Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lollypop rani radovi :))
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lollypop rani radovi :))

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 10>
Korisnik
Poruka
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 08:28
one kugliceeeeee...smile93moja bojaSmile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lollypop View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 29 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 214
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollypop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 10:56
ovo su bijele, u najobicnijem kristal seceru




Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 11:56
divno smile39, bravo za mamu...
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 12:14
ma daj reci---secer,,,majstorice
Na vrh
lollypop View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 29 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 214
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollypop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 12:31
da, najobicniji secer. polakirala sam ih akrilnim autolakom i nema ljepljenja za prste ili raspadanja secera po stanu.

Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 12:33
nemoj me zezati - secer? i akrilni autolak bezbojni? izgleda fantasticno :)
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 12:34
e, to mene fascinira...smile141 jednostavne ideje, a čuda radeSmile
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 13:08
sjecam se da smo to u vrticu radili kad je trebalo nekaj ukrasiti da imas snijeg gore, ali sad se bojah mrava i bestija od rasutog secera, nije mi palo na pamet fiksirati lakom izvana :) svash...najjednostavnije stvari ponekad ti se cine tako komplicirane :)
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 13:12
Originalno poslano od člana lollypop lollypop napisao:

da, najobicniji secer. polakirala sam ih akrilnim autolakom i nema ljepljenja za prste ili raspadanja secera po stanu.


Pa kj ti nje autolak " izgrizao " stiropor?

ja ima jedno takov iskustvo
Napravila sam vjenčić od stiropora i na kraju sam ga odozdola pošpricala auto lakom.... totalno je " pojeo " stiropor
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 14:36
Bravo!!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 16:13
Na kraju ispadne, što jednostavniji materijali, to je ljepše, i pravi je izazov naročito za mene koja to ne radim, ali kad vidim ove tvoje kuglice, one zelene napr, atek ove od šećera, pa boce, koje radite ti i mama, ma znađš svaka vam čast, predivno vam to ide.
smile141za tebe i tvoju kraljicu mamu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
lollypop View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 29 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 214
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollypop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 16:50
hvala vam na pohvalama.

a sto se tice stiropora i akrilnog laka. da, pojeo mi je stiropor na jednom dijelu na prvoj kuglici ali to je bilo kad sam spricala sa 10 cm udaljenosti. druge sam lakirala tako da ne spricam direktno nego malo iznad pa da lak pada po kuglici. druge su ok.
ali ni na toj prvoj me ne smeta.

Na vrh
mallory&mickey View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Studeni 2008
Lokacija: Cape Verde
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mallory&mickey Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2008 u 01:59
Lollypop, ti si mrak!!!
Kuglice su super. Bravo za tebe i mamu.
M&M
Na vrh
lollypop View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 29 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 214
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollypop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 20:24
pocela sam raditi tako da sam malo zanemarila decoupage, ali ne odustejem.
ovo je tanjur s dvokomponentnim lakom i zlatnim listicima....


shabby kutija

Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 20:33
kutija je prekrasna,obozavam tu salvetuClap.jel mi se cini da ti dvokomponentni bas i nije uspio..meni isto nikako ne ide,pa san odustala..
Na vrh
mallory&mickey View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Studeni 2008
Lokacija: Cape Verde
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mallory&mickey Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 21:27
Lollypop,
zanemari komentare da ti nije uspjelo , radovi su ti MRAK!!!
M&M

PS Ti si
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 21:49
lolly nadam se da me i  ti nisi krivo shvatila,meni su tvoji radovi super,supersmile78
Na vrh
lollypop View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 29 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 214
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollypop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 23:37
hahahha. kauboji pucaju, ali krakle ne :)

radim jednu ogromnu skrinju tako da mi ona oduzima svo vrijeme pa slabo radim neke sitnice koje bih mogla ovdje staviti. kad zavrsim, budem stavila sliku.


Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 08:29
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

kutija je prekrasna,obozavam tu salvetuClap.jel mi se cini da ti dvokomponentni bas i nije uspio..meni isto nikako ne ide,pa san odustala..
 
kaća, ja sam već par puta pokušala sa dvokomponentnim i nikad mi ne uspije...ne znam u čemu je kvakaCry
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 08:30
lollypop, lijepi su ti radovi...mada moram priznati da stvarno na anđelu ne bih primijetila 2k da nisi rekla...a kutijica je supersmile93
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 10>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,235 sekundi.