Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 350351352353354 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2013 u 21:04
ah .. Lantana ovo tvoje cvijeće je prepredivno i uvijek nešto cvate a sada vidim da buja smile64 žao mi je zbog leda ali oporaviti će se ruže koje su ti predivne a s ovim likerom si me baš zainteresirala -morat ću isprobati
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2013 u 23:25
draga moja Lantana, kod tebe se naužijem posebne ljepote :)
ruže su predivne, ona žuta gailardija i lantane su me oduševile, a tek penjačice pfff nešto predivno :)
recept za liker sam zapisala i mogla bih probati napraviti 
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
ljiljus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2013 u 23:51
Sve ti je prekrasno draga Lantana, a onaj donji vrt, kako ga ti zoveš mi je poseban.
I da, prvi put vidim maslinu u cvatu Tongue
Lipik
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2013 u 07:06
kava u tvom vrtu je moj gust ,bas uzivam gledajuci taj tvoj raj
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2013 u 15:07
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:




Prošetah tvojim predivnim,ogromnim,morskim vrtom puno puta,al' nikako trag da ostavim...a ne znam ni šta bih rekla što već nije izrečenoSmile 
Tvoj vrt pleni takvom lepotom da ostavlja bez daha,bez reči...ostaje mi samo osmeh na licu i uživanje u dušismile94 
Pozdrav tebi i tvom fantastičnom vrtusmile95
The impossible is often the untried.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2013 u 18:10
Ovo je morsko-cvjetni raj. Morski vrtovi najljepši su u ova doba, dok još nisu velike suše i vrućine.
Ali tvoj vrt krasan je u svako doba.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2013 u 19:05
Draga Lantana, lijepo je da si malo navrtaila sa svojim prekrasnim sličicama, sve je kao uvijek lijepo od gornjeg, srednjeg i donjeg vrta, ruža bijela je najljepša. barem kod tebe pupovi nisu istrunuli od kiše kao na kontinentu. Sve 5+.smile79
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2013 u 21:33
Lantana ovo je stvarno cvjetni raj pa još na moru.Mogla bih satima gledati tvoje stranice i uvijek se jednako diviti.Slika buhača me oduševila,ustvari i ona vani posađenog i u vazi.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2013 u 21:36
Hm, nedostaju mi riječi kojima bih mogla opisati kako i je lijepo u tvom vrtu
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2013 u 21:39
Lijepo,prelijepo...........smile71
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2013 u 19:08

Uvijek me posebno oduševi tvoj donji vrt sa kamenim zidom!
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2013 u 20:09
predivno...amarilisi ispod maslina, neobično i efektno, a buhač ljepši u životu ne vidjeh!
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2013 u 13:09
vauusmile71...sta reci sto vec nije receno?u ovaj vrt uvek volim da svratim jer ga obozavam|
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2013 u 00:12
Dragi moji posjetitelji jedna velika poruka mi je otišla u nepovrat i sada vas svih pozdravljam, hvala na posjeti, veselim se svakome tko svrati smile79.
Danas je bio najduži i najvrući dan do sada, cvijeće zaljevam svaki dan, danas sam brala lavandu i stavljala gostima u apartmane, kažu da tjera komarce, ma nemože njih ništa potjerati.
Kako je vremena sve manje tj. posla sve više, ja ću biti sve manje s vama, ali ipak ću navratiti koliko budem mogla.

Napravila sam jednu retrospektivu cvijeća koje je cvalo kod mene ovog proljeća, ovaj put po bojama, da me netko pitao koje boje cvijeća imam najviše rekla bi odmah žute, možda količinski, ali po vrstama cvijeća nije tako i ja sam se iznenadila. Wink

Prvo meni najdraža bijela boja.

Bijela boja je boja nježnosti, elegancije, profinjenosti. Bijelo cvijeće posebno je lijepo po noći kada se posebno istiću bijeli cvjetovi.

















Žuta boja budi osjećanje sreće i veselja. Ona je simbol prijateljstva i označava nove početke i uživanje.








Narančasta boja je boja ponosa. Simbolizira energiju, entuzijazam i toplinu.




Crvena boja je boja ljubavi, simbolizira ljepotu, hrabrost i vrelinu.










Sutra roza, lilla i plava.





život je more
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2013 u 00:25
bravo Lantana! prekrasno!
za ovu ljepotu nemam više što reći.
pozdrav tebi i najljepšem otoku na kojem je ovaj lijepi vrt.
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2013 u 00:30
lantana slike su savršene,svaka ćast na trudusmile64
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2013 u 07:02
Prekrasno si to posložila!smile71
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2013 u 00:21
SlavujVK, Jaca i Mali kaktus hvala, ja se volim malo igrati sličicama i kombinacijama cvijeća.

I tako sam otkrila da najviše imam roza cvijeća, a to je boja koju najmanje volim, ali ipak svaki je cvijet u svakoj boji lijep.

Roza boja odiše otmjenošću i veselljem, simbolizira mladost, nevinost i uživanje.




















Ljubičasta boja predstavlja dostojanstvo, ponos i uspjeh, dostignuće i divljenje.






Plava boja simblizira smirenost i vedrinu i djeluje umirujuće.









život je more
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2013 u 00:31
neman ričismile55
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2013 u 00:52
super, retrospektiva cvijeća po bojama
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 350351352353354 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,484 sekundi.