Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6364656667 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 11:29

Lantana Thumbs%20Up, kako je dobra ta tvoja bugenvilija, vidim da je iste sorte kao i moja - Glabra. Stvarno je odlična ta tvoja! Moja prema tvojoj izgleda baš mizerno! Sve razmišljam da više ne mećem fotke moje bugenvilije (od sramote.....LOL )Lantana je također jako lijepa....ma sve ti je divno, kao i uvijek! Blago tebi na mediteranskoj klimi! 

Pozdrav iz Zagreba.....smile79
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 13:02
kud god se okreneš neki cvijetak se smije Smile
baš je za guštanje smile39
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 13:11
baš ti je lijepa lantana ..takva moja je još mala i isto se rascvala..za druge sam bila u brizi al kad nisu kod  tebe još počele onda nema frke..točno se vidi koliko je toplije kod tebe na jugu a ja sam ipak na sredini.lavanda ti je već u cvatu a moja još u sitnim pupoljcima,kaskam sa cvijećem za tobom čini mi se nekih 2 tjedna,kod mene nema vjetra ali lije kiša da ne pamtim kad je tako zadnji put..super za vrt
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 13:49
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Lantana Thumbs%20Up, kako je dobra ta tvoja bugenvilija, vidim da je iste sorte kao i moja - Glabra. Stvarno je odlična ta tvoja! Moja prema tvojoj izgleda baš mizerno! Sve razmišljam da više ne mećem fotke moje bugenvilije (od sramote.....LOL )Lantana je također jako lijepa....ma sve ti je divno, kao i uvijek! Blago tebi na mediteranskoj klimi! 

Pozdrav iz Zagreba.....smile79


Zato tebi bolje idu clematisi, begonije, vodenike, to ti je tako, sve ima svoje mjesto i vrijeme. Pozdrav i tebi iz danas kišovitog Bola (ne trebam zaljevatiLOL).
život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 13:50
Originalno poslano od člana kontesaa kontesaa napisao:

kud god se okreneš neki cvijetak se smije Smile
baš je za guštanje smile39


Hvala Kontesa samo guštaj.
život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 13:52
Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

baš ti je lijepa lantana ..takva moja je još mala i isto se rascvala..za druge sam bila u brizi al kad nisu kod  tebe još počele onda nema frke..točno se vidi koliko je toplije kod tebe na jugu a ja sam ipak na sredini.lavanda ti je već u cvatu a moja još u sitnim pupoljcima,kaskam sa cvijećem za tobom čini mi se nekih 2 tjedna,kod mene nema vjetra ali lije kiša da ne pamtim kad je tako zadnji put..super za vrt


Ova lantana je stara nekoliko godina, a  mlade su još u pupoljcima i kod mene kiša, neka malo natopi, odmah će sve živnuti, nema do kiše.
život je more
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 13:54
Sve je divno,ali lantana je extra,boja je očaravajuća...
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 14:06
Ajme, vidi ljepote, lantana ovako puna cvijeta, moja takva ima jedan mali pupoljak, ostale još ništa
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 14:07
Lavanda i stolisnik smile71
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 15:39
Predivne Lantane. Da li si mi slala sjeme te boje ili neke druge. Niknulo mi je od sjemena čak  9 komada Thumbs%20Up. Danas ću iz posude sve izvaditi i posaditi u vaze svaku posebno. Dugo im je trebalo da niknu ali isplatilo se je čekati. U Opatiji  i sad u Zagrebu na sajmu je bilo za kupiti lantana ali nisam htjela jer ja ću imati lantane od Lantane ( to su ipak originali a ne ovi lažnjaci sa sajma Wink ) . Mojoj sestri je muž iz Austrije prošli tjedan donesao predivnu lantanu veliku stablašicu narančastu a ja ko iz topa: "to ti je lažnjak, kod mene imaš 9 originala, još su picmoljci ali nema veze........" LOL
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
vikica46 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vikica46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 16:04
Bože što su ti lijepe lantane, pa ja mislim da ih nisam nikad ni vidjela u živo!
Ja mislila da je to verbena! smile156
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 16:06
a šta da više kažem Thumbs%20Up
Na vrh
Semira View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 22 Siječanj 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 429
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Semira Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 19:39
Lantana, bugenvilija - ne zna se šta je ljepše.
A i ostalo je vrhunsko Clap
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 19:41
I dalje sve je prekrasno!!!!!!!!!!!!!!!
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 20:54
baš sam se sada pitala ima li šta nova od sličica u Lantaninom vrtu, i gle čuda, ....daj Lantana past ću u nesvjest od ljepote, ova žuto ljubičasta kombinacija je prepredivna!
smile39smile95
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 21:12
Kod tebe kao u nekom tropskom raju...lantana mi je tiha patnja...imala sam ju prošle godine, stablašica...na žalost, nije preživjela zimu, iako je bila u garaži...dok ne nabavim novu, dolazit ću kod tebe, diviti se tvojoj...
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 22:33
Lantane susmile39ostalo uopće neću komentiratismile70
Joj vidjevši tvoj šipak sjetila sam se svog.Nešto je kilavio i ljeti a bome i zimi u kući pa meni dop....jadioBig%20smilei jesenas ga ostavila vani.Posadila ga u dvorište.Sad gledam cijelo proljeće kakve mi to šibe vire!!!?Nedavno je konačno lišće dobio pa sam skužila da je to šipak.Eto prezimio je bez zaštite vani.Plod vjerojatno nebude imao no ja bi da barem cvate jer ima krasan cvijet.Znaš li ti,treba li mu neko gnojivo dodati?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 22:38
Sve najljepše riječi koje sam namjeravala upotrijebiti, zapele su u grlu pred tom ljepotom, pa  zbilja ne znam što bih rekla, ali samo znam da sam ljubomorna ko pas (ne znam zašto se tako reče) na tvoje lantane.smile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 22:40
Ovo sam morala pogledati prije nego idem leć!
Sad ću lakše zaspati, od ove silne ljepote!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 22:59
Hvala vam svima, kod mene treba samo vremena i priroda radi svoje. Vidjela sam lantanu koja je prekrila dva metra kvadratna i jedva su je van izvukli, to je kao korov ima jako duboki korjen ide valjda prema vodi. Ja i nisam baš neki ljubitelj lantana (ali ime je lijepo), ali kad kod nas kad više ništa ne cvjeta po onim žegama, lantana je neumorna.

Otok vidjela sam kod tebe veliku, ali nisi je orezala, ovaj vrtlar u hotelu ih preže na 20 cm i onda buknu ko lude.

Korijenko tebi sam bila poslala jednu mladu baš žuto bijelu, a sjemena je bilo svakakvog.

Šeflera i meni je ova kombinacija lavande i stolisnika naj...

Vikice ni ja neznam svo cvijeće po vašim vrtovima, ali naučit ćemo mi tu na forumu puno toga.

Iris, Semira, Mačak, Minimode, Dada Wink

Shasha šipku ništa ne treba osim vremena da procvjeta ovaj moj je posađen prije 4 godine. ja sam ga poslije druge godine htjela izvaditi jer mi je išaona živce kakone mrda, a onda je krenuo.

Draga Triša ma to je baš strašna rečenica "Ljubomoran ko pas", a nitko nezna zašto, brzo će i tvoje, pa onda više nećešbiti ljubomorna.

Samo ti Bergenija spavaj i slatko sanjaj.


život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6364656667 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,301 sekundi.