji živite uz more.
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2013 u 08:34
Kod nas je bio jaki pljusak, a kod tebe tuča. Baš mi je žao, valjda nije jako oštetilo te prekrasne ruže.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2013 u 20:00
i kod nas je bila tuča.sve izgleda otužno.nadam se da su ruže preživjele
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 22:35
Drage moje hvala na posjeti, tuča je najviše naštetila baš ružama, ali bilo ih je toliko da kad sam ih orezala, opet ih ima puno, a s orezanim pravila sam ružin liker, bilo mi ih je žao baciti, a bilo ih je blizu sto

Jedno malo srce od polomljenih ruža


Ove su za liker od latica


400 g latica


U staklene flaše po pola litre rakije


Sve promješati i zatvoriti staklenke


I 6 tjedana na suncu


Nakon tih 6 tjedana prokuha se 1 litra vode i 500 g šećera. Rakija se ocijedi i pomješa sa prokuhanom vodom i šećerom.

Vidjet ćemo kakav će biti liker, tko dođe u Bol probat će Hug




život je more
Na vrh
katruža View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 787
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katruža Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 23:04
Lantana, hvala na ideji i receptu, a ruže su predivne !
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2013 u 10:22
Draga Lantana, vrijednica, jednom sam probala liker od ruža, bio je super, vrijedi se potruditi oko njega, i sok sam probala ali neznam recept, vjerojatno kao i od bazge.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2013 u 10:35
moja pm je pravila slatko, ja volim rahatluk od ruže, liker još nisam probala vjerovatno je dobar, inače te tvoje ruže su baš krasne
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 348349350351352 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.