Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - JASSI_moja galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


JASSI_moja galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 58>
Korisnik
Poruka
gortyna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2008
Lokacija: Sweden
Status: Offline
Bodovi: 173
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gortyna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 13:58
Joj... zavidim ponekad ljudima koji imaju umjetnickog dara... to mi je super.... a tvoji su radovi drugaciji i originalni. Thumbs%20Up
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 14:00
nikad ne napravim istu stvar...ne ide mi i to je kvaka!!!!
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 14:01
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

e da sad jos da skupim pare i otvorim ducan i zivim od onoga sto volim raditi ---hehehe dajte moi kistove,platna,boje,salvete,ljepila i drvo i sve djidje kaj vam netrebaju i ja sam sretnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 

e da


Ženo...čitaš moj scenarij   
 
ok onda ajmo skupit pare i forum otvara trgovinuLOLLOL
 
daj reci kaj bi to bilo super-gomila otkacenjaka u ducanu koji prsti od bojaClap
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 14:06
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

e da sad jos da skupim pare i otvorim ducan i zivim od onoga sto volim raditi ---hehehe dajte moi kistove,platna,boje,salvete,ljepila i drvo i sve djidje kaj vam netrebaju i ja sam sretnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 

e da
Ženo...čitaš moj scenarij   [IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" />

 

ok onda ajmo skupit pare i forum otvara trgovinu[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley36.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="LOL" />[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley36.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="LOL" />

 

daj reci kaj bi to bilo super-gomila otkacenjaka u ducanu koji prsti od boja[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley32.gif" height="17" width="18" align="absmiddle" alt="Clap" />


Zamišljam si ja to već poduže vrijeme
S obziorm na nedostatak fin.sredstava....krenula sam sa osnivanjem udruge...pa ćemo valjda jednog dana doći i do dućana
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 14:07
udruga...
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 14:14
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

udruga...


o, da....udruga
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 14:14
e a da ne mislim samo na profit
 
 
evo malo da se pohvalim :
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 14:18
bravo jassi....samo tako dalje
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 14:18
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

e a da ne mislim samo na profit
 

 

evo malo da se pohvalim :



Svaka čast
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 14:20
sad im pripremam od tijesta-tj.poceti cu, ukrase i na malim kartonima neke instalacije-malo ali veseli
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 14:20
jassi, svaka čast na svemu...i na radovima koju su turbo maštoviti i na lijepim gestama...njih nikad dosta, naročito kad su djeca u pitanjusmile211
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 14:23
moj naklon dame moje!!!!smile187
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 14:23
Si vidila kak je ovdje živahno..
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 14:27

Moram još jednom pohvaliti, ovo je ipak umjetnost, većina nas tek nešto pokušava, onako zabave radi

Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 14:37
daleko sam ja od umjenosti!!!!
kaj vam je, gledam ove tanjure i stakla i raspucavanje i jos se spremam za probati....hehehe ne zna svatko sve...joj tu vas moram poloviti
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 15:07
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

daleko sam ja od umjenosti!!!!
kaj vam je, gledam ove tanjure i stakla i raspucavanje i jos se spremam za probati....hehehe ne zna svatko sve...joj tu vas moram poloviti


Brzo buš ti to polovila....ali većina nas, najvjerovatnije nikad nebu " polovila " tvoja platna   
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 15:10
Bogmeć istinu zboriš Hippy.. ak mi se i zalomi jedno onda me sutra bude sigurno nešto zgazilo na cesti!!
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 16:30

instalacija na plavoj daski mi je favoritThumbs%20Up

 
smile73 dobrodošla
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 16:30
smile227smile128smile211

jassi.............  complimenti
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 21:20
alo kokeeeeeeeeeeeeeeeee
 
samo da dam obavijest da sam ja kao prava BIG MAMA do sad mjesila slano tijesto i radila ukrase z avrtic, pofotkala sam ovak sirovo na 4 tace i sutzra stavim da vidite, neofarbani dio ide junioru u vrtic a ostalo mami za dusu.....al se namucihsmile46
 
sutra vidite jerbo sad nema teoretske samse da postavljam...odoh u kadu, špucaju mi ledja a junior jos visi na meniiiiiiiiiiismile205
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.