Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8990919293 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2009 u 11:35
Ja kad ovo sve vidim meni dođe da sesmile43..ili da se smile96-ili da se spakujem i smile98---- ovim svim tvojim cvijećem ,kućom ma svim kao da sam opčinjena smile39--- ma poluditismile39--------ode ne mogu više 
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 08:56
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Bugenvilije su zaista prekrasne. Baš sam danas gledala u mojoj ulici, uz svaku kuću penje se barem jedna. I baš kao što kažeš još ako je kuća bijela, onda su baš upečatljive


Istina, one su sada pravi ukras kuće, moja je već prerasla 1. kat i slijedeću godinu će prerasti i drugi kat, samo tko će je cijelu orezati zimi, trbat će mi velike skline.Wink
život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 09:24
Hvala svima smile79

Josipa ona što je zovemo žuta penjačica je senecio a... (ma zaboravila sam) i nije penjačica, ali kod mene je izrasla u visinu, imam i sjemenja i mladih, ako hoćeš.

Drago mi je Proljeće da si došla, falaila si nam, ali neka si se malo odmorila, ja ću tek na zimu...

Ja sam se Niho sjetila kako rješiti problem trajekta Wink, imamo mi zračnu luku na Braču i možeš avionom iz Zagreba direktno na Bračsmile188


život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 09:52
Nešto malo novih - starih cvjetova

Budleja je pravi gigant, stalno cvate samo joj treba orezivati ocvale cvjetove


Abelia iako je mala stalno cvate


Menta


Origano


Prvi cvjetak suručice


Slak


Prkos


Bijela pelargonija







život je more
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 10:03
ovaj prkos cvate svima samo moj štrajka LOL

Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 10:26
Bungi je savršeni...kod tebe je sve lijepo...kuća,okućnica ,biljkice...
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 19:43
smile57neću ništa više pričati
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 23:25
Slika s prkosom je fenomenalna!!! smile141
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 23:57
Jako lijepe biljčice i stabalcadsmile99
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 08:54
kod tebe kao i uvijek sve prekrasno - a prednjači bugica naravno!! moja ove godine zasađena u tegli prvi put cvjetala onak skromno, sramežljivo ali OK pregurala je zimu i to je najvažnije... 
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 10:52
Ja sam se Niho sjetila kako rješiti problem trajekta Wink, imamo mi zračnu luku na Braču i možeš avionom iz Zagreba----------------------Ti baš mene hoćeš da ubiješ-šta ima od te dvije stvari gore -pa prije ću brodicomsmile96
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 11:28
Preljepoooooo!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 15:17
Hvala svima, teško je sve to održati na ovoj paklenoj vrućini i ljetnoj buri, ali eto uvijek nešto cvate.

Niho moja draga ne pomaže dakle ni avion, a ništa onda mormo čekati da dođe novi premijer koji će sagraditi most od Splita do Brača, a do tada... morat ću ja do tebe...Wink
život je more
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 15:33
po običaju kod tebe mi je sve prekrasno, a posebno me se dojme bugenvilije

onako raskošne, bujne ljubičaste uz bijele zidove obasjane suncem

smile169vidi se da je sve njegovano sa velikom ljubavi
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 22:26
Hvala Bromelija, ja volim vrt jer me odmara ma neki način, ali oko bugenvilie nemam nikakvog posla, ona kad se jednom dobro ukorijeni nema više brige oko nje osim orezivanja zimi, a tako krasno i dugo cvate.

Evo slikala sam danas na brzinu dok nema gostiju adama koji je drugi put procvao, stvarno interesantan cvijet





i dvije brzinske slike vrta, by night...








život je more
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 22:53
sve lijepo kao i uvijek, a ove dvije noćne su super, a mogu zamislit kako je tek uživoThumbs%20Up
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2009 u 09:20
Ma ove noćne su strava.....Thumbs%20Up
Lantana, samo da podjelim s tobom radost, kad sam se vratila sa puta moje-tvoje lantane iz sjemena i to od 9 njih dvije su napravile cvijet i sad čekam da procvatu. smile78
A da vidiš žutu penjačicu imam na dva mjesta i na jednom sam već počela grane vezati za ogradu, bacila mi je grane skoro metar dugačke, nadam se da će druge godine biti cvat....Clap
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2009 u 12:44
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Hvala svima, teško je sve to održati na ovoj paklenoj vrućini i ljetnoj buri, ali eto uvijek nešto cvate.

Niho moja draga ne pomaže dakle ni avion, a ništa onda mormo čekati da dođe novi premijer koji će sagraditi most od Splita do Brača, a do tada... morat ću ja do tebe...Wink
-------- To legendo WinkWinkWinkWinkWink-ne mogu dočekati --šta mi radiš samo da znašEmbarrassedEmbarrassed
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2009 u 17:59
Uvijek nešto novo, nešto lijepo!ClapClapClap
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2009 u 18:17

Unatoč ovim paklenim vručinama( i kod nas), kod tebe uvijek nešto cvjeta, bugica je kraljica, a noćne slike su mraaaak.

Mislim da Niho treba "uspavati" ili dobro napiti, staviti u avion i dok se ona otrijezni već će biti na tvom otoku smile96.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8990919293 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.