Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - JASSI_moja galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


JASSI_moja galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 58>
Korisnik
Poruka
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 10:48
Baš mi razveseliš dan
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 10:53
hvala hvala, sad cu lupiti glavom u stol jer jedva gledam...aaaaaaaa
 
ali nema vezeeeeeeeeeeeeeeee
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 16:24
smile142 eto ti kava, jel ti lakše?
favorit su mi patuljci, jel te kocke imaju kakvu funkciju, mislim okače se na zid ili sl...
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 16:36
Odlični su mi tvoji radovi! Clap
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2008 u 08:04
ove kocke su u funkciji ukrasa, inace kada zapnem radim kocke zaklince, tj, svaka ploha ima drugi lik pa se slazu....ali to je malo odulji posao........nego thx na kafici,,,,joj sam mamurnjak..hihihihihiiiiiiii, juce r sam radila za udrugu mali princ........ja tarzam...lalala
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 09:59
moje metalne ktuije
 
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 10:15
jasii čime si ovo farbala??
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 10:18
hehehee  auto lakom-ti velim da sam se onesvijestila sam se, kad se osusilo, akril u tubi  i kistom....draga kad dojdes viditi ces
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 10:28
baš me zanima, sad jedva čekam....zovem popodne za točan dogovor....
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 10:29
ok,kufam kafu
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 10:38
Thumbs%20Up
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 10:43
upravo sam na poslu pokazala kutijei sad bi ih i oni...aaahhhhaaaa...nemre vise drogiranja
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 09:32
dakle sinoc sam izvukla staro drveno ogledalo, naljepila srceka od tijesta i ofarbala bijelom bojom, ovo je drugi sloj boje , sad se susi pa cu lakirati...ovo je radna fotka pa imajte obzira
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 09:52
Ti si mi tako originalna.
Uopće ne sumnjam da će uradak biti super!!!
smile141
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 09:54
fala lepa...slikam kad bu gotovo
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 09:56
Jassi,
jesi ti to ogledalo bojala akrilnom bojom?
Jesi probala akrilom u spreju?

Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 10:01
nisam,di ima akril u spreju?
daj da ti salvet posaljem adresu  na pp
 
 
e sad trenutak istine-ja ti jako puno koristim bijelu boju za zidoveWink,odlicno se ponasa, radi finu podlogu , a kad stavim salvetu ispada super, i kad polakiram odlicno je....hehehe ekonomicno i funkcionalno, nasuprot britanca u vezi je mala trgovina s bojama, lakovima, kistovi i sve kao kemoboja, i zenska mi j e rekla da slikari uzimaju od njih te boja i rade na platnima. tako sam ja uzela bijelu, crvenu,plavu i zelenu-imas u malim kanticama ili kao boce s cepom kaj manje zauzimaju mjesta....eto tajna je otkrivena
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 10:07
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

nisam,di ima akril u spreju?
daj da ti salvet posaljem adresu  na pp

 

 

e sad trenutak istine-ja ti jako puno koristim bijelu boju za zidove[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />,odlicno se ponasa, radi finu podlogu , a kad stavim salvetu ispada super, i kad polakiram odlicno je....hehehe ekonomicno i funkcionalno, nasuprot britanca u vezi je mala trgovina s bojama, lakovima, kistovi i sve kao kemoboja, i zenska mi j e rekla da slikari uzimaju od njih te boja i rade na platnima. tako sam ja uzela bijelu, crvenu,plavu i zelenu-imas u malim kanticama ili kao boce s cepom kaj manje zauzimaju mjesta....eto tajna je otkrivena


Ček...ali jesu li to boje na bazi akrila ili ne?

Jer i ja sam uzimala akrilne boje u piksama, u Chromosu (a tam imaš i akrila u spreju    )....cca 1 kg 50 kn..ali sam ih koristila samo za veće površine, tipa stolica, komoda i velikih škrinjica
I da, imaju samo osnovne boje...ali se mogu miješati
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 10:09
ma obicna boja ja zid...moram procitati jel akrilna, dojde oko 20-30 kn
 
ja sma radila i na drvenim plocama, i skrinje i stolice i nekaj malo...sve ide
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 10:11
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

ma obicna boja ja zid...moram procitati jel akrilna, dojde oko 20-30 kn
 

ja sma radila i na drvenim plocama, i skrinje i stolice i nekaj malo...sve ide


E ovo je dobra informacija....
Imaš kavu kad se vidimo
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.