Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dnevnik jedne ruze
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dnevnik jedne ruze

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 17:00
Ok, moja je jedna lani cvjetala u takvoj vazi, samo sam htjela tvoje iskustvo
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 17:22
kad sam kupila ovu prvu veliku hortenziju bila je u pola manjoj teglici a one zadnje 3 hortenzije sam jos uzela dok su bile male reznice posađene u velikim plastičnim čašama u kakvima se toči pivo na proslavama,pa sam ih jos onako malene presadila.

trazim teglice za njih da mi nisu opet ni premale ni prevelike,e sad ih vecina sadi u teglice sa ravnim dnom dok ih neki imaju u teglicama sa suzenim dnom,pa sad neznam koje su bolje za njihConfused
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 17:35
rose, ti si čudo ... baš sam se utješila kad sam vidjela tvoje sadnice.
Mislila sam da ih imam previše - ali ti si jača.
To se zove: Ljubitelj cvijeća
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 17:37
hvala ti hoya,možda ču zvučat pohlepno al meni je sve ovo malo,najsretnija bi bila kad bi imala malo zemlje a tad pogotovo meni nebi bilo kraja bilo bi cvječa jos vise,ruža pogotovo
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2009 u 13:34
jos sinoc sam kucala poruku,al ikako nije mogla otici,net me zeza bas propisno
htela sam ti reci da nisi pohlepna vec samo volis biljke i ja stalno razmisljam da mi je jos samo ovo ili ono
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2009 u 15:12
rose nemoj da si tužna pa ni ja nemam nimalo vrta još u kući živim zato se nadam da će mi balkoni biti lijepi tvoji to već jesu
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 11:03
evo jos novih slika sa mog balkona

ako se dobro sječam trebao bi biti hibiskus






ovde sam sadila sestrine špice od:limuna,naranče,kumkvamata i jabuke,nesto je niklo




penjačica koju sam dobila od jelse na prvoj splitskoj kavici


Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 11:10
ovo je amarilis kojeg sam medu zadnjeg posadila


a sad ima svaki dan da procvjeta



jos jedna ruža



i jos amarilisa


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 11:23
Rose krenulu je i kod tebe bit će to prava racvjetana terasa.
život je more
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 11:25
hoče,ja se nadam da će sve biti u cvatu
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 23:40
E stvarno si me iznenadila sad znam šta treba da tražim. I jesi či stvarno toliki ljubitelj ruža -koliko ih imaš
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 23:45
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

E stvarno si me iznenadila sad znam šta treba da tražim. I jesi či stvarno toliki ljubitelj ruža -koliko ih imaš
imam 13 ruza i toliko reznica koje se jos  nisu primile,7 amarilisa,za sad 3 afričke ljubičice,4 hortenzije i mislim se širit dalje kad je u pitanju ovako divno cvjeće. želja mi je jednog dana imat i orhideje al otom potom
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2009 u 14:56
rose, kod tebe baš sve pupa i raste- a još kada procvjeta- stvarno super!
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 22:47
sve ljepo napreduje,ruže polako cvjetaju,amarilis bi mogao vec sutra a onda čekam jos ostalih 5. sad sam vidjela da su mi niknule jos 3 gladioleSmile čeka me još dosta posla,moram hibiskus koji sam sijala rasadit,njega ima dosta,vise neznam kamo ču sa svim tim čašama,čim biljkice porastu saljem ih dalje
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 23:45
Stvarno pravi rasadnikClap
Kakve su ti boje hortenzije,Rose?
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 23:50
Za ovu veliku što je na slici je roze boje,za ostale 3 nisam sigurna,kupila sam ih kod jedne bake na pazaru prije 3 god., još dok su bile male biljčice svega par cm velike tako da cu tek ove godine vidjeti prve cvjetove. Trebale bi biti crvena,bijela i plava
Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2009 u 10:08
ajme.....što reći,....nemam pojma kako je živjeti u stanu. Treba da prodaš taj stan i kupiš manju kućicu s velikim vrtom.
Znam da u kaštelima ljudi sebi iskopaju bunare u dvorištu.....ionako ta voda ode u more. Tako je kod moje sestrićne Verice u kaštel Gomilici.
Sjećam se kako je to bilo kad smo kao djeca dolazili. Kuća je bila odmah uz more.....i odmah na mol.
Sad je tamo marina.
Hajde, učini nešto s tim stanom pa ćemo ti svi pomoći, donjeti neke biljkice i malo preurediti novu kuću......bit će veselo.
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2009 u 10:34
domingo...rose ima i ostatak obitelji...pa prema tome ne odlučuje samostalno...ali koliko vidim ti iamš kućice..prostora...mlad, sam, voli cvijećeWinkWinkWinkWink, mogao bi skoknuti na jednu kavu u split i razveseliti rose jednom lončanicomWinkWinkWink
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2009 u 11:53
eto domingo,sad vidis kako je zivjeti u stanu,ali kad se voli cvjeće uvjek se za njega mjesta nađe. o prodaji stana i sl čemo na brbljaonicu-chat ili na neku drugu temu u Brbljaonici
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 22:19
jučer malo posložila pitariće na balkonu,u neke dodala malo zemlje,bacila 4 reznice od ruža koje se nisu primile,Hortiev amarilis će mi uskoro procvjetat.

za sutra: slikat cvjeće,precvale ruže odrezat za u vazu,i ove malene biljčice rasadit do kraja sve sta nisam stigla.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.