Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Karlovac - grad parkova i 4 rijeke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Karlovac - grad parkova i 4 rijeke

 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
Korisnik
Poruka
marijana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Travanj 2008
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 67
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marijana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Karlovac - grad parkova i 4 rijeke
    Objavljeno: 08 Studeni 2008 u 11:37
Pozdrav iz lijepog Karlovca za koji mnogi misle da je Karlovac ono što vide iz automobila ili autobusa ili čak vlaka kad idu prema moru ili obrnuto. Kako bih ih razuvjerila stavit ću nešto slika koje će potvrdti da je Karlovac grad parkova i rijeka
 
 
 
 ovo je ulaz u perivoj odnosno šetalište F. Tuđmana, na putu prema bivšoj gradskoj kavani
 
 
 
 
glavna prometna ulica, kod glane pošte
 
 
 
 
spomenik R. Lopašiću te pogled na stražnju stranu karlovačkog kazališta ˝Zorin doma˝
 
 
 
 
 leptir ispred jedne zgradegdje nema ni parkova ni igrališta za djecu samo asfalt i parkirališta
 
 
 
slijede 3 slike karlovačkog šanca pored kina ˝Edison˝što vrijedi što radi kad nema posjetioca za filmove, nego samo  posjete kafiću u kinu
 
 
 
 
 
 
Korana pogled s pontonskog mosta koji je napravljen dok traju dani piva, a ona mrljica u daljini je srakovčićev hotel
 
 
 
Nadam se da sam vam ovim ne baš stručnim slikama uspjela dočarati barem malo mog najdražeg grada i da ćete pri slijedećem putovanju prema moru ili unutrašnjosti ipak skrenuti u sam grad i odmoriti se od vožnje i uživati uz obalu Korane il Kupe.
 
Pozdrav i dobro došliCool
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2008 u 11:50
ovaj leptric mi je predivan!!!
 
 
svaka cast na trudu tko god ga je napravio i osmislio!!!
Na vrh
marijana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Travanj 2008
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 67
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marijana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2008 u 15:29
Leptira je osmislio bio netko iz ˝Zelenila˝to je poduzeće koje se bavi uređenjem parkova, a bio je postavljen ispred jedne zgrade gdje nema previše zalenila ni površina gdje bi se djeca mogla igrati uglavnom asfalt i parkirališta tako da je ovaj leptir stvarno bio nešto posebno


Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2008 u 15:35
....hehehe a drugi put opisi  malo stara korana, sanac, slapovi-foginovo,  kino edison (ako je zivo jos) banija ........sava, korana,  Wink
 
 
p.s.
 
ma su ca storili na hotelu korana novi ili van je jos ruglo u centru grada
 
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
marijana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Travanj 2008
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 67
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marijana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2008 u 16:25
ako ubrojim savu među karlovačke rijeke značit će da smo se proširirli do Zagreba, a mi smo samo grad s 4 rijeke (korana, kupa, mrežnic i dobra) s tim da su nekad 5 rijeka bili karlovčani inače kroz grad idu korana i kupa
 
što se tiče hotela ˝korana˝ postoji ruglo u gradu , ruševina, ali to mi sitni ljudi ne možemo odlučivati što s tim, ali postoji i hotel koji smo nekad zvali ˝stari hotel˝koji je u vlasništvu srakovčića i koji funkcionira
 
meni je jako žao što karlovac ne izgleda kao što je izgledao prije 20 godina ali ja nisam u gradskoj vlasti a ljudi na vrhu kao da nemaju viziju kako bi trebao izgledati i što poduzeti te kako se reklamirati
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2008 u 17:20
Hej koje smo face. Probudili smo Karlovac.    
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2008 u 18:03
Originalno poslano od člana marijana marijana napisao:

ako ubrojim savu među karlovačke rijeke značit će da smo se proširirli do Zagreba, a mi smo samo grad s 4 rijeke (korana, kupa, mrežnic i dobra) s tim da su nekad 5 rijeka bili karlovčani inače kroz grad idu korana i kupa
 
što se tiče hotela ˝korana˝ postoji ruglo u gradu , ruševina, ali to mi sitni ljudi ne možemo odlučivati što s tim, ali postoji i hotel koji smo nekad zvali ˝stari hotel˝koji je u vlasništvu srakovčića i koji funkcionira
 
meni je jako žao što karlovac ne izgleda kao što je izgledao prije 20 godina ali ja nisam u gradskoj vlasti a ljudi na vrhu kao da nemaju viziju kako bi trebao izgledati i što poduzeti te kako se reklamirati
 
....da da lapsus mislila sam na kupu, a ispala sava.....to je ca mislin puno na franjicu....., ali nije moje bila kritika, samo san htjela ostaviti  "trag" da sam vidjela slikice, a kako me nema ni doma ni tamo cccccccccccccccccccc dugo................ali to je vec druga prica
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2008 u 18:10
Stvarno prekrasno! Moram priznati da sam i ja imala drukčiju predodžbu o Karlovcu, ali ove slike su mi promijenile mišljenje. A cvjetni leptirić je stvarno nešto posebno!
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2008 u 18:14
Mirjana, jeli ona slikica (peta ispod leptira) slikana na mostu prema Gazi?

