Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 365366367368369 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2014 u 18:33
Prelijepo! Budi nostalgiju... za toplinom, suncem, maestralom, krikom galebova, zvukom ribarskih brodica...mirisima ružmarina, lavande, majčine dušice... i pokojim revom magarčića u tihu, ljetnu, ranu zoru... smile169

Jesen u tvom vrtu je zaista očaravajuća... toliko rascvjetane ljepote na jednom mjestu. Jesenske dekoracije nisu ništa manje lijepe, jednostavno se predivno uklapaju u morsko cvjetni ugođaj.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2014 u 01:00
Mari, ma znaš da ja njih volim Wink

Bugice hvala ti na lijepim riječima, ti si neki romantični tip LOL.

Aralija, draga moja bodulko, izvukla si sliku koju sam stavila točno prije 6 godina. Jučer je bilo 6 godina od kako sam došla na CIF. U ovih 6 godina upoznala sam mnoge drage ljude, naučila puno o cvijeću, vrtu, ali i o životu i sada sam sretna što sam tada, lutajući bespućima interneta, naletljela na ovaj forum.

Hvala svima koji se druže i koji su se družili samnom ovih 6 godina.  smile79
Kako su ovo ipak dani kada je sjeta i tuga u srcu za našim najmilijima kojih više nema, napravila sam za sve njih jedan simbol ljubavi, vjere i nade



i aranžmane sa cvijećem iz vrta (velikim djelom, nešto cvijeća sam kupila)




Pozdrav svima.


život je more
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2014 u 09:26
...krasni aranžmani draga moja...brzo je prošlo ovih lijepih šest godina, neka se samo nastavi ali laganijim tempom...pusaSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2014 u 09:29
Jako lijepo si napravila aranžmane. U pravu si, ovo su dani ispunjeni sjetom, ali i ljubavlju i nezaboravom... 

Stara nepopravljiva romantičarka sam ti ja, pogotovo kad se radi o našem lijepom moru. Heart Kaj ćeš, uvuklo mi se pod kožu otkad sam, još kao maleno malena, uživala u dugim ljetovanjima s roditeljima i bakom, a sad sam tu ljubav uspjela prenijeti na svoju obitelj... i to me beskrajno raduje. Smile
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2014 u 09:36
Draga Lantana, čestitam ti godišnjicu i želim ti reći da sam oduševljena što si nakon toliko godina još uvijek s nama, što nas prekrasnim slikama provedeš kroz svoj vrt, što si prihvatila nove članove i za svakoga imaš lijepu riječ.
Hvala ti što nam svojim slikama donosiš miris mora i smilja sa otoka na kojem živiš, što ne zaboraviš obilježiti neke važne dane i s nama podijeliti ljepotu koju si stvorila.
Hvala ti što si takva.Heart
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2014 u 10:16
Svaka cast na naranzmanima...prekrasni su...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2014 u 10:20
Sretna šesta godišnjica... smile169... i još mnogo ti ih želim u ovom veselom cvjetnom društvu!
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2014 u 00:27
Sretna ti šesta godišnjica a i ja ponavljam ovu predivnu sliku jer me sjeća na tebe, sve tvoje i na predivan Bol i Brač
smile79 
 
Rijeka

Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2014 u 18:59
Sretna šesta godišnjica i neka ih bude još mnogo, mnogo!!!
smile79 

Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2014 u 17:46

Tek sada sam uhvatila malo više vremena i pregledala zaostatke.
Nemoram ti govoriti koliko sam uživala, sigurno to i sama znaš  Wink.
Kao i uvijek najviše sam oduševljena slikama terase sa kamenim zidom i slikama dekoracija.
Aranžmani su prekrasni kao i uvijek i hvala ti kaj ih dijeliš s nama, znam kako ti je teško tih dana.

Šaljem ti puno pozdrava iz kišnog i hladnog Zagreba !

                smile79
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2014 u 22:07
Sara nekad mi se čini da je ovih 6 godina proljetjelo. Žao mi je ponekad što i sad nemam više vremena.

Bugica drago mi je da uživaš u morskim slikama pa ću za tebe sataviti jedan romantični zalazak sunca na moru.

SlavujVk hvala ti na lijepim riječima, ja kao i ti uživam u vrtu, svi mi na svoj način doživljavamo ga kao neku terapiju i fizičku i pshičku, a volim raditi i svakakve aranžmane, to mi je posebno zadovoljstvo. U ovih 6 godina naučila sam o cvijeću najviše na ovom CIF-u, a i jednostavno puno naučiš radeći u vrtu.
 
JosipaNu i Bugica hvala i vama.

Mira i Tikvić drage moje, uvijek se rado sjetim vašeg dolaska u Bol, morali bi to ponoviti na proljeće Wink

Anastazija drago mi je vidjeti te u mom vrtu, a isto mi je tako posebno drago doći u tvoj vrt.

Dugo me nije bilo, pokvario mi se fotoaparat, ali nabavila sam novi, pa sam malo isprobavala, pa evo kako je ovih zadnjih desetak dana u mom vrtu, više sliči proljeću nego jeseni LOL

Donatica


Krumpirko je pun cvjetića


Gornji vrt i ruže












Donji vrt




Na cvjetnom zidu pokoji plumbago, podranea i ogromna "žuta" - senecio agulantus






I za kraj jedan romantični zalazak (za Bugicu)




Pozdrav svima smile79
život je more
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2014 u 22:26
To sam čekalasmile71 ovakve "zimske" slike od tebesmile91
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2014 u 22:39
Lantana, nedostajale su nam lijepe morske slike tvoga vrta, tako da super da ponovo imaš fotić. Sad ćemo moći i nadalje uživati smile55
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2014 u 07:31
ljepa kuca ali i okucnica...volim dalmatinske krseve sa njima se sve moze....predivan zalazak sunca,kao da osjetim miris mora u nosu...smile55
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2014 u 14:14
Kako brzo godine prolaze, kad sam došla na forum jedan od prvih vrtova koje sam vidjela bio je tvoj, predivan u svim godišnjim dobima , želim tebi i svima nama još puno godina druženja smile169
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2014 u 16:29
Nove slike su ,kao i stare za 
Uživala sam u šetnji i mirisu ruža,prekrasnim donaticama,palmama..
Doći ću opet
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2014 u 20:50
Užitak je prošetati tvojim vrtom, pogledati slike tvog jesenskog proljeća.
A iz svake slike izvire neka smirenost i dobrota duše koja je vrt stvorila, koja ga njeguje.
Prelijepe slike.
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2014 u 22:55
Lijepo je bilo prošetati tvojim vrtom.....smile64
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2014 u 10:00
Dobar ti dan, na Sv. Barbaru stiže ti jedna Barbara Wink
Kako lijepe boje u zadnjim slikama, kod tebe je najbolja zimska terapija za dušu Hug
"Žuta"......ja sam ju izabrala za sebe Hug, baš ti hvala Big smile
Slika zalaska je krasna, za nas tako nestvarna, ma tko to može platiti....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2014 u 23:29
6 godina predivnog druženja s tobom morska vilosmile149smile177
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 365366367368369 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,422 sekundi.