Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 363364365366367 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2014 u 18:50
kao i uvijek vrt ti je čaroban, draga Lantana, bujan i rascvjetan...drago mi je da si nam se vratila Smile i da ćemo se dosljedećeg ljeta češće družitiSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2014 u 00:28

Većina biljaka je uživala u ovom kišnom ljetu, izgledaju, sve redom, prekrasno.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2014 u 23:38
Lucy hvala na lijepim riječima. Uvijek za kraj stavim jednu morsku, jer znam da moji kontinentalci to vole.

Moon ima još slika Wink

Rajski vrtovi dobro došla u moj vrt. Ove godine je baš razbujao, mora da mu je kiša dobro došla. Kod nas uvijek nešto puše tako da se zemlja brzo osuši, ali biljke s dubljim korijenjem su ovo ljeto uživale.

Mari draga, evo skoro zima pa ćemo se mi opet vidjeti, a do tada ostaju nam slike LOL

Andina ti si postala prava vrtlarica, drago mi je vidjeti te u mom vrtu.

Miska hvala!

Anabistrica, znaš da sam ipak neko vrijeme morala zaljevati, ali toliko kiše ljeti nije bilo od kad znam za sebe.

Sara znaš da je kod mene ljeti ludnica, osim regularnih gostiju, tu je uvijek rodbina, prijatelji, kumovi i tako za čas prođe ljeto. Drago je i meni da ćemo se družiti, a nadam se i vidjeti na zimu.

Carol hvala ti.

Evo kako sam obečala još malo slika krajem ljeta u donjem vrtu gdje je sve bijelo, plavo i žuto cvijeće
































U gornjem i srednjem vrtu

Clerodendrum trichotomum fargesii ovje je godine zasjao u punom sjaju pun je cvijeća


I krumpirko


















i jedna morska smile79




život je more
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2014 u 23:52
Hvala ti na ovom "prava vrtlarica". Hug 
Bože moj, koliko ti imaš cvijeća i kako je samo lijepo! Pitam se kad stigneš sve obići?!
Sunce, more i cvijeće - što više poželjeti? Ništa! Samo to da često uživamo u tvojim slikama.
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2014 u 00:01
U svakom kutku, u svakom dijelu vrta kraljuje cvjetno kraljevstvo. Ovoga ljeta okrunjeni krunama plave, bijele, crvene, žute boje. A ispod masline se povećao broj stolica. Nije lako odoljeti pogledu na vrt ispod maslinove krošnje.
Sutra je novi dan.
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2014 u 07:18
Navratim ti ja često,ali sada ti ostavljam svoje stope...cvijetne ljepote nikada dosta..tako sam uživala u rano-jutarnjoj šetnji tvojim stazicama...
smile79
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2014 u 07:26
...lijepi prizori iz tvojega vrta osvježavaju mi tmurno i maglovito zagrebačko jutroSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2014 u 07:41
Sa šalicom u ruci prošetala sam jutros tvojim vrtom i uživala u njegovoj ljepoti.
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2014 u 09:42
ja sam malo samo skicnula...nemam rjeci.....ruta,jamin,jasmin,caustemon.....nemogu se nadiviti...amarilisi...sukulenti...predivno..a prostor i kuca kao iz bajke....smile57moram samo malo zavidjeti...samo trunku...a ti uzivaj ....blago tebi....smile64
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2014 u 10:48
S obzirom da je kod mene još uvijek prilično maglovito, ove fotografije dođu kao pravo osvježenje. Nemam riječi, kao sa razglednice !
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2014 u 12:57
Prekrasno ti je i yucca cvalasmile71 kod mene niti jedna ove godine..pa kad nije bilo sunca ovog ljeta kod nas, to nije normalnosmile168 i nemoj prizivati zimuLOL doć će ona i sama
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2014 u 13:50
Docarala si mi raj ! Hvala ti !

                                                                smile79
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2014 u 14:00
Evo još jedna kontinentalka je došla k tebi malo uživati u ljepoti...  smile113
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2014 u 14:41
I ja se malo sunčam... a ona divota od bugenvilije me oborila s nogu - moja tiha patnja - a nikako je zakorijeniti... predivna slika! Predivno sve, nemam riječi - divan, topao vrt! smile92
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2014 u 21:49
Kao i uvijek, svaka slika jedna priča.
Prekrasne biljke lijepo složene u vrtovima i pogled na morsko plavetnilo...ljepota koje nikada nije dosta.Heart
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2014 u 09:15
Danas prvu jutarnju šetnju imam u tvom vrtu Big smile. Kao i uvijek sve je pici-pici , sve po mom guštu. Gazanije su ti famozne.
Veliki pozdrav tebi i Mirku  Hug
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2014 u 09:38
I ja sam prvu jutarnju kavu popila kod tebe i beskrajno uživala kao da sam bila na moru što već godinama nisam smile142
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2014 u 23:21
Andina ja i dalje mislim da si prava vrtlarica, to što ste ti i djeca napravili je fantastično. Dođi opet uživati u suncu i moru. Hug

Lucy, s ovim stolicama nisam znala što bi, pa sam ih tutnula ispod masline, i eto ispalo je dobro, malo u hladu.

Belina draga, samo dođi Hug

Sara to ti vjerujem, sada je prekrasno, pravo bablje ljeto. Hug

JosipaNu samo uživaj draga moja, uvijek više uživamo u onome čega nemamo. LOL

Mari jucca ima krasan cvijet, a kad je pozadina more onda je još ljepši prizor.

Dijana, Rajski vrtovi, Gute Fee, Desert rose hvala vam Hug

Bugicaza bugenviliu je po mom iskustvu teško zakorijeniti, a kad se i zakorijeni onda je teško održati, najbolje je to raditi ljeti ili u ranu jesen. Kod nas kad jednom krene ona je nezaustavljiva i ništa ne traži osim sunca.

SlavujVk  hvala i dođi opet Hug

Korijenko neobično mi je drago vidjeti te barem ovako virtualno. Ljeto je prošlo, manje je posla i sada kad imam vremena uživam u vrtu. Hvala na pozdravima i ti pozdravi svih na Hacijendi smile79

Enrikova nona, evo barem ovako malo uživaj u suncu i moru, a možeš i doći, sada je najljepše i more je još uvijek toplo Hug

Evo i malo jesenjih slika iz vrta

Imam jednu jabuku koje je do ove godine imala 5-6 plodova veličine oraha, ali ove godine puna je jebuka crvenih i sočnih








I šipak (nar) je pun plodova




Masline nisu ništa rodile, limun je pun, ali nisam ga slikala, smokve su dobro rodile i čak sam radila marmeladu.

Jucca


Biserak


Čubar


Najrascvjetanija podranea, ove godine je bacila i po 6-7 metara nove izdanke, neznam kud ću s njom ako ovako nastavi




Pozdrav svima iz terase




život je more
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2014 u 07:47
...ovaj si stolac prazan za mene pripremila...baš ti hvala draga, samo još jedan nar i čašu vodeLOL. molim i bit će savršenoSmile...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2014 u 22:31
More , stolac i zalaz sunca , neopisivo lijepo !
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 363364365366367 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,813 sekundi.