U veljači sam gledala onaj park što uređuju ekipa iz Šumarske škole, baš mi jedna ljubiteljica cvijeća rekla da je najljepši u svibnju. Iduće godine ću imati priliku ga uslikati samo za vas! Wink
Maćuhice na rotorima su bile predivne, posebno na onoj cesti prema Dubovcu.

smile141 za podijeljenu ljepotu ovog grada s nama!
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2008 u 19:16
Bila sam u Karlovcu i moram reći da me uistinu dojmio. Lijep je to grad što nam je marijana i dokazala svojim fotkama. Imate jako puno parkova i zelenila što mene jako veseli ( a vjerujem i Karlovčane).
- zgrada koje su ruglo u gradu ima svugdje.....
- najbolje je ne obraćati pažnju na njih, već isticati samo ono što je najbolje......
kad bi bili mi u gradskoj vlasti......
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2008 u 09:56
Bravo karlovčani! Baš mi je drago da si ga napokon pokazala i na netu. Sad trk po još fotkica.
Čekam Dubovac!
Wink
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2008 u 09:59
Baš je lijepo ponovno prošetati Karlovcem, prekrasno si nam skrenula pozornost na lijepe i prelijepe dijelove grada i imaš pravo, sada smo projurimo pored njega prema jugu. Možda ne bi bilo loše organizirati "kavicu na pola puta" Wink
Sada da nastavim u svom stilu - en slažem se kako mi mali ljudi ne možemo napraviti ništa, istina je treba puno, puno malih ljudi i puno vremena ali ipak se kreće... znač treba stalno rogoboriti protiv rugla u centru, pisati kako je opasnost za klince, ponovno pisati, ponovno rogoboriti. pa ljudi radi se o nama i zašto stalno čekati da netko drugi rješava probleme koji nas muče: Rgoborite, bunite se... budite glasniji!
Na vrh
marijana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Travanj 2008
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 67
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marijana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2008 u 11:25
drago mi je što ima i vas koji ste bili u Karlovcu i vidjeli da to nije onaj asfalt koji se vidi sa brze ceste,
onog leptira više nema, ali ˝Zelenilo˝ nas uvijek iznenadi nekim primjerom lao recimo već spomenuti rotori
što se tiće fotki s Dubovca na njih će te pričekati malo jer vrijeme baš ne odgovara snimanju mobitelom, ali prvom prilikom kad bum slobodna, a vrijeme u redu odoh u nabavu
bilo bi mi drago ako netko ima fotki iz Karlovca da ih objavi ovdje

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2008 u 19:59
Marijana, baš si me usrećila. Mislila sam i čudila sa kako nema nikog iz tako velikog i prelijepog grada. Nekada sam bila strašno vezana za Karlovac i svaki tjedan sam godinama odlazila tamo, imala puno dragih prijatelja. Čak sam se bavila mišlju da se preselimo u Karlovac (iz Rijeke sam inače).
Danas sam pak često u vikendici 40 km od Karlovca u Skradniku i često odemo do Karlovca, onako na izlet ili kad mi netko dolazi vlakom iz Splita, pa ih čekamo u Karlovcu.
Slike koje si stavila su predivne, bit će mi drago da staviš još neke.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2008 u 08:52
Evo ni ja nisam ostala ravnodušna prema ovim slikama i ovom gradu!!!
Slike su zaista prelijepe!!!
Znala sam da je Karlovac lijep grad, bila sam par puta, ali na žalost kada se kroz njega prolazi svi jurimo na more, ali točno je da zaslužuje bar pola sata i jednu kavicu, ako ne i cjelodnevni izlet...
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2008 u 10:10
Clapmarijana, krasan prikaz parkova i detalja grada. Moram priznati da i ja kao većina projurim tvojim gradom jer mi je do odredišta daleko pa do sada nisam stigla registrirati njegove ljepote.
Leptir je smile227
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2008 u 14:40
I moja slika o Karlovcu je nakon ovih slika potpuno promijenjena. Hvala na slikama.
Na vrh
marijana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Travanj 2008
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 67
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marijana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2008 u 18:18
hvala na lijepim riječima podrške, ali na nove slike ćete morati pričekati jer sam ja student u zrelim godinama, a i posao mi baš ne olakšava stoga mogu reči hvala i samo malo strpljenja jer ja svoj grad obožavam i želim sa vama podijeliti njegove ljepote, a ako treba pokazat ću vam i najveća rugla moga lijepog gradaCool
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 18:32
Karlovac je lijep grad i meni jako drag. Tamo živi moj ujak i njegova obitelj, pa sam više puta imala priliku posjetiti Karlovac.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2009 u 00:15
Okolica Karlovca, Mrežnica, Duga Resa
 
 
 
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